320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    Agent Smith:
    Õnnelikus on ju tohutult igav.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Kuna nädalavahetuseni on veel aega, siis võin teile siinkohal jagada tõenäoliselt kuskil ilmuvat intervjuud ühe ministriga.
      AVAMEELNE USUTLUS: Minister: „Vahel jõuan koju nii hilja, et ei jõua lapsi isegi kallistada.“

      Kallis minister, mis tunne sind tabas, kui nägid Õhtulehe videost enda lapsi?
      Ma tahtsin nutta. Igaüks, kes on ema, teab, kui kallid on lapsed. Kuidas võidakse sellist asja lubada, et lapsi niimoodi ära kasutada!

      Sa oled tõeline kangelane – kuus last, mees lahkus, tähtis töö. Kuidas sa jõuad?
      Mu lapsed küsivad ka pidevalt, et „emme, mängi minuga“, aga ma pean ütlema, et õpetajad ja õpilased on üle Eesti hädas, kogu energia läheb nendega tegelemisele. Õnneks on mul abiks head töökaaslased, kes vabatahtlikult käivad neid sõidutamas, magama panemas ja kodu koristamas. Kui öeldakse, et ametnikel pole hinge, siis neil on. Nad on nii tublid. Ilma nendeta variseks ma kokku.

      Nad on tõesti head inimesed. Kas nad tõesti tulevad vabatahtlikult appi?
      Jah, muidugi. Ma ütlen neile küll, et tehke enda päris tööd, milleks teid on ministeeriumisse võetud, kuid nad teevad töö kõik kibekiirelt ära ja aitavad mind lastega. Nende ennastsalgavus toob pisara silma.

      Järelikult on kõik ju seaduslik? Te olete tõesti vapper!
      Jah, üksikemal ei jää muud üle, kui vapper olla. Ma pidin ju isegi perereisile Horvaatiasse minema tööbussiga, kuna tööd peab alati kaasa võtma.

      Mul on ausalt öeldes au olla nii vapra naise ja emaga ühe laua taga. Te võiksite kõigile üksikemadele eeskujuks olla, kes laste kõrvalt tööd teevad ja lastega veel tegeleda jõuavad!
      See võib välja näha tõesti väga ilus, kuid tegelikult on minu elu täis ohverdusi. Vahel tulen öösel koju, nõunik on kõik lapsed juba magama pannud. Ma ei jõua neid kallistadagi. Lähen voodisse ja vajun kohe unne. Kui üles ärkan, on autojuht nad juba kooli viinud. See on väga raske.

      Olge tugev, kallis minister. Läbi raskuste tähtede poole!
      Aitäh, tähed on tõesti haridusmaastikul väga olulised. Ma peangi juba jooksma, sest nõunik läks lastega jalutama, aga ta peaks peagi ringilt tagasi olema.

      P.S. Seda intervjuud ei korraldanud ühegi erakonna suhtekorraldaja ega ministeeriumi meedianõunik. Ajakirjanik ei lubanud ministrile, et juttu tuleb ainult positiivsest vaatenurgast ja ühtegi kriitilist küsimust ei esitanud. Intervjuu oli lisaks kõigele juba ammu-ammu kokku lepitud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kuna nädalavahetuseni on veel aega, siis võin teile siinkohal jagada tõenäoliselt kuskil ilmuvat intervjuud ühe ministriga.
        AVAMEELNE USUTLUS: Minister: „Vahel jõuan koju nii hilja, et ei jõua lapsi isegi kallistada.“

        Kallis minister, mis tunne sind tabas, kui nägid Õhtulehe videost enda lapsi?
        Ma tahtsin nutta. Igaüks, kes on ema, teab, kui kallid on lapsed. Kuidas võidakse sellist asja lubada, et lapsi niimoodi ära kasutada!

        Sa oled tõeline kangelane – kuus last, mees lahkus, tähtis töö. Kuidas sa jõuad?
        Mu lapsed küsivad ka pidevalt, et „emme, mängi minuga“, aga ma pean ütlema, et õpetajad ja õpilased on üle Eesti hädas, kogu energia läheb nendega tegelemisele. Õnneks on mul abiks head töökaaslased, kes vabatahtlikult käivad neid sõidutamas, magama panemas ja kodu koristamas. Kui öeldakse, et ametnikel pole hinge, siis neil on. Nad on nii tublid. Ilma nendeta variseks ma kokku.

        Nad on tõesti head inimesed. Kas nad tõesti tulevad vabatahtlikult appi?
        Jah, muidugi. Ma ütlen neile küll, et tehke enda päris tööd, milleks teid on ministeeriumisse võetud, kuid nad teevad töö kõik kibekiirelt ära ja aitavad mind lastega. Nende ennastsalgavus toob pisara silma.

        Järelikult on kõik ju seaduslik? Te olete tõesti vapper!
        Jah, üksikemal ei jää muud üle, kui vapper olla. Ma pidin ju isegi perereisile Horvaatiasse minema tööbussiga, kuna tööd peab alati kaasa võtma.

        Mul on ausalt öeldes au olla nii vapra naise ja emaga ühe laua taga. Te võiksite kõigile üksikemadele eeskujuks olla, kes laste kõrvalt tööd teevad ja lastega veel tegeleda jõuavad!
        See võib välja näha tõesti väga ilus, kuid tegelikult on minu elu täis ohverdusi. Vahel tulen öösel koju, nõunik on kõik lapsed juba magama pannud. Ma ei jõua neid kallistadagi. Lähen voodisse ja vajun kohe unne. Kui üles ärkan, on autojuht nad juba kooli viinud. See on väga raske.

        Olge tugev, kallis minister. Läbi raskuste tähtede poole!
        Aitäh, tähed on tõesti haridusmaastikul väga olulised. Ma peangi juba jooksma, sest nõunik läks lastega jalutama, aga ta peaks peagi ringilt tagasi olema.

        P.S. Seda intervjuud ei korraldanud ühegi erakonna suhtekorraldaja ega ministeeriumi meedianõunik. Ajakirjanik ei lubanud ministrile, et juttu tuleb ainult positiivsest vaatenurgast ja ühtegi kriitilist küsimust ei esitanud. Intervjuu oli lisaks kõigele juba ammu-ammu kokku lepitud.
        Lugejakiri.ee või?

        Kommentaar


          Mis ajahetkel muidu see murrang tekkis, et sellise asja eest minister kohalt ei lenda? EKRE tulekuga või natuke varem? Mõneti isegi kummaline vaadata, kuidas Eesti kappab aina enam eemale Euroopalikult lähenemiselt, kus meil on rahvaesindajad, kellel on sõnade ja tegude eest mingigi vastutus. Vaikselt hakkab tunduma küll, et kui keegi kuhugi valituks saab, siis võib sisuliselt neli aastat raha kõrvale lükata ja kõiki valimatult perse saata.

          Aga, noh, eks see Euroopalik lähenemine on muidugi tolerastide ja soroslaste pask nagunii ning slaavide lähenemine on õigem ja mis siin üldse Repsist rääkida, kui Kallas pole oma 100 miljoni keissi lahendanud! (Pole kommenaare lugenud ja eeldan, et midagi sellist käib? Või EKRE pole trollimasinat tööle lükanud ja Kesk proovib oma leebe "miks ema kiusatakse" PR-lükkega asja siluda?)

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Mis ajahetkel muidu see murrang tekkis, et sellise asja eest minister kohalt ei lenda? EKRE tulekuga või natuke varem? Mõneti isegi kummaline vaadata, kuidas Eesti kappab aina enam eemale Euroopalikult lähenemiselt, kus meil on rahvaesindajad, kellel on sõnade ja tegude eest mingigi vastutus. Vaikselt hakkab tunduma küll, et kui keegi kuhugi valituks saab, siis võib sisuliselt neli aastat raha kõrvale lükata ja kõiki valimatult perse saata.

            Aga, noh, eks see Euroopalik lähenemine on muidugi tolerastide ja soroslaste pask nagunii ning slaavide lähenemine on õigem ja mis siin üldse Repsist rääkida, kui Kallas pole oma 100 miljoni keissi lahendanud! (Pole kommenaare lugenud ja eeldan, et midagi sellist käib? Või EKRE pole trollimasinat tööle lükanud ja Kesk proovib oma leebe "miks ema kiusatakse" PR-lükkega asja siluda?)
            EKRE sõprade klubi on vait jah.

            Kommentaar


              nii kurb on sellist asja lugeda. sellepärast vist lsd'd ja seeni tehaksegi?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                meanwhile käib Michal all-linnas Kõlvarti kintsu kaapimas ja Raiki pakutakse Narva linnapeaks.

                kas Rataselt ja Repsilt tõmmatakse vaipa alt?

                Kommentaar


                  Arvestades keski juhtivpoliitikute reaktsioone kus tormati ajakirjanduse rünnakule ja korruptsiooni kaitsele siis sügavalt kahtlen, et Repsile sealt mdiagi juhtub.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Lugejakiri.ee või?
                    Ei, ma tegelikult pole lugejakirjaga seotud.

                    Kommentaar


                      Opositsiooni hääl a’la Ligi ja Raik teeb täitsa nõutuks. Ime pole, et 200 kerkib.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Mis ajahetkel muidu see murrang tekkis, et sellise asja eest minister kohalt ei lenda? EKRE tulekuga või natuke varem? Mõneti isegi kummaline vaadata, kuidas Eesti kappab aina enam eemale Euroopalikult lähenemiselt, kus meil on rahvaesindajad, kellel on sõnade ja tegude eest mingigi vastutus. Vaikselt hakkab tunduma küll, et kui keegi kuhugi valituks saab, siis võib sisuliselt neli aastat raha kõrvale lükata ja kõiki valimatult perse saata.

                        Aga, noh, eks see Euroopalik lähenemine on muidugi tolerastide ja soroslaste pask nagunii ning slaavide lähenemine on õigem ja mis siin üldse Repsist rääkida, kui Kallas pole oma 100 miljoni keissi lahendanud! (Pole kommenaare lugenud ja eeldan, et midagi sellist käib? Või EKRE pole trollimasinat tööle lükanud ja Kesk proovib oma leebe "miks ema kiusatakse" PR-lükkega asja siluda?)
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        EKRE sõprade klubi on vait jah.
                        Peeter Ernits: Mailise käitumine pole aktsepteeritav. Punkt

                        EKRE liige Peeter Ernits avaldas ühismeedias oma hinnangu eile Õhtulehe uurivast loost alanud skandaalile: nimelt on minister Mailis Reps (Keskerakond) süstemaatiliselt laskunud oma autojuhil oma lapsi kooli-lasteaeda vedada ja isegi poes käia.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          See on tõesti absurdne. Reps vabandab seda sellega, et tasutus on erisoodustusmaksu, mis üllatus-üllatus, tuleb ikkagi avalikest vahenditest. Minu silmis langes Keskerakonna, eelkõige Jüri Ratase väärtus veelgi. Loob Mailisest pildi nagu mingisugusest küla üksikemast, keda peabki toetama ja kes võibki avalikest vahenditest oma tarbeks omastada. Selles osas pigistame silma kinni, et selle sama üksikema kuine sissetulek on kuskil 5000 euro kandis, pluss ilmselt toetab teda ka tema endine lätlasest eksmees. Fakk, kui palju on paljulapselisi peresid, kes elavad peost-suhu. Ja nüüd tuleb mingisugune Reps, kes laseb enda lapsi Audide ja Mercedestega sõidutada. Kõigile võrdne ühiskond tõepoolest.
                          Populism, parimas mahlas.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            No kiputakse unustama, missugune erakond oli Keskerakond Savisaare all ja kuidas asjad käisid. Kogu see seltskond pole seal ju vahetunud, vahetus ainult Savisaar, ehk siis inimesed, kes omal ajal astusid keskerakonda ilmselgelt aksepteerisid Savisaart ja temaga kaasas käinud "Juhtimisstiili".

                            Kommentaar


                              No ma ei tea... Mind jätab küll täiesti külmaks, et ministri sohver sõidutas ministri lapsi kooli. Täielik pseudoprobleem ju?

                              Kommentaar


                                Üllatavalt palju on Reps toetust saanud selle teo järel. Tema enda vabandus oli muidugi absurdi tipp - sa ise sidusid oma lapsed selle teemaga ja siis asud sel teemal rünnakule meedia vastu. Mulle meenub mingi Eesti koomiku lugu mingist poliitikust, kes ei teadnud, mis on tramm. Äkki õpetaks keegi Repsile, mis on buss?

                                Huvitav on näha selle teema lõpptulemust, sest see võib luua pretsedendi tulevikus taolistele juhtumitele.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X