320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Riigikogu põhiseaduskomisjon hääletas esmaspäeval maha abielureferendumi eelnõu. Komisjoni aseesimehe Lauri Läänemetsa (SDE) sõnul võib eeldada, et referendumi korraldamise vastu hääletanud Siim Kiisler (Isamaa) vahetatakse komisjonis välja ning eelnõu tuleb uuesti hääletusele.


    See on küll respecti väärt. Saadik tegutseb isikliku arusaama järgi! 😍

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      https://www.err.ee/1162242/pohiseadu...vakorrast-maha

      See on küll respecti väärt. Saadik tegutseb isikliku arusaama järgi! ��
      Küll varsti ütleb Seeder, et saadab ajutiselt sinna komisjoni asendusliikme.

      Kommentaar


        Vanu trikke hoitakse au sees ikka

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Vanu trikke hoitakse au sees ikka

          väga edukas see muidugi pole olnud. Arvestades, et Keskerakonnal on üle 14k liikme, siis praegu on vaevalt 1000 hinnet 5le tulnud. Eeldan, et seal ka pigem EKRE vennad hääletavad.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Vanu trikke hoitakse au sees ikka

            Ma arvan, et kõik võiksid hoopis Kalvikule saata sõnumi “1”.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Eeldan, et seal ka pigem EKRE vennad hääletavad.

              ja arvestades viimase aja intsidente Helme (kui kesk hääletas tema vastu) ja Repsiga (kui EKRE omakorda kukutas koalitsioonikaaslase ministri), kas EKRE vennad hääletavad seejuures pigem anonüümse Ratase-küsitluse poolt või vastu?
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                ja arvestades viimase aja intsidente Helme (kui kesk hääletas tema vastu) ja Repsiga (kui EKRE omakorda kukutas koalitsioonikaaslase ministri), kas EKRE vennad hääletavad seejuures pigem anonüümse Ratase-küsitluse poolt või vastu?
                No Ratas on nende ainuke variant võimule, miks vastu hääletada

                Kommentaar


                  Tundub, et Heimar Lenk on peagi taas Toompeal.
                  Elu on lühike, pidu on pikk.

                  Kommentaar


                    lulz

                    Kommentaar


                      Noh, referendumiga putsis, saame eluga edasi minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Noh, referendumiga putsis, saame eluga edasi minna.
                        Imre tõttu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zelee Vaata postitust
                          Imre tõttu?
                          Imre Sooääre üks parimaid sõpru on Peeter Rebane, seega ...



                          Algselt postitas Imre Sooäär
                          Mul on olnud häid suhteid erinevate inimestega – nii meeste kui ka naistega – ja ma ei kvalifitseeri end ei üheks ega teiseks. Ma ei ole kunagi olnud kapis ja mul ei ole seetõttu kuskilt ka välja tulla.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Noh, referendumiga putsis, saame eluga edasi minna.
                            Kas kuskil on Sooäär kinnitanud, et läheb RK liikmeks? Ma poleks üldse nii kindel.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Kui ma nüüd õigest kohast vaatasin, siis Sooääre loobumise korral oleks järgmine asendusliige Tiit Terik, praegune Tallinna linnavolikogu esimees. Kui tema ka loobuks, siis on järgmised nimed juba päris "ägedad" - Jaan Toots, Valeri Korb, Kalle Klandorf.

                              Kommentaar


                                Pakun, et Imre pigem sihib Välisministeeriumis kõrget välislähetuse positsiooni. Miks mitte isegi saadikukohta mõnes vähe olulisemas saatkonnas. Küll Urmas ära vormistab.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X