320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Huvitav, milline olnuks reaktsioon, kui Jeesti200 asemel oleks sarnase kampaania teinud EKRE? Pole raske ette kujutada, mis kasvõi siin teemas oleks lahti läinud...
    Sõltub sellest, mis nende point oleks olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Huvitav, milline olnuks reaktsioon, kui Jeesti200 asemel oleks sarnase kampaania teinud EKRE? Pole raske ette kujutada, mis kasvõi siin teemas oleks lahti läinud...
      Öeldi sulle ju üks postitus varem: "Mind isiklikult hakkab see ekre ga hirmutamine juba väga häirima." Ja siis kohe jälle selline hirmutamine. Häbi!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Viral kampaaniad ei koosne ju ühest osast, esimene osa, ehk siis tähelepanu saamine probleemile on väga hästi välja tulnud. Eks ole näha kuidas teine pool, ehk siis sõnum selle lahendamisest välja kukub.
        Ma pakun kohe järgmise kampaania välja. Tähelepanu pööramine puuetega laste raskele elule. Kampaania avalöögina lükata ratastoolis 10-aastane tüdruk Vabaduse Väljaku treppidest alla.

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          see artikkel samasugune kampaania ju, lihtsalt teises pooles. Alguses ilus suur pilt okastraadi taga lastest ning esimesed 2 lauset sisaldavad sõnu far-right ja neo-nazi sympathizers. Tõmbab igasugusele analüütilisele vettpidavusele kriipsu peale. Lisada veel siia juurde artiklis mainitud youtube paremäärmuslased, siis muutub see info seal veel vähem legitimaks. Sama hästi võiks ma siia linkida mingit vastuargumenti et kuidas globalistid seda põhimeedias läbi suruda üritasid.
          Mis vahet sellel on MIS kampaania või kelle poolt, minu point oli selles, sots-meedial on tänapäeval suurem võim kui tavameedial ja selles artiklis toodud näited ju tõestavad seda.

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Ma pakun kohe järgmise kampaania välja. Tähelepanu pööramine puuetega laste raskele elule. Kampaania avalöögina lükata ratastoolis 10-aastane tüdruk Vabaduse Väljaku treppidest alla.
            Pole naljakas, ega ka eriti teemasse, minu teada on vabakal ka kaldtee ju olemas?
            Küll sobiks aga näiteks Õnnepalee ette plakatid stiilis "siin saavad abielluda normaalsed inimesed" või sadamasse mitte EU kodanikud ja mitte vaid valged inimesed ja mustad (teisel juhul on muidugi uks suletud).

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Sõltub sellest, mis nende point oleks olnud.
              Kas mitte sellest lapsekäru intsidendist ei tulnud välja point, et vihkamist on ühiskonnas jube palju, mõni ei julgenud isegi teki alt välja tulla päevade viisi
              Tundub erakordselt taibukas seejuures teha kampaania, kus riigi suurimale vähemusgrupile võib asjast väga vale mulje jääda. Optimistlikus variandis lihtsalt soditakse või lõhutakse mõned plakatid. Aga kui mingi nozhnoi dozoor või mis iganes need derzhavameelsed rakukesed on tänapäeval, kasutavad juhust ja ässitavad peeneid PR taustu mitte aduvad kambad vene tsivilisatsiooni mitte austamise eest banderalasi veidi karistama? Kas siis kui mõni eestlane kambaga vigaseks tambitakse või näiteks kellegi auto põlema pannakse, sõltub kampaania edukus ka sellest ainult, et võibolla tuleb mõni päev hiljem mingi point sotsiaalmeedias esile...tundub ikka väga kõrgete panustega mäng, küsitavate võiduvõimalustega...

              Kommentaar


                Vendetta, sa nende bandeeralastega panid natuke puusse antud kontekstis...

                Ohoh, lugesin nüüd ka Kristina Kallase lekkinud kirja. Uskumatu demagoogist libu raisk. Et meie panime need plakatid üles sellepärast, et enam kuunagi me ei peaks neid panema.
                LeeRomeno, räägi nüüd, kas oled endiselt seisukohal, et see lapsevankriga skandaalitsemine ja provotseerimine oli lihtsalt juhuslik asjaolude kokkusattumine ja sakslase isiklik initsiatiiv, kes täiesti juhuslikult kärutas sealt lihtsalt mööda?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Vendetta, sa nende bandeeralastega panid natuke puusse antud kontekstis...

                  Ohoh, lugesin nüüd ka Kristina Kallase lekkinud kirja. Uskumatu demagoogist libu raisk. Et meie panime need plakatid üles sellepärast, et enam kuunagi me ei peaks neid panema.
                  LeeRomeno, räägi nüüd, kas oled endiselt seisukohal, et see lapsevankriga skandaalitsemine ja provotseerimine oli lihtsalt juhuslik asjaolude kokkusattumine ja sakslase isiklik initsiatiiv, kes täiesti juhuslikult kärutas sealt lihtsalt mööda?
                  Muidugi, see kampaania oli läbi mõeldud ja taotluslik, sakslane toimetas seal täiesti omaette.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Kas mitte sellest lapsekäru intsidendist ei tulnud välja point, et vihkamist on ühiskonnas jube palju, mõni ei julgenud isegi teki alt välja tulla päevade viisi
                    Tundub erakordselt taibukas seejuures teha kampaania, kus riigi suurimale vähemusgrupile võib asjast väga vale mulje jääda. Optimistlikus variandis lihtsalt soditakse või lõhutakse mõned plakatid. Aga kui mingi nozhnoi dozoor või mis iganes need derzhavameelsed rakukesed on tänapäeval, kasutavad juhust ja ässitavad peeneid PR taustu mitte aduvad kambad vene tsivilisatsiooni mitte austamise eest banderalasi veidi karistama? Kas siis kui mõni eestlane kambaga vigaseks tambitakse või näiteks kellegi auto põlema pannakse, sõltub kampaania edukus ka sellest ainult, et võibolla tuleb mõni päev hiljem mingi point sotsiaalmeedias esile...tundub ikka väga kõrgete panustega mäng, küsitavate võiduvõimalustega...
                    Mhm, kui sa tõsimeeli usud, et selline võimalus on olemas, siis on sulle ka vastus olemas, mispärast selle probleemi tõstatamine, mitte teki alla peitmine on oluline.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Viral kampaaniad ei koosne ju ühest osast, esimene osa, ehk siis tähelepanu saamine probleemile on väga hästi välja tulnud. Eks ole näha kuidas teine pool, ehk siis sõnum selle lahendamisest välja kukub.
                      "Viral" kampaaniad nõuavad väga suurt rahakotti ja kui esimene osa on nõrk või hakkab hoopis oma elu elama, siis ei päästa sooritust ka tugev teine etapp.
                      Ma saaksin aru, kui sellise meeleheitliku/lohaka katse teeksid erakonnad, kes on kukkunud valimiskünnise servale.
                      Arvestades, kui pinnapealselt armastatakse Eestis ja mujal poliitilisi sõnumeid tarbida, siis oleks tulnud anda rohke konteksti, kasvõi väiksemas kirjas lühikene mõtlemapanev selgitus (näiteks: meile ei meeldi lahterdamine aga miks käitume oma lastega teisiti. rohkem teavet www.eesti200.ee selle telefoninumbri asemel.
                      Idee mulle meeldib aga teostus jäi poolikuks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust

                        Probleemile tähelepanu juhtimine, ilma lahenduseta jätab väga pentsiku mulje sellest kampaaniast, sest palju neid ikka on, kes uurida viitsivad (helistada), et millega tegu või mis selle reklaami sõnum.
                        lahendus tuleb homme-ülehomme kui kõik vennad on netis juba pool vart tühjaks lasknud.

                        minu jaoks on küsimus see, et kas selliste võtetega saab partei ennast positsiooni, kus seda sama mure - mis on vägagi päris, aga ilmselt nii ehk naa valimis(lubadus)te kontsekstis veits ebaseksikas - lahendama hakata. üldises kontekstis tundub edukas väikeste vahenditega tehtud šokk-kampaania, mis teeb aga selle taga olevale rühmitusele karuteene.

                        muus osas tahaks ref-kesk koalitsiooni näha küll. eriti seda kuidas väike taavi (sisesta siia 6nda järgu ministrikoht) käib ja kaagutab, et kuni eesti jugeolek on tagatud, ei ole keskil viga midagi.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          lahendus tuleb homme-ülehomme kui kõik vennad on netis juba pool vart tühjaks lasknud.

                          minu jaoks on küsimus see, et kas selliste võtetega saab partei ennast positsiooni, kus seda sama mure - mis on vägagi päris, aga ilmselt nii ehk naa valimis(lubadus)te kontsekstis veits ebaseksikas - lahendama hakata. üldises kontekstis tundub edukas väikeste vahenditega tehtud šokk-kampaania, mis teeb aga selle taga olevale rühmitusele karuteene.

                          muus osas tahaks ref-kesk koalitsiooni näha küll. eriti seda kuidas väike taavi (sisesta siia 6nda järgu ministrikoht) käib ja kaagutab, et kuni eesti jugeolek on tagatud, ei ole keskil viga midagi.
                          Kõigega päri, ka sellega et teema pole seksikas valijale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            "Viral" kampaaniad nõuavad väga suurt rahakotti ja kui esimene osa on nõrk või hakkab hoopis oma elu elama, siis ei päästa sooritust ka tugev teine etapp.
                            Ma saaksin aru, kui sellise meeleheitliku/lohaka katse teeksid erakonnad, kes on kukkunud valimiskünnise servale.
                            Arvestades, kui pinnapealselt armastatakse Eestis ja mujal poliitilisi sõnumeid tarbida, siis oleks tulnud anda rohke konteksti, kasvõi väiksemas kirjas lühikene mõtlemapanev selgitus (näiteks: meile ei meeldi lahterdamine aga miks käitume oma lastega teisiti. rohkem teavet www.eesti200.ee) selle telefoninumbri asemel.
                            Idee mulle meeldib aga teostus jäi poolikuks.
                            Vastupidi, pigem on probleem selles, et E200 kampaaniaeelarve on umbes 10 korda Riigikogus olevatest erakondadest väiksem, minu teada vist see ongi enamvähem ainuke välikampaania, mida õnnestub teha.
                            Et üldse kuidagi silma paista peabki midagi teistmoodi tegema. Vähemalt lõppes paariks päevaks äkki see EKRE programmi lahkamine.
                            Teostus poleks saanud pooltki sellist vastukaja, kui seal E200 oleks kohe väljas olnud, tegelikult on ju kampaanial teine osa ka, eks näis mis tuuled seal homme puhuvad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Vastupidi, pigem on probleem selles, et E200 kampaaniaeelarve on umbes 10 korda Riigikogus olevatest erakondadest väiksem, minu teada vist see ongi enamvähem ainuke välikampaania, mida õnnestub teha.
                              Et üldse kuidagi silma paista peabki midagi teistmoodi tegema. Vähemalt lõppes paariks päevaks äkki see EKRE programmi lahkamine.
                              Teostus poleks saanud pooltki sellist vastukaja, kui seal E200 oleks kohe väljas olnud, tegelikult on ju kampaanial teine osa ka, eks näis mis tuuled seal homme puhuvad.
                              Nad oleksid numbri asemel võinud kasutada mõnda teist aadressi nagu Rakett (www.pissi.ee) kunagi tegi, oleks saavutanud sama efekti. Mulle muidu väga geriljaturundus meeldib aga hästi tehtud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Nad oleksid numbri asemel võinud kasutada mõnda teist aadressi nagu Rakett (www.pissi.ee) kunagi tegi, oleks saavutanud sama efekti. Mulle muidu väga geriljaturundus meeldib.
                                Täiesti võimalik küll jah, no ma ise pole selle kampaania sünniloo ja tagamaade juures olnud, pooljuhuslikult sain sellest teada, niiet ei oska seletada miks üks või teine otsust vastu võeti. Muuseas mu isiklik arvamus oli pigem sellega mitte edasi minna, aga no mis teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X