320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    KESK hääletas vihaköne seaduse maha, aga kas nad seda nüüd ilmselt lähiajal REga uuesti teeks? Vaevalt. 90% KESK valijatest toetas abielu mehe ja naise vahel, aga KESK tegi köik selleks, et seda referendumist ei toimuks.
    Kust seda vihakõne eelnõud näha saaks üldse? Siin https://www.riigikogu.ee/tegevus/eelnoud/ ma esmapilgul ei leidnud nagu. Ilmselt suur osa inimesi ei tea, mida see üldse sisaldab.

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Kust seda vihakõne eelnõud näha saaks üldse? Siin https://www.riigikogu.ee/tegevus/eelnoud/ ma esmapilgul ei leidnud nagu. Ilmselt suur osa inimesi ei tea, mida see üldse sisaldab.


      Pöhiseaduse vastane bullshit.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Kas Eestis on see maksusüsteem praegu selline, sellepärast et kõrgema palgaga spets tööd tegev rahvas ei läheks kuhugi Belgiasse tööd tegema? Et tänu praegusele maksu % on Tlnas rohkem tegutsevaid ettevõtteid mis mingi 30% maksu prossu pealt siit nahh tõmbaksid ja kuhugi Indiasse läheksid? Ehk kas siis see 20% tulumaks tõmbab pigem mingit sellist bisnesit Eesti poole mis muidu tulemata jääks? Ettevõtjate paradiis?
        Eesti on suht ainulaadne riik Euroopas (koos siis vist Ungari, Bulgaaria ja Rumeeniaga) kus mitusada tonni nädalas teenivad jalgpallistaarid maksaksid maksu oma tulult 20%. Miskipärast pole siiski neid kõrgepalgalisi töökohti siia tekkinud, kuigi see oli tõesti peamisi argumente omal ajal. Peamiseks komistuskiviks on saanud hoopis sotsmaks.

        Sama teema IT-sfääris.. meile räägitakse pidevalt kuidas oleks vaja IT-spetse siia saada mujalt maailmast, aga ei ole IT-spetsi probleem mitte see kas tulumaks on 20 või 30 või 40, vaid see kuipalju talle kätte jääb, ehk meie palgatase on üldiselt madal, 2000 eurot saab Soomes koristaja palka, Norras on keskmine palk 4000 euro ringi, ja no tulumaks on meil 33%
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          , kui
          sellega on pöhjustatud oht avalikule korrale -
          on põhiline, mis ma sealt välja lugesin, mis mu arust ongi normaalne. Et ma frustreerunud kodanikuna võin öelda, et peaminister on meil munn ikka küll tead, aga ma ei tohi FB-s laiale avalikkusele teatada, et nüüd panen ma ta "sitamaja taha ja põlema" või kuidas see kuulus tsitaat oligi nüüd. Joon on selgelt ja loogiliselt paigas, arvamust võid väljendada, aga mitte nii, et teine inimene end ohustatuna tunneks. Siin muidugi on väike vahe sees avaliku elu tegelastel ja tsiviilkodanikel, sest viimaste õigusi peaks natuke rohkem kaitsma. Et ma ei tohiks ikka päris igal kaala fb postitusel stalkimas käia ja seletada, kuidas ta marsil elavatasse sisalikinimestesse usub ilma mingi põhjenduseta vms

          Kommentaar


            Ma ei ole ennast eriti kurssi viinud selle teemaga, aga on jäänud mulje, et Reform on totaalselt Pensioni 2 samba lõhkumise vastu ning kas nad saavad seda nüüd ka peatada või on see pöördumatu?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Ma ei ole ennast eriti kurssi viinud selle teemaga, aga on jäänud mulje, et Reform on totaalselt Pensioni 2 samba lõhkumise vastu ning kas nad saavad seda nüüd ka peatada või on see pöördumatu?
              ma ise olen samba lõhkumise vastu, kuid antud juhul tundub et kõige tähtsam on usalduse saavutamine süsteemi vastu, ehk siis otsuse ümberpööramine süvendaks veelgi usaldamatust süsteemi vastu. loodetavasti siis uuendused toovad loodetud stabiilsuse ja usalduse
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ma ise olen samba lõhkumise vastu, kuid antud juhul tundub et kõige tähtsam on usalduse saavutamine süsteemi vastu, ehk siis otsuse ümberpööramine süvendaks veelgi usaldamatust süsteemi vastu. loodetavasti siis uuendused toovad loodetud stabiilsuse ja usalduse
                Ma ei mõelnud üldse, kas see on õige või vale lihtsalt, et kas see on pöördumatu või seda saab veel seaduslikult tagasi kutsuda?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  on põhiline, mis ma sealt välja lugesin, mis mu arust ongi normaalne. Et ma frustreerunud kodanikuna võin öelda, et peaminister on meil munn ikka küll tead, aga ma ei tohi FB-s laiale avalikkusele teatada, et nüüd panen ma ta "sitamaja taha ja põlema" või kuidas see kuulus tsitaat oligi nüüd. Joon on selgelt ja loogiliselt paigas, arvamust võid väljendada, aga mitte nii, et teine inimene end ohustatuna tunneks. Siin muidugi on väike vahe sees avaliku elu tegelastel ja tsiviilkodanikel, sest viimaste õigusi peaks natuke rohkem kaitsma. Et ma ei tohiks ikka päris igal kaala fb postitusel stalkimas käia ja seletada, kuidas ta marsil elavatasse sisalikinimestesse usub ilma mingi põhjenduseta vms
                  Lugesid löpuni ka ikka vöi hakkasid marsi sisalikud segama?

                  See joon on sama täpselt paigas kui arutelu selle üle kes ilus ja kes mitte. Määrab selle see, kel parasjagu rohkem positsiooni. Sinu kirjeldatud probleemi jaoks on seadus juba olemas:

                  "Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil. Seda õigust võib seadus piirata avaliku korra, kõlbluse, teiste inimeste õiguste ja vabaduste, tervise, au ning hea nime kaitseks. Seadus võib seda õigust piirata ka riigi ja kohalike omavalitsuste teenistujatel neile ameti tõttu teatavaks saanud riigi- või ärisaladuse või konfidentsiaalsena saadud informatsiooni ning teiste inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks, samuti õigusemõistmise huvides.
                  Tsensuuri ei ole."


                  "Eesti võib kuuluda Euroopa Liitu, lähtudes Eesti Vabariigi põhiseaduse aluspõhimõtetest."



                  E: Sry lingid enam ei tööta
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Ilma omapoolse* põhjenduseta tahtsin kirjutada. Aga põhiseaduse punkt ongi kooskõlas sellega, mida ma öelda tahtsin, niiet probleemi pole ju. Konkreetselt suunatud selle tänapäeva sotsmeedia suunas lihtsalt, mida ette ei osatud näha aastal 90/1 ja konkreetsed karistusmäärad ette nähtud. Või millest ma valesti aru sain?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Ilma omapoolse* põhjenduseta tahtsin kirjutada. Aga põhiseaduse punkt ongi kooskõlas sellega, mida ma öelda tahtsin, niiet probleemi pole ju. Konkreetselt suunatud selle tänapäeva sotsmeedia suunas lihtsalt, mida ette ei osatud näha aastal 90/1 ja konkreetsed karistusmäärad ette nähtud. Või millest ma valesti aru sain?
                      Miks seda muudatust vaja on siis, keda mille eest oleks veel karistada vaja?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Miks seda muudatust vaja on siis, keda mille eest oleks veel karistada vaja?
                        Ütle sina mulle, pidi ju põhiseadusevastane keiss olema? Mis seal siis valesti on?

                        Kommentaar


                          Seedri väljajuurimine, kui sotsid ka kambas.



                          Kas märtsis valitakse juhatusse opositsiooni esindajaks sots?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ma ei mõelnud üldse, kas see on õige või vale lihtsalt, et kas see on pöördumatu või seda saab veel seaduslikult tagasi kutsuda?
                            äkki keegi jurist oskab vastata.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Keskerakonna aseesimees Mailis Reps kinnitas Maalehele, et eelmise koalitsiooni II samba pensioni uuenduste paikajäämine on sündiva võimuliidu ühine seisukoht.
                              Keskerakonna aseesimees Mailis Reps kinnitas Maalehele, et eelmise koalitsiooni II samba pensioni uuenduste paikajäämine on sündiva võimuliidu ühine seisukoht.

                              Kommentaar


                                siit vist saaks väljalugeda et iseenesest reaalselt oleks võimalik
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X