320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siin kedagi, kes valimas ka ei käi? Või teab nyyd kindlalt, et ei lähe? Hakkas huvitama kes ja miks on, kes ei vali. Nii lihtsaks asi tehtud tänapäeval. Pluss panin bette ka suurema aktiivsuse peale

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Pluss panin bette ka suurema aktiivsuse peale
      a siis ei saa minna enam rsk

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Siin kedagi, kes valimas ka ei käi? Või teab nyyd kindlalt, et ei lähe? Hakkas huvitama kes ja miks on, kes ei vali. Nii lihtsaks asi tehtud tänapäeval. Pluss panin bette ka suurema aktiivsuse peale
        Mina vist reaalsuses ei vali seeaasta KOV. Mu valimispiirkond on Kohtla-Järve ja võivad kõik vittu käia oma jutuga, et iga hääl loeb. Absoluutselt ei huvita, kas Keskerakond ja tema mutter valimisliit saavad kokku 83% v 84% häältest. s

        Kommentaar


          Ma ei ole mitte kunagi valimas käinud. Samas mu hääl on kahe Westonsi eest müügis. Kel huvi, kirjutage privasse..

          Kommentaar


            Tartus kandideerib Asko Paade!

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Ma ei ole mitte kunagi valimas käinud. Samas mu hääl on kahe Westonsi eest müügis. Kel huvi, kirjutage privasse..
              Suitsetamine tapab.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Suitsetamine tapab.
                Ei tapa

                Kommentaar


                  Ma ei ole varem Eesti200 väga tõsiselt võtnud, aga pressivad end pilti ja mulje neist on, et nad selline ülbuse, üleoleku ja madalamatele ühiskonnagruppidele pealelaskva reformierakonna julmem upgrade või ma eksin?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma ei ole varem Eesti200 väga tõsiselt võtnud, aga pressivad end pilti ja mulje neist on, et nad selline ülbuse, üleoleku ja madalamatele ühiskonnagruppidele pealelaskva reformierakonna julmem upgrade või ma eksin?
                    Keegi sealt jutustas et oldaks valmis ka Ekrega koostööd tegema seega tavaline natsipartei
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma ei ole varem Eesti200 väga tõsiselt võtnud, aga pressivad end pilti ja mulje neist on, et nad selline ülbuse, üleoleku ja madalamatele ühiskonnagruppidele pealelaskva reformierakonna julmem upgrade või ma eksin?
                      Miks sa peaksid oma muljes eksima?

                      Kommentaar


                        Näe ekre sõprusparteil läheb ka hästi

                        https://www.theguardian.com/world/20...uncil-election

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ei tapa
                          Oled sa näinud, et kõik kimujad on ellu jäänud?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                            Näe ekre sõprusparteil läheb ka hästi

                            https://www.theguardian.com/world/20...uncil-election
                            Mis asi see "paremäärmuslus" siis lõppudelõpuks on? Kõik peavoolu ajakirjaniukud sildistavad kõikke millest nad aru ei saa sellega. Et keegi seletaks või miskit?
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              The Superhero Lasna needs

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Mis asi see "paremäärmuslus" siis lõppudelõpuks on? Kõik peavoolu ajakirjaniukud sildistavad kõikke millest nad aru ei saa sellega. Et keegi seletaks või miskit?
                                Natsid otsivad jälle õigustust mitte natsid olla. Naeruväärne.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X