320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Tahtsid konkurenti, tõin konkurendi välja. Tahad täpseid numbreid või mis su probleem on, idioot?
    Ära paugu nii julgelt, et kõik on lollid ja ei tea mitte sittagi. Antud teemast tean vägagi hästi
    MV Wooli skandaal tuli ikkagi välismaalt enne - oli vist Taani ja Prantsusmaa, kus olid surmajuhtumid sellega seostatud. Seepeale läks VTA kontrollima ja leitigi jama. Kas see väljatoodud konkurent on kohalik ettevõte või mingi rahvusvaheline asutus? Ehk minu mälu järgi oligi props välismaalt tulnud sisendist, mispeale mindi surve tõttu wooli kontrollima ja seal muidugi kukkus wool totaalselt läbi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      MV Wooli skandaal tuli ikkagi välismaalt enne - oli vist Taani ja Prantsusmaa, kus olid surmajuhtumid sellega seostatud. Seepeale läks VTA kontrollima ja leitigi jama. Kas see väljatoodud konkurent on kohalik ettevõte või mingi rahvusvaheline asutus? Ehk minu mälu järgi oligi props välismaalt tulnud sisendist, mispeale mindi surve tõttu wooli kontrollima ja seal muidugi kukkus wool totaalselt läbi.
      Dtrim on kohalik konkurent. Tõin välja kuna kõige kõige ütles, et eesti turg kannatas. Ei kannatanud- dtrimis ja vettelis rõõmustatakse
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Tahtsid konkurenti, tõin konkurendi välja. Tahad täpseid numbreid või mis su probleem on, idioot?
        Ära paugu nii julgelt, et kõik on lollid ja ei tea mitte sittagi. Antud teemast tean vägagi hästi
        Okei rahu ainult rahu. See teema hakkas ikka eelkõige Taani ja Skandinaavia algatusel, seal olid esimesed haigusjuhud mis suudeti siduda antud bakteriga ja hiljem uurimine viis meie firma selle looga kokku.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Okei rahu ainult rahu. See teema hakkas ikka eelkõige Taani ja Skandinaavia algatusel, seal olid esimesed haigusjuhud mis suudeti siduda antud bakteriga ja hiljem uurimine viis meie firma selle looga kokku.
          Täiesti rahulik
          Ma poleks viitsinudki midagi kirjutada aga kõik on lollid ja rumalad ja mõtlesin valgustada just selle lause pärast "mis konkurendi? Eesti turg kannatas"
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Täiesti rahulik
            Ma poleks viitsinudki midagi kirjutada aga kõik on lollid ja rumalad ja mõtlesin valgustada just selle lause pärast "mis konkurendi? Eesti turg kannatas"
            Kui sa vaatad ikka üleüldiselt kalade hindu, siis kalatootjad küll ei tohiks rõõmsad olla.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kui sa vaatad ikka üleüldiselt kalade hindu, siis kalatootjad küll ei tohiks rõõmsad olla.
              Tõin selveri välja. Nemad võtavadki suuremaid kogused kui kampaaniaid teevad.
              Hindadest ei tea, point oli, et on ikka küll konkurente keda mw voolu ära kadumine rõõmustaks
              Kogused pole vähenenud, mw voolu osa võtab keegi teine üle.
              Üks kalakasvatus jõgeva lähedalt olevat enda osa viimasel ajal jõudsalt kasvatanud...
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Tõin selveri välja. Nemad võtavadki suuremaid kogused kui kampaaniahind on. Kogused on endised, lihtsalt üks tarnija kaob ära.
                Üks kalakasvatus jõgeva lähedalt on enda osa viimasel ajal jõudsalt kasvatanud...
                on sul siis müüginumbrid enne ja pärast skandaali käepärast?

                äkki tead ka siis põhjust miks kalaliit ise ütles, et kogu tööstus ja tulevased lepingud kannatavad selle skandaali tõttu?

                kas sa reaalselt arvad, et siin on tinfoil hat olukord kus tegelikult on olukord konkurendi "tellimustöö"? Sest seda kõik eelnevad postitused väitsid ja sellepärast ma ka neid rumalateks kutsusin.

                Kui asi oleks reaalselt selles olnud, kas sa reaalselt arvad, et ekre oleks lubanud järvikul minna lasta? oleks neil kasvõi võimalus olnud midagi feikida oleks seda tehtud.



                Kuidas sa koguseid tead, aga hindadest ei tea midagi? kui sa hindadest midagi ei tea, kuidas sa tead, et konkurendid rõõmsad on? Ilmselgelt sekundi pealt tootmist ei vähendata, aga paar sellist skandaali veel ja see võib inimestele meelde jääda ja muidu "tervisliku" kala asemel ostetakse edasi enda "fantastilist" hakkliha.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  on sul siis müüginumbrid enne ja pärast skandaali käepärast?

                  äkki tead ka siis põhjust miks kalaliit ise ütles, et kogu tööstus ja tulevased lepingud kannatavad selle skandaali tõttu?

                  kas sa reaalselt arvad, et siin on tinfoil hat olukord kus tegelikult on olukord konkurendi "tellimustöö"? Sest seda kõik eelnevad postitused väitsid ja sellepärast ma ka neid rumalateks kutsusin.
                  Saad küll normaalselt ju.
                  Ma räägin, et kogused pole vähenenud, otsene konkurent on oma osa mw arvelt suurendanud.
                  Ei, ma ei usu, et see tellimustöö on, fakt on, et keegi teine võidab sellest. Hetkel on selleks dtrim.
                  Ma ei tea mida kalaliit mõtles, välislepinguid ehk.
                  Mati ise vaevab oma pead kellele ta ette jäi või miks igasigu kokkisattumised. Rumal inimene järelikult.
                  Mõnu pidas silmas poe müügihindasid? Ei?
                  Sa ju ei arva, et ma siia näiteks saatelehtedest koopiad panen
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Saad küll normaalselt ju.
                    Ma räägin, et kogused pole vähenenud, otsene konkurent on oma osa mw arvelt suurendanud.
                    Ei, ma ei usu, et see tellimustöö on, fakt on, et keegi teine võidab sellest. Hetkel on selleks dtrim.
                    Ma ei tea mida kalaliit mõtles, välislepinguid ehk.
                    Mati ise vaevab oma pead kellele ta ette jäi või miks igasigu kokkisattumised. Rumal inimene järelikult.
                    Mõnu pidas silmas poe müügihindasid? Ei?
                    Sa ju ei arva, et ma siia näiteks saatelehtedest koopiad panen
                    Minule jäi rohkem selline mulje, et Mati ei võtnud alguses asja piisavalt tõsiselt ja hiljem oli juba liiga hilja.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Minule jäi rohkem selline mulje, et Mati ei võtnud alguses asja piisavalt tõsiselt ja hiljem oli juba liiga hilja.
                      See, mis mulje sinule jääb ja mis on reaalsus ei pruugi ja üldjuhul ei käigi kokku. Ma arvasin, et kui sa siin rahulikult rumalateks tembeldasid kõiki ja hakkasid tarka panema, et nüüd tuleb korralik paikapanek ja seletad ära, miks kõik rumalad on, aga nagu sulle omane, siis taandus kõik fraasile ,,minule jäi rohkem selline mulje,,. Palju õnne tõesti. Täiesti mäger vend.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        See, mis mulje sinule jääb ja mis on reaalsus ei pruugi ja üldjuhul ei käigi kokku. Ma arvasin, et kui sa siin rahulikult rumalateks tembeldasid kõiki ja hakkasid tarka panema, et nüüd tuleb korralik paikapanek ja seletad ära, miks kõik rumalad on, aga nagu sulle omane, siis taandus kõik fraasile ,,minule jäi rohkem selline mulje,,. Palju õnne tõesti. Täiesti mäger vend.
                        Sry, aga siin paned pigem ise üle võlli. Ratas edastas "Esimeses stuudios" sama sõnumit - tehas tulnuks kohe sulgeda ja probleemiga tegeleda, mitte hakata süüd mujale veeretama. Eeldan, et PM on selliseid väljaütlemisi tehes asjaga üsna hästi end kurssi viinud.

                        Oli päris naeruväärne see vahepealne PR kuidas Vetevool sööb süütuse tõestamiseks igapäev lõhevõikut, kus kala paksem kui leivaviil. Poh, et listerioos ohustab peamiselt immuunpuudulikkusega inimesi.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          See, mis mulje sinule jääb ja mis on reaalsus ei pruugi ja üldjuhul ei käigi kokku. Ma arvasin, et kui sa siin rahulikult rumalateks tembeldasid kõiki ja hakkasid tarka panema, et nüüd tuleb korralik paikapanek ja seletad ära, miks kõik rumalad on, aga nagu sulle omane, siis taandus kõik fraasile ,,minule jäi rohkem selline mulje,,. Palju õnne tõesti. Täiesti mäger vend.
                          see polnud mu ainuke postitus ja see oli mu vastus eelnevale kommenteerijale.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vtp Vaata postitust
                            Sry, aga siin paned pigem ise üle võlli. Ratas edastas "Esimeses stuudios" sama sõnumit - tehas tulnuks kohe sulgeda ja probleemiga tegeleda, mitte hakata süüd mujale veeretama. Eeldan, et PM on selliseid väljaütlemisi tehes asjaga üsna hästi end kurssi viinud.

                            Oli päris naeruväärne see vahepealne PR kuidas Vetevool sööb süütuse tõestamiseks igapäev lõhevõikut, kus kala paksem kui leivaviil. Poh, et listerioos ohustab peamiselt immuunpuudulikkusega inimesi.
                            See oli linnupojale suunatud hetkel mitte niivõrd sellesse teemasse. Ratas võib inimesi kutsuda ka ülesse oma panust andma, et oleks turvalisem ja õiglasem riik kõigile ja siis lasta oma tööd teinud kantsleri lahti seega tema öelduga võib suht per.. pühkida. Kahtlane tundub lihtsalt, et kui me räägime toiduohutusest ja sellest, et see on inimestele surmavalt ohtlik (bakter), siis see asi peaks päevapealt kinni pandama, aga seda kiigutati edasi ja tagasi ikkagi väga pikalt ning see jätabki sellise mulje, et nagu midagi seal taga on, aga piisavalt nagu alust ka ei ole ja siis üritati see tekitada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              see polnud mu ainuke postitus ja see oli mu vastus eelnevale kommenteerijale.
                              Anna andeks ma olen lihtsalt rumalukene

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Sry, aga siin paned pigem ise üle võlli. Ratas edastas "Esimeses stuudios" sama sõnumit - tehas tulnuks kohe sulgeda ja probleemiga tegeleda, mitte hakata süüd mujale veeretama. Eeldan, et PM on selliseid väljaütlemisi tehes asjaga üsna hästi end kurssi viinud.

                                Oli päris naeruväärne see vahepealne PR kuidas Vetevool sööb süütuse tõestamiseks igapäev lõhevõikut, kus kala paksem kui leivaviil. Poh, et listerioos ohustab peamiselt immuunpuudulikkusega inimesi.
                                Juba algusest peale on Mati arvates kõik teised süüdi olnud.

                                Uudis märtsis:

                                Taani VTA süüdistab Eesti perefirmat kahe surmaga lõppenud listerioosijuhtumi põhjustamises
                                Ettevõtte juht: olen 100 protsenti kindel, et meie tooted on ohutud
                                Taani veterinaar- ja toiduameti töötajad jõudsid jälile kolm aastat tagasi alanud listerioosipuhangu põhjustele, mis viis seitse inimest haiglasse ja põhjustas kaks surma. Haiguspuhanguga on ameti väitel seotud Eesti ettevõttes M.V. Wool*imporditud külmsuitsukala. Ettevõtte omaniku väitel ei vasta süüdistused tõele ning kõik nende tooted vastavad Euroopa Liidu standarditele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X