320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Äkki pole "las möliseb, pole vaja tähelepanu pöörata"-mehe koht ministriamet? Puhaku jalga ja mölisegu raadiosaates.
    Kas sa kahtled Eestis kui õigusriigis

    demokraadid uluvad siiamaani, et 2016 valimised oli pettus, sest Clinton võitis popular votesid ja oleks pidanud ikkagi võitma, kuigi Trump sai electoral votesidega piisava eelise. kui läheb samamoodi, aga Trump vöidab ka näiteks rahvahääletuse, siis oleksid demokraatide argumendid umbes sellises järjekorras:
    1)mailboxidega hähiti
    2)venelased häkkisid
    3) sa lihtsalt ei meeldi meile
    4) sõda

    Liberaalidele demokraatia meeldib, aga peab arvestama, et ainult neil on õigus köik mis teised arvavad on vale
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Sa peaks need tüübid, kes Helme vene keelde tsitaati tõlgivad ja käändeid õpetavad, seda tõlkima kutsuma.
      "Ma vihkan neid nende käitumise pärast". Väide: vihkan EKREt. Pöhjus: käitumine. Saan millestki valesti aru?
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Kas sa kahtled Eestis kui õigusriigis

        demokraadid uluvad siiamaani, et 2016 valimised oli pettus, sest Clinton võitis popular votesid ja oleks pidanud ikkagi võitma, kuigi Trump sai electoral votesidega piisava eelise. kui läheb samamoodi, aga Trump vöidab ka näiteks rahvahääletuse, siis oleksid demokraatide argumendid umbes sellises järjekorras:
        1)mailboxidega hähiti
        2)venelased häkkisid
        3) sa lihtsalt ei meeldi meile
        4) sõda

        Liberaalidle demokraatia meeldib, aga peab arvestama, et ainult neil on õigus köik mis teised arvavad on vale
        Ma ei tea, mis maailmas sa elad, aga Trump oli see, kes vaatamata võidule ulgus valmispettusest.

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Mis tegevused ja Välja ütlemised su EKREga seoses esimesena meenuvad? Täitsa aus küss.
          Viimasest ajast on silma jäänud et Helme lubas Estonia põhjast üles tõsta ja peded sellega Rootsi saata.

          Kommentaar


            Janek Mäggi rääkis Terevisioonis teemast lihtsalt.
            Kõigega ei pruugi nõustuda, kuid parim stardiplatvorm seni.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              See on päris hea retoorika Seederi ja mõne teise poolt, et "aga ignoreerigem, küll vait jääb".

              Me olemegi jõudnud reaalselt sinna kohta oma poliitkultuuriga, kus rahvas peaks teadlikult ühte valitsuse liiget (!) ignoreerima, sest tollel puudub taotluslikult filter ning sest ülejäänud valitsus on tema erakonna pantvang. Et mis tõsiseltvõetavus siis sellisel valitsusel üldse olla saab?
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                Seenior senjööri puusalt paugutamisi kommenteerimata. Kurat, kus siin oli pärast koalitsiooni moodustamist tarku, kes undasid, et EKRE läks valitsemise juurde lihtsalt mugavalt tiksuma. Tihedamalt kui terrakotasõdalasi Xiani kraavides. Nüüd on järsku kõik Helmede maffia käpa all ja kogu riik on EKRE pantvang. #Tuletaevasappi

                Kommentaar


                  Et see vanamees seniiline on, ei olnud muidugi eriline üllatus. Kui puht lihtsalt vaadata DW lugejate numbreid - https://www.dw.com/en/dw-increases-u...ter/a-50037805 siis saime järjekordselt tasuta margi täis tehtud ja võimas PR riigile!

                  Kommentaar


                    Ühe poliitiku väljaütlemistele omistatakse PR kahju mõttes liiga suuri teeneid.
                    Kohe esimesed näited mis mul tulevad: Le Pen, Berlusconi, Zirinovski, Trump. Kõik on lapsesuud aga ma ei tea, et need riigid nüüd oma mainega kuskil seavirtsas püherdaks aegade lõpuni.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Noh, Jürkal on hetkel ideaalne võimalus see bardakk ära lõpetada, REF-iga koalitsioon moodustada, ise mingis ministriametis olla ja pärast seda rahulikult kaks ametiaega presidendina põksuda.

                      EKRE muidugi pani veel õli kenasti tulle. Nüüd on sisuliselt avalikult välja öeldud ka, et meie oma retoorikat ei muuda, kui ei meeldi, lõpetame selle koalitsiooni ära. Nüüd on Jürka ka täitsa avalikult nurka seisma pandud.

                      Kommentaar


                        Helme ei ole kindlasti seniilne, vaid ilmselt teadlik tavapärane keerulistelt teemadelt tähelepanu tõmbamise taktika.

                        Usun, et asi nägi välja umbes nii, et Helmed, Ratas ja Reinsalu pidasid nõu:

                        Noorem Helme: "See kuradi Ekspress ei lõpeta ka seda Freeh teemal jauramist. Kopp ees juba kommentaaride ja selgituste jagamisest".

                        Ratas: "Jep, nüüd tõmmati mulle ka see Porto Franco teema kaela ja noh see Estonia uurimine vajaks ka vähe pikemalt seedimist, et mis teha jne."

                        Vanem Helme: "Ärge põdege, mul siin üks intervjuu DW ajakirjanikuga kokku lepitud. Võtan asja enda peale. Jüri, sa lihtsalt kirjuta default vabanduskiri juba valmis ära, juttu tuleb homodest".

                        Ratas: "Paneme töösse".

                        Reinsalu: "Sobib!"

                        Edasi annab vanem Helme interjvjuu, tekib räige kiun igal pool, aga eesmärk täidetud ja põhimured mingiks ajaks tagaplaanile lükatud.

                        Ratas hurjutab natuke facebookis, peavad veel nõu ja varsti tulevad mõlemad rõõmsalt kabinetist välja. Ratas vabandab ja Helme ka mokaotsast mainib, et ehk läks pisut liiale. Aga kuna koalitsiooni jätkamine on oluline ja täidab enamuse rahva tahet, siis minnakse siit koos edasi.

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et see teema on lihtsam - harjumus, mida saadab edu, sest kinnistab olemasolevaid valijaid.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Las ulub. väiksemaid-suuremaid pettuseid usa keerulises valimissüsteemis nagunii välistada ei saa, neid on alati ette tulnud. Mõlemapoolsed süüdistused jäävad. Demmid ütlevad sulle "we cant trust any other result than Biden win" ja Vabriiklased lihtsalt ei usalda mailbox süsteemi.

                              Fakt on see, et demokraadid pole kaotusest veel üle saanud ja mitte mingil juhul nad ei aksepteeriks uuesti allajäämist. See oleks lihtsalt vastuvöetamatu. Vöib vaid ette kujutada, mis sinistes linnades toimuma hakkab, arvestades mismoodi on lastud laamendada antifal ja BLM´l

                              Pew äsja tehtud uuring näitab selgelt, et liberaalid on hullumas ja konservatiivid rahunemas. Vahe on kahekordne.




                              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                              Ma ei tea, mis maailmas sa elad, aga Trump oli see, kes vaatamata võidule ulgus valmispettusest.

                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Mis kahju ta sulle isiklikult põhjustanud on muidu? Too näide.

                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Las ümiseb kodus sahtlisse, ta koht ei ole valitsuses.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X