320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Räägite nii ilusti, peaaegu jään uskumagi
    Et siis kui Biden oleks kaotanud oleks tema nimi lähiajal sünonüüm loseriga samades kanalites?

    Mul on hetkel üks suur objekt juhuslikult müügis, olete huvilised?

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Räägite nii ilusti, peaaegu jään uskumagi
      Et siis kui Biden oleks kaotanud oleks tema nimi lähiajal sünonüüm loseriga samades kanalites?

      Mul on hetkel üks suur objekt juhuslikult müügis, olete huvilised?
      Seda on väga lihtne ju kasutajatel suunata. Ehk siis googelda trump loser trollikampaaniaga ja tulebki see vastena. Lihtne.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Räägite nii ilusti, peaaegu jään uskumagi
        Et siis kui Biden oleks kaotanud oleks tema nimi lähiajal sünonüüm loseriga samades kanalites?

        Mul on hetkel üks suur objekt juhuslikult müügis, olete huvilised?
        Võta kätte ja koosta vastav sotsioloogiline uurimus, baas on tugev ja tekitaks kindlasti mõneski juhendajas huvi.

        Kommentaar


          Umbluu teadused ei paku huvi. Lihtsalt lõbus teemaarendus tundus. Kallutada pole võimalik, aga trollikampaanid toimivad väga efektiivselt, vastuolu (hääääästi pisikest) ei ole nende kahe väite vahel?

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Umbluu teadused ei paku huvi. Lihtsalt lõbus teemaarendus tundus. Kallutada pole võimalik, aga trollikampaanid toimivad väga efektiivselt, vastuolu (hääääästi pisikest) ei ole nende kahe väite vahel?
            Trump ja Brexit toimisid trollikampaaniate tõttu, mixa vedasidki venelased. Aga see tundus hea ja tore?

            Kommentaar


              Oli see küsimus minule? Mulle ei tundu venelaste trollid toredad, aga ma arvan, et nende mõjujõudu protsessidele on rämedalt üle turundatud läänes. See võimas GRU, kes väidetavalt niite tõmbab on viimastel aastatel nii haledaid ämbreid kolistanud IT vallas, et mina ei usu nende võimesse mingit edukat infosõda pidada
              Kui see saamatus just ei ole mingi eriti kaval maskirovka maskirovkale maskirovka tegemise eesmärgil, et luua veel üks suurem maskirovka ja salaja kogu maailma üle võtta ja balalaikamuusika kohustuslikuks teha kogu planeedil.

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Oli see küsimus minule? Mulle ei tundu venelaste trollid toredad, aga ma arvan, et nende mõjujõudu protsessidele on rämedalt üle turundatud läänes. See võimas GRU, kes väidetavalt niite tõmbab on viimastel aastatel nii haledaid ämbreid kolistanud IT vallas, et mina ei usu nende võimesse mingit edukat infosõda pidada
                Kui see saamatus just ei ole mingi eriti kaval maskirovka maskirovkale maskirovka tegemise eesmärgil, et luua veel üks suurem maskirovka ja salaja kogu maailma üle võtta ja balalaikamuusika kohustuslikuks teha kogu planeedil.
                Otsi veidi, kuidas seal alternatiivset tõde toetatakse. Neid uuringuid peaks lihtne leida olema.

                Kommentaar


                  Pole nädalatki möödas ja Trumpi pooldajaskond räägib trollide kampaaniast, Bideni enneaegsest võidu kuulutamisest ja Bideni kõneäpardustest. Te päriselt ka kõige selle juures irooniat ei näe?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                    Pole nädalatki möödas ja Trumpi pooldajaskond räägib trollide kampaaniast, Bideni enneaegsest võidu kuulutamisest ja Bideni kõneäpardustest. Te päriselt ka kõige selle juures irooniat ei näe?
                    eks kui su vaimne isa on jubedalt oraalselt suhkamit saanud, siis jüngrid peavadki sousti tootma hakkama.
                    pmts iga kord kui meie ambaalidest populistid hakkavad valimispettustest rääkima, on see puhas nauding kõrvadele.

                    Kommentaar


                      Rääkides valimispettusest, siis demokraatia eksportijana tuntud riigis võiks siiski vältida seda, et surnud annavad hääli või siis ühe kandidaadi pea 100 000 hääleline edu ühe autotäie postiteel tulnud sedelitega kummutatakse. Meie Eesti isegi ei jäta sellist banaanivabariigi muljet,kus häältelugemine peatatakse, et kohalejõudmata hääli juurde tuua ja neidki lugema hakata. Eestis oleks see väga räme protseduuride rikkumine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Rääkides valimispettusest, siis demokraatia eksportijana tuntud riigis võiks siiski vältida seda, et surnud annavad hääli või siis ühe kandidaadi pea 100 000 hääleline edu ühe autotäie postiteel tulnud sedelitega kummutatakse. Meie Eesti isegi ei jäta sellist banaanivabariigi muljet,kus häältelugemine peatatakse, et kohalejõudmata hääli juurde tuua ja neidki lugema hakata. Eestis oleks see väga räme protseduuride rikkumine.
                        Käisid USA-s ise kohapeal valimisi jälgimas, et sellise väite esitad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Käisid USA-s ise kohapeal valimisi jälgimas, et sellise väite esitad?
                          Siis võiksime ka Valgevene koha pealt suu kinni hoida...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vask Vaata postitust
                            Siis võiksime ka Valgevene koha pealt suu kinni hoida...
                            Biden laseb vastased kinni võtta ja vangi visata?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Biden laseb vastased kinni võtta ja vangi visata?
                              27-ne (?) aastane diktatuur tollesse võrdlusesse ei mahu.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Biden laseb vastased kinni võtta ja vangi visata?
                                Momendil on võrdlusmoment häälte lugemises. Vahe selles, et Valgevenes tehakse seda robustsemalt, kui üks valimiskomisjoni tulemustele mitteallakirjutanud häältelugeja leiti surnult... USA puhul on juba see asjaolu, et ülemkohus on pidanud oma aktidega sekkuma mõnes osariigis häältelugemise protseduuri, tekitamas kahtlusi selles, kas seal kõik päris ausalt toimus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X