320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Siis võiksime ka Valgevene koha pealt suu kinni hoida...
    See on võimsalt loll avaldus. Ehk kes oli võimul kummaski kohas? Et kui Lukashenka oleks kaotanud valimised, siis oleks ta ka vinguma hakanud, et minu riik, minu valimised, aga selgus, et neil tehti mu vastu sohki.

    Ja Usa valimistel olid vaatlejad kohal, ka rahvusvaheliste orgide omad. Aga sealt pole teateid pettusest tulnud. Aa, need on ju sooroslased!

    Et ei teki veidi mulje, et Trump ise valmistuski selleks, et vinguda mingite vigade peale, et oleks võimalik selgelt tulevat kaussisaamist enda fännidele selgitada?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See on võimsalt loll avaldus. Ehk kes oli võimul kummaski kohas? Et kui Lukashenka oleks kaotanud valimised, siis oleks ta ka vinguma hakanud, et minu riik, minu valimised, aga selgus, et neil tehti mu vastu sohki.

      Ja Usa valimistel olid vaatlejad kohal, ka rahvusvaheliste orgide omad. Aga sealt pole teateid pettusest tulnud. Aa, need on ju sooroslased!

      Et ei teki veidi mulje, et Trump ise valmistuski selleks, et vinguda mingite vigade peale, et oleks võimalik selgelt tulevat kaussisaamist enda fännidele selgitada?
      Ma ei ole kuskil sooroslasi maininud. Kuigi ma just selle Ungari päritolu juudi vastu sümpaatiat ei tunne, siis miskipärast teatud ideoloogiate poole kalduvad inimesed kipuvad kohe sääraseid absurdseid ja alusetuid silte külge panema.
      Loomulikult ei saa välistada, et Biden oleks ka muidu võitnud, pean seda isegi tõenäoliseks, aga mind häirib tõsiselt, kui ideoloogilistel põhjustel häbimärgistatakse tähelepanu pööramist võimalikele rikkumistele valimiste läbiviimisel. Ma ei ole kuskil väitnud, et kindlalt võltsiti võtmeosariikides tulemusi, mis Bideni postiteel tulnud häältega Trumpist ette tõstis, aga mitmed kahtlased käigud sealsete valimiste ajal väärivad tähelepanu. Siinkohal saaks sisse tuua meie meedia kallutatuse, kes serveerib seda asja nii, et üksnes Trump kütab pingeid ja süüdistab teist poolt võltsimises, ehkki neutraalne ajakirjandus läheks teemaga süvitsi ja keskenduks sääraste ütlemiste algallikatele, kelleks pole mitte Trump.

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Ma ei ole kuskil sooroslasi maininud. Kuigi ma just selle Ungari päritolu juudi vastu sümpaatiat ei tunne, siis miskipärast teatud ideoloogiate poole kalduvad inimesed kipuvad kohe sääraseid absurdseid ja alusetuid silte külge panema.
        Loomulikult ei saa välistada, et Biden oleks ka muidu võitnud, pean seda isegi tõenäoliseks, aga mind häirib tõsiselt, kui ideoloogilistel põhjustel häbimärgistatakse tähelepanu pööramist võimalikele rikkumistele valimiste läbiviimisel. Ma ei ole kuskil väitnud, et kindlalt võltsiti võtmeosariikides tulemusi, mis Bideni postiteel tulnud häältega Trumpist ette tõstis, aga mitmed kahtlased käigud sealsete valimiste ajal väärivad tähelepanu. Siinkohal saaks sisse tuua meie meedia kallutatuse, kes serveerib seda asja nii, et üksnes Trump kütab pingeid ja süüdistab teist poolt võltsimises, ehkki neutraalne ajakirjandus läheks teemaga süvitsi ja keskenduks sääraste ütlemiste algallikatele, kelleks pole mitte Trump.
        Vaata Trumpi säutse. Ja võid kindel olla, et minnaksegi süvitsi, aga kummalisel kombel on suurem osa pettuskahtlusi ümber lükatud ja väiksematest ebaköladest tehakse justkui megasuur vandenõu. Trump lihtsalt kaotas selle valimise ja vâärika apellatsiooni asemel hakkas veel rohkem vandenõusid vorpima. Võimas president!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Vaata Trumpi säutse. Ja võid kindel olla, et minnaksegi süvitsi, aga kummalisel kombel on suurem osa pettuskahtlusi ümber lükatud ja väiksematest ebaköladest tehakse justkui megasuur vandenõu. Trump lihtsalt kaotas selle valimise ja vâärika apellatsiooni asemel hakkas veel rohkem vandenõusid vorpima. Võimas president!
          Ma ei saa vaidlusest aru. Üks pool ütleb, et ärge hääletage posti teel ja kuulutab seda ligi aasta ja siis hakkab posti teenuse süsteemi hävitama. Korjab postkastid kokku, pikendab vedamise tähetaegu jne. Ja siis ei saa aru, miks ta postiga hääli ei saa ja ei luba hääli hiljem kohale tulla. Nagu laseks endale kuuli jalga ja imestaks, et valus on. Nojah, mingi kogus vigu võis kindlasti olla, aga arvestades kui palju riigi siseseid kontrollijaid on mõlemale poolele, siis ma ei usu, et suurejoonelised sajatuhendelised pettused läbi läheks. Kindlasti oleks tõsiselt võetavad tõendid välja tulnud, kui ühe perekonna räuskamine. Isegi nii rangelt diktatuuri kontrolli all riigis tuli pildid ka videod.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Mis nüüd teed, Jüri?
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Mis nüüd teed, Jüri?
              Eks peab tordi saatma.

              Kommentaar


                Ee oota, aga kunas see kodusõda siis hakkab seal USAs

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Eks peab tordi saatma.
                  Mhmm. Võiks ise küpsetada ja kaunistada ja kohale viia.
                  Jälle on nii jabur ja piinlik.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                    Mis nüüd teed, Jüri?
                    Ei tea mis saladusi need isa ja poeg teavad, et Jürka nende tankist vabatahtlikult on.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kuidas nüüd EKRE apologeedid selle jama küll enda jaoks selgeks mõtlevad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                        Ee oota, aga kunas see kodusõda siis hakkab seal USAs
                        Kogub tuure . Antifa ega BLM ei tea ka veel midagi teha
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Trump varsti teatab: https://twitter.com/TheBendsBS/statu...35534878937089
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                            Mhmm. Võiks ise küpsetada ja kaunistada ja kohale viia.
                            Jälle on nii jabur ja piinlik.
                            100 torti on veel ju alles. Ühesõnaga 99 korda võib Helme midagi öelda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                              100 torti on veel ju alles. Ühesõnaga 99 korda võib Helme midagi öelda.
                              Need läksid siiski toidupanka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Need läksid siiski toidupanka.
                                No võtab ühe toidupanga automaadist välja. Yolo!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X