320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    krt, Ratas nii hädas ka omadega ei ole ju? KE ei suuda ilma peaministri kohata majanduslikult toime tulla? lemonid ei saa küpseks siis enam?

    Kommentaar




      Link ka kui keegi pole originaali lugenud veel.

      Ameerika top 5 ajaleht, top 1 poliitikat kajastav väljaanne.

      Kui me juba ühe referendumi teeme, kas siis ei võiks kohe sedelile teist küsimust juurde panna seoses Mart Helme pädevusega? Meie lapselapsed söövad ka veel seda välispoliitilist sitta tulevikus kui asi niimoodi edasi läheb.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        https://www.washingtonpost.com/world...n-us-election/

        Link ka kui keegi pole originaali lugenud veel.

        Ameerika top 5 ajaleht, top 1 poliitikat kajastav väljaanne.

        Kui me juba ühe referendumi teeme, kas siis ei võiks kohe sedelile teist küsimust juurde panna seoses Mart Helme pädevusega? Meie lapselapsed söövad ka veel seda välispoliitilist sitta tulevikus kui asi niimoodi edasi läheb.

        nvm..

        Kommentaar


          Samas kui kõik teised on EKRE-ga hädas, siis Sven Mikser oli Maskis Lauljas

          Kommentaar


            Kuulge kamoon, siin on küll game over. Ainuke on, kas lähed ise saba jalge vahel või laguneb ka valitsus.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Kuulge kamoon, siin on küll game over. Ainuke on, kas lähed ise saba jalge vahel või laguneb ka valitsus.
              Vaevalt küll. Nädala lõpus peale pingelisi kriisi läbirääkimisi saadab Jüri jälle tordi ja asi vask. Mul küll enam mingit lootust pole, et see valitusus laguneks. Jüri läheb ikka lõpuni välja peaministrina.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                Vaevalt küll. Nädala lõpus peale pingelisi kriisi läbirääkimisi saadab Jüri jälle tordi ja asi vask. Mul küll enam mingit lootust pole, et see valitusus laguneks. Jüri läheb ikka lõpuni välja peaministrina.

                Fino alla fine!

                See oleks muidugi fenomenaalne saavutus.

                Kommentaar


                  Ühiskonnana pole veel hilja hakata küsimusi küsima.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Küsimus ei ole Jüris. Minu raha on küll selle peal, et homoseksuaalide kodakondsuse soovituse ja ERR töötajate seksuaalse kalduvuse ümber saab keerata omajagu vahtu, mida kõik osapooled siis oma poliitiliseks krediidiks saavad ümber pöörata. Kasvõi see fakt, et viimane verbal slip läks EKRE-le maksma kooseluseaduse kuupäeva. See vähetähtis fakt on tegelikult neile küllaltki tõsine hoop ja teistele koalitsioonipartneritele win. Opositsioonist rääkimata ja rääkimata ka Keskerakonnast, kelle jaoks ei saanud see slip tulla parimal ajal, sest siis sai ilma tähelepanuta lugeda kuskil punkris porto francolt saadud kickbacki.

                    Praegune olukord, kus üks seniil reaalselt kutsub meie jaoks pmst kõige tähtsama riigi tulevast presidenti korruptandiks... see sitt on praegu reaalselt ventikas. Tuletame siiski meelde, et lisaks KE on valitsuses ka Isamaa.

                    Kommentaar


                      Vandenõuteoreetik minus paneb kahtlema, kas EKRE üldse tahab valitsuses olla hetkel. Liiga ruttu peale eelmist ja nati liiga räige teema seekord.

                      Kommentaar


                        Helme fam riding the wave? Testivad kannatuse piire või mis teema?

                        Kommentaar


                          EKRE ei lähe kuhugi. Veel on vaja ju teha referendum ära. Selle ultimaatumiga läheb ka homme Jüri juurde.

                          Kommentaar


                            Mart tuleb homme välja jutuga, et see on tema isiklik seisukoht ja ei puuduta kuidagi erakonna ega rahva huve.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Vandenõuteoreetik minus paneb kahtlema, kas EKRE üldse tahab valitsuses olla hetkel. Liiga ruttu peale eelmist ja nati liiga räige teema seekord.
                              ma arvan, et see classic case, kus suuremaid tagamaid ei tasu otsida kui plain stupidity piisab selgituseks küll. olles aasta(kümneid) suhteliselt valimatult oma esmaseid mõtteid avaldanud, ei ole see filter nii kerge tekkima. isegi kui nad väga tahaks.

                              Kommentaar


                                Ma olin peale Helme DW intervjuud arvamusel, et küllap valitsus jätkab, kuid ilma temata. Selle asemel saatis Ratas ta pojale torti võimaluse eest peaministrina jätkata. Ilmselt ei ole liiga küüniline arvata, et tegelikult ei juhtu ka seekord mitte midagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X