320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahepeal on toimunud EKRE aasta sündmus, lõpuks saadi kokku oma vaimse suure isaga. Ei saa mitte olla kitsi ja neid nunnusi nägusi sheerida.

    Kommentaar


      Tundub, et vanal kiilakal tahab vasak käsi sel imelisel hetkel vägisi allapoole liikuda.

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        Tundub, et vanal kiilakal tahab vasak käsi sel imelisel hetkel vägisi allapoole liikuda.
        Kiilakas väidaks, et tegemist ei ole rassisimiga, vaid sõnavabadus ja kõigil on lubatud öelda, mis hing soovib! Eriti Tartu linnavolikogu EKRE st liikmel. Päris putsis ikka, kus maailmas mõned inimesed elavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Kiilakas väidaks, et tegemist ei ole rassisimiga, vaid sõnavabadus ja kõigil on lubatud öelda, mis hing soovib! Eriti Tartu linnavolikogu EKRE st liikmel. Päris putsis ikka, kus maailmas mõned inimesed elavad.
          Siinkohal olen ma tegelikult mingil määral nõus. Kui mingi debiil avalikult sellist paska puistab on ühiskonnale parem kui see, et need grupid kuskil salaja tegutsevad. Nii on profiililt kohe näha mis tegelasega tegu ja ei saa väita, et pole küll rassist, aga...
          Probleem on selles, et meil on valitsuses erakond, kelle jaoks sellised liikmed on täiesti ok.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Siinkohal olen ma tegelikult mingil määral nõus. Kui mingi debiil avalikult sellist paska puistab on ühiskonnale parem kui see, et need grupid kuskil salaja tegutsevad. Nii on profiililt kohe näha mis tegelasega tegu ja ei saa väita, et pole küll rassist, aga...
            Probleem on selles, et meil on valitsuses erakond, kelle jaoks sellised liikmed on täiesti ok.
            just, pigem on tolbajoobid Kesk ja Isamaa, kes olid nõus koos säherdustega valitsuse moodustama. Mis sellest EKREst ikka materdada

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Kiilakas väidaks, et tegemist ei ole rassisimiga, vaid sõnavabadus ja kõigil on lubatud öelda, mis hing soovib! Eriti Tartu linnavolikogu EKRE st liikmel. Päris putsis ikka, kus maailmas mõned inimesed elavad.
              Uute Uudiste logo on vähemalt aus - katkine prill-laud.

              Kommentaar


                Mine õppima ikka. Hobusevargaid on iga riigikorra ajal vaja, see oskus juba mööda külgi maha ei jookse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Fc.
                  Ei soovi kaabu rünnakuid toetada.
                  Aga juhtus selline asi. Tütarlaps tundis muret, et kas ma edasi ei sooviks õppida ja arendada ennast ja paremat töökohta selle läbi sihtida jne. Temal mitu magistrit jne. Jätan veel tema kõrval endast kole lahja mulje.. Juhtuski, et mul oli juunis palju vaba aega ja palju meeltesegadust. (veetsin aega haiglas)
                  Kandideerisin ühele täitsa lambi alale TLÜ s. Ja siis unustasin. Juuli alguses kiri postkastis, tulge sisse astumis eksamile. Eee mis nüüd teen? Ronisin siis kohale. Kirjalik pool koosnes kahest küsimusest. Millele vastasin puhtalt loomulikust intelligentsist ja suulises osas ajasin juurde mingit kelbast. A la soovin elu muuta ja maailma paremaks teha jne. Kuna aastate tagune tunnistus enda arvates ei olnud midagi erilist. Olin juba selles kindel, et sisse ei saa ja saab olema üks tore hetk elus.
                  Krt ma sain sisse
                  Mul pole aimugi mida nüüd peale hakata sellega. Ma käin tööl igapäevaselt ja olen üldiselt elu oluga rahul.
                  Jäta naine maha, sellist jama küll ei viitsiks kuulata

                  Kommentaar


                    Siseminister Mart Helme (EKRE) tegi ettepaneku lisada riigikogu otsuse eelnõusse „Kriminaalpoliitika põhialused aastani 2030“ oluline punkt.

                    And so it begins...
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      presidendi legit debiilne väljaütlemine 1600+ kommi toonud delfis hetkeseisuga. Uus rekord vist

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        presidendi legit debiilne väljaütlemine 1600+ kommi toonud delfis hetkeseisuga. Uus rekord vist
                        Ehe ja aus ju, seda kiunumist on lahe jälgida

                        Kommentaar


                          Mõtle kui kirjutad 1695nda vinguva kommentaari presidendi kohta ja jääd huviga oma plusse-miinuseid vaatama, lootes, et mõni vapper inimene viitsib umbes 500 korda "laadi rohkem" vajutada ja sinu kommentaarini jõuab. Normaalne reede õhtu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ehe ja aus ju, seda kiunumist on lahe jälgida
                            asi pigem selles et kogu see jutt kuidas ekre eesti mainet rikub ja siis ise viskab kütet juurde. Oleks siis vähemalt ekre midagi teinudki valitsuses siiani.

                            fain ma mõistan et inimese tasandil ei peagi see partei ega sealsed isikud meeldima, kuid jätku see endale ja otsigu viis kuidas oma ideed ja mõtted kuuldavaks teha viisil mis ei ajaks kedagi kiunuma. Maybe siis äkki jõuaksime ka sinna kus ta ei pea enam ka häbenema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                              asi pigem selles et kogu see jutt kuidas ekre eesti mainet rikub ja siis ise viskab kütet juurde. Oleks siis vähemalt ekre midagi teinudki valitsuses siiani.

                              fain ma mõistan et inimese tasandil ei peagi see partei ega sealsed isikud meeldima, kuid jätku see endale ja otsigu viis kuidas oma ideed ja mõtted kuuldavaks teha viisil mis ei ajaks kedagi kiunuma. Maybe siis äkki jõuaksime ka sinna kus ta ei pea enam ka häbenema.
                              Oota, kas sa pealkirjast kaugemale lugesid?

                              Kerstile esitati konkreetne küsimus, kus mainiti erinevaid EKRE sõnavõtte ja seisukohti ja ta vastas ausalt nende põhjal - ta vihkab EKRE't nende pärast, mitte niisama - lambist.

                              Kommentaar


                                Asenda võrrandis muutuja Kersti Martiniga.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X