320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Navalnõi mürgitati korralikult ära. Mees on väidetavalt koomas.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Navalnõi mürgitati korralikult ära. Mees on väidetavalt koomas.
      Kange vend ikka et nii vastu seisab Putinile. Aga kuna tegu Venemaaga, siis ei ruttaks ka Navalnõid automaatselt pühakuks kuulutama...

      Kommentaar


        Putin võttis Valgevene sündmustest õppust ja hakkas vist korda majja lööma, enne kui hilja.

        Kommentaar


          Kõrge viis Martinile @Rahva Teenrid

          Kommentaar


            Vaadates vägivalla õigustamise kasvu, siis tekib küsimus, et kas Krõõt suri asjata?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Putin võttis Valgevene sündmustest õppust ja hakkas vist korda majja lööma, enne kui hilja.
              Valgevenes on igatahes Batkal konets filma. Läks just full Allende. Üks tiblarezhiim jälle vähem maailmas.


              Kommentaar




                Ei saa öelda et president pole maine parandamiseks midat teind
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  https://scontent-hel2-1.xx.fbcdn.net...3b&oe=5F69333C

                  Ei saa öelda et president pole maine parandamiseks midat teind
                  See on Aegi üritus muidu. President kutsuti üle andma.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Ma olen sügavalt pettunud. Oleme me siis joodik-rahvas või pole?

                    Igast üritused ja ristlõige nagu korjatakse kokku, kuid kaadrisse mahub heal juhul Erki Nool.

                    Kallutatud õud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      https://scontent-hel2-1.xx.fbcdn.net...3b&oe=5F69333C

                      Ei saa öelda et president pole maine parandamiseks midat teind
                      Ma ei saa aru mis sellised inimesed kes seda "meemi" pihku itsitades jagavad saavutada püüavad? See on ju ilmselge, et kodanik Pärnits taotleski skandaali ja seda, et kõik temast räägiks. Minister Aeg oleks oma väljaütlemised pidanud endale jätma ja ka selle preemia Pärmitsale jätma - mis tehtud see tehtud. Oma viga, et eelnevalt ei süvenenud kellele sa selle auhinna välja annad (kuigi see insta leht väärib hulganisti kiitust). Selle asemel on see Pärnitsa auhinna teema juba teist nädalat üleval ja lõhestavat möla oi kui palju.

                      Kommentaar


                        Ma nüüd ei teagi, kas naerda või nutta. See mees hakkab ikka tõsiselt ära kerima. Võimas.

                        Kommentaar


                          Varro astub tuppa, näeb homo ja mõtleb "Mida see homo küll minust arvab?"
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            see oli kohe nii loll et pidin minema järgi vaatama kas ikka legit

                            Kommentaar


                              It's a thin line between love and hate

                              Mu arust on tähelepanuväärsem see, kui vähe saab tähelepanud tema n.ö TikToki-postitus.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Varro astub tuppa, näeb homo ja mõtleb "Mida see homo küll minust arvab?"
                                Viimase aja nalju:

                                Kaks homot seksivad.
                                Ühel heliseb telefon.
                                "Vabanda, ma ei saa rääkida, mul on Paul Keres."
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X