320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Tegemist on klassikalise populisti kiunuga, kes ei oska kaotada. Selmet aumehelikult riik üle anda, hakatakse rahvast üles ässitama ja valesid pilduma.
    Too mulle palun välja koht kus ma kiunun. Mida minul kaotada? Bideni vöiduga on mul hoopis vöita, sest eelduste kohaselt lükkab ta majandusse korraliku stiimulpaketi, mis möjub aktsiaturule hästi. Soovitan ise ka väärismetallide mining company`d üle vaadata, seal annab veel paar magusat lüket teha. vihjeks Freeport mcmoran, argonaut gold, first majestic, barrick gold
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Too mulle palun välja koht kus ma kiunun. Mida minul kaotada? Bideni vöiduga on mul hoopis vöita, sest eelduste kohaselt lükkab ta majandusse korraliku stiimulpaketi, mis möjub aktsiaturule hästi
      Ei mōelnudki sind, ikka Trumpi pidasin silmas

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Sa ikka saad aru, et ühtegi tulemust ei kirjutata ühtegi protokolli ilma selleta, et seda ei oleks kinnitanud nii valimiskomisjoni demokraatidest kui vabariiklastest liikmed? Tulemusi mõjutavad võltsingud on välistatud, nendib viimastel päevadel ka Fox Newsist läbi käiv üsna ühele poole kaldu rahvas. Mõistlik oleks ilmselt varsti objektiivse reaalsusega leppida, rahva enamuse toetust oranžile pole. Kaks korda proovitud.
        Kas see on igalpool 100% nii olnud ja üheski meili teel saadetud ilma postimargita kirjas kahelda ei saa ning üksköik mis muul moel on igasugune valimispettus välistatud? See on ikka päris suur väide. Puhtalt see meili teel valimissedelite saatmine on uus asi, mis tekitab palju küsimusi ja uusi olukordi ning ilma selleta oleks olukord kindlasti teistsugune.

        e: Ja hetkel nagu ma aru saan ongi küsimus vabariiklaste poll watcherites keda ei lasta ligi mitmespool ja kaetakse aknaid

        Fox newsi ei peeta enam nii parempoolseks, nad olid esimesed kes Arizona Bidenile callisid kus üle miljoni hääle oli veel lugemata ja see vöib vabalt punaseks minna veel. Veel tuletan meelde, et USA on democratic republic ning rahvas ei vali ei oranzi ega dementset meest, vaid valijamehi parteidest.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Kas see on ilma igalpool 100% nii olnud ja üheski meili teel saadetud ilma postimargita kirjas kahelda ei saa ning üksköik mis muul moel on igasugune valimispettus välistatud? See on ikka päris suur väide. Puhtalt see meili teel valimissedelite saatmine on uus asi, mis tekitab palju küsimusi ja uusi olukordi ning ilma selleta oleks olukord kindlasti teistsugune
          A) Pennsylvania kõrgeima kohtu otsuse kinnitas ülemkohus. Ülemkohus loobki USAs teatavasti õigust. Ehk nii, nagu ülemkohus ütleb, ongi. Kui sedelid saabuvad täna, loetakse nad saadetuks enne valimispäeva. Nii lihtsalt on, pole seal mingit pettust. Proovi leppida.
          B) Praeguseks on loetud sedelid, mis saabusid valimispäevaks. Nii, nagu on see igal pool USAs.
          C) Uus asi on see kahtlemata. Esimest korda hääletati jaokskonnast eemal kodusõja ajal. Viimased mingi 50 aastat pole olnud vaja ka põhjust, et kirja teel hääletada.

          Veel tuletan meelde, et USA on democratic republic ning rahvas ei vali ei oranzi ega dementset meest, vaid valijamehi parteidest.
          Aita nüüd, palun. Kuhu siia peab tegema risti, et neid "valijamehi parteidest" valida?

          Kommentaar


            Biden on karsklane ja teie jahute mingite tehniliste detailide üle? Vastutustundetud inimesed.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              keegi äkki selgitab mismoodi posti teel hääletamine turvaline on? ses mõttes, et võltsimisturvaline. selline asi ajaks arvatavasti iga e-hääletamise vastase silmad särama
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                keegi äkki selgitab mismoodi posti teel hääletamine turvaline on? ses mõttes, et võltsimisturvaline. selline asi ajaks arvatavasti iga e-hääletamise vastase silmad särama
                Kui valija valijaks registreerimisel antud allkiri ei klapi sedelil oleva allkirjaga ja ümbrikul ei pea postmarki peal olema, aga seda köike vöetakse kui legit, siis see ei saagi turvaline olla. Sedel saadetakse köigile, kes valijaks registreerunud, olenemata kas ta tahab või üldse saab hääletada. Vöibolla inimene tahab hoopis jaokskonnas hääletada, vöibolla ta elab hoopis teises kohas vöi on selle 10a. jooksul ära surnud kui ta viimati hääletas. Mida aga teeb inimene, kelle kätte satub selline sedel, mis pole üldse tema oma aga saaks ära kasutada? loomulikult pole see turvaline. Mitte igas osariigis pole täpselt nii, aga konkreetselt Pennsylvanias on
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Kui valija valijaks registreerimisel antud allkiri ei klapi sedelil oleva allkirjaga ja ümbrikul ei pea postmarki peal olema, aga seda köike vöetakse kui legit, siis see ei saagi turvaline olla. Sedel saadetakse köigile, kes valijaks registreerunud, olenemata kas ta tahab või üldse saab hääletada. Vöibolla inimene tahab hoopis jaokskonnas hääletada, vöibolla ta elab hoopis teises kohas vöi on selle 10a. jooksul ära surnud kui ta viimati hääletas. Mida aga teeb inimene, kelle kätte satub selline sedel, mis pole üldse tema oma aga saaks ära kasutada? loomulikult pole see turvaline. Mitte igas osariigis pole täpselt nii, aga konkreetselt Pennsylvanias on
                  Mitu korda sa seda allkirja mitte kontrollimise valet levitada viitsid muidu?

                  Kui keegi sahkerdaks häältega, siis neid ei toodaks hiljem kohale, mõtle fucking peaga.
                  Proovi aru saada ja kriitiliselt mõelda iga trump suust tuleva bullshiti peale. Trump kaotas ausalt, kõik see populisti pasa edasikuulutamine näitab kõigile kui rumal sa oled.

                  Ja ma võiks sulle 5se oddsi anda, et kui iga sedel ja hääl kontrollitaks uuesti üle, siis trumpi pooldajate pettust oleks koooooordades rohkem kui Bideni.

                  Võib ka sinu tasemele langeda ja väita, et pollid ja ennustused olid enne valimist õiged ja trumpi hääled on tingitud pettusest.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Kui valija valijaks registreerimisel antud allkiri ei klapi sedelil oleva allkirjaga ja ümbrikul ei pea postmarki peal olema, aga seda köike vöetakse kui legit, siis see ei saagi turvaline olla. Sedel saadetakse köigile, kes valijaks registreerunud, olenemata kas ta tahab või üldse saab hääletada. Vöibolla inimene tahab hoopis jaokskonnas hääletada, vöibolla ta elab hoopis teises kohas vöi on selle 10a. jooksul ära surnud kui ta viimati hääletas. Mida aga teeb inimene, kelle kätte satub selline sedel, mis pole üldse tema oma aga saaks ära kasutada? loomulikult pole see turvaline. Mitte igas osariigis pole täpselt nii, aga konkreetselt Pennsylvanias on
                    All eligible PA voters can choose to vote by mail ballot. Learn more about voting by mail ballot.

                    Selle lehe järgi ei saadeta igaühele ja kiri pidi kas olema postkasti pandud või siis valimiste kasti pandud valimiste päeva lõpuks. Kuna valimiste kast ei ole otseselt postiteenustega seotud ei saa seal ka ju postmargi kohustust olla. Valimistekastid korjati valimiste päeval kokku. Sama moodi nagu riiklikud postkastid enne novembrit.

                    Ja siin on ka seletus selle allkirja kohapealt https://www.google.com/amp/s/www.nbc...mp/ncna1244585. Ehk autojuhi lubadele antav digitaalne allkiri pole kuigi hea võrdlus koht.

                    Kaala, see on tore, et sa energiliselt oma vaateid kaitsed ja erinevus rikastab, aga need faktid, mida ma kontrollinud olen (siis kui viitsinud olen), on alati võimalik ka teist poolt näidata ja lasta inimesel otsustada, kumb pool on rohkem veenvam. Sinu argumenteerimine jätab pigem sellise mulje, et sa ütled, näe 2020 kasvas surmade arv Euroopas ja immigrantidega seotud kuritegude arv. Ja siis lisad nagu moka otsast, et sa ei väida midagi, aga noh ilmselt on seal seos olemas. Pakkumata seletusi või põhjendusi miks kumbki number muutunud on. Näiteks Covid and shit. Aga see on minu arvamus.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Don't hate the player, hate the game.
                      Kui posti teel hääletamist oleks nii lihtne võltsida ja mõjutada nagu siin eespool kirjeldatakse, siis miks küll aususe etalon Trump ja muu vabariiklaste bande ise seda massiivset loophole'i ära ei kasutanud? Natuke imelik on lugeda, et justkui ainult Bideni toetajad oleks posti teel hääletamise võltsimisest omakeskis aru saanud ja nüüd pööravad salamisi Pennsylvaniat siniseks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        https://www.votespa.com/Voting-in-PA...ee-Ballot.aspx
                        Selle lehe järgi ei saadeta igaühele ja kiri pidi kas olema postkasti pandud või siis valimiste kasti pandud valimiste päeva lõpuks. Kuna valimiste kast ei ole otseselt postiteenustega seotud ei saa seal ka ju postmargi kohustust olla. Valimistekastid korjati valimiste päeval kokku. Sama moodi nagu riiklikud postkastid enne novembrit.

                        Ja siin on ka seletus selle allkirja kohapealt https://www.google.com/amp/s/www.nbc...mp/ncna1244585. Ehk autojuhi lubadele antav digitaalne allkiri pole kuigi hea võrdlus koht.

                        Kaala, see on tore, et sa energiliselt oma vaateid kaitsed ja erinevus rikastab, aga need faktid, mida ma kontrollinud olen (siis kui viitsinud olen), on alati võimalik ka teist poolt näidata ja lasta inimesel otsustada, kumb pool on rohkem veenvam. Sinu argumenteerimine jätab pigem sellise mulje, et sa ütled, näe 2020 kasvas surmade arv Euroopas ja immigrantidega seotud kuritegude arv. Ja siis lisad nagu moka otsast, et sa ei väida midagi, aga noh ilmselt on seal seos olemas. Pakkumata seletusi või põhjendusi miks kumbki number muutunud on. Näiteks Covid and shit. Aga see on minu arvamus.
                        Jah sul on öigus see ei käinud PA kohta, et köigile kes regatud PA`s ei saadetud sedel automaatselt vaid soovil, aga 9s teises osariigis saadeti automaatselt. Muu oli öige. siin rohkem: https://www.nytimes.com/interactive/...us-states.html



                        Eks ongi puhas spekulatsioon praegu, kui midagi on kahtlast on olnud siis küll see aja jooksul ka töestatakse. See et kohtuteed minnakse ja sealt edasi, on enam kui kindel, klounaad jätkub veel mitmeks kuuks: https://www.youtube.com/watch?v=6zb-uzUaCmY
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          A) Pennsylvania kõrgeima kohtu otsuse kinnitas ülemkohus. Ülemkohus loobki USAs teatavasti õigust. Ehk nii, nagu ülemkohus ütleb, ongi. Kui sedelid saabuvad täna, loetakse nad saadetuks enne valimispäeva. Nii lihtsalt on, pole seal mingit pettust. Proovi leppida.
                          B) Praeguseks on loetud sedelid, mis saabusid valimispäevaks. Nii, nagu on see igal pool USAs.
                          C) Uus asi on see kahtlemata. Esimest korda hääletati jaokskonnast eemal kodusõja ajal. Viimased mingi 50 aastat pole olnud vaja ka põhjust, et kirja teel hääletada.



                          Aita nüüd, palun. Kuhu siia peab tegema risti, et neid "valijamehi parteidest" valida?

                          Köik öige, C) kohta ei tea.

                          Googelda ise kuidas Ameerika valimissüsteem töötab: https://www.bbc.com/news/world-us-canada-53558176
                          Inimesed ei vali presidenti, valijamehed valivad, keda omakorda valib valija. Vöib juhtuda näiteks, et isegi kui üks osapool saab 270 valijameest kokku mis on vöiduks piisav, siis teine pool tömbab osa neist endale kui päris valimiseks läheb, veenab lihtsalt vastaspoole poolt valima. Nii on korduvalt juhtunud, 4sed j 7sed vangerdused
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Too mulle palun välja koht kus ma kiunun. Mida minul kaotada? Bideni vöiduga on mul hoopis vöita, sest eelduste kohaselt lükkab ta majandusse korraliku stiimulpaketi, mis möjub aktsiaturule hästi.
                            Oot, aga alles ju rääkisid, et Trump oma julgete otsustega on aktsiaturule nii hästi mõjunud, et kasutad hommikuti viiekihilist kullatud tualettpaberit?

                            Kommentaar


                              Sattusin siin täitsa mõttesse, et kumb siis tegelikult ühiskonnale parem. Kas see kui:

                              A) ühiskonda juhivad kaala vaatenurga ja emotsionaalse tasakaaluga vennad
                              B) ühiskonda juhivad linnupoja vaatenurga ja emotsionaalse tasakaaluga vennad
                              C) ühiskonda juhivad online brownie pointse tagaajavad bandwagon tussid

                              Või kui "ühiskonnale parem" asendada pehmema ja kasvõi "kellega läheks luurele" mõttega. Enda poolt kindel hääl A peale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Sattusin siin täitsa mõttesse, et kumb siis tegelikult ühiskonnale parem. Kas see kui:

                                A) ühiskonda juhivad kaala vaatenurga ja emotsionaalse tasakaaluga vennad
                                B) ühiskonda juhivad linnupoja vaatenurga ja emotsionaalse tasakaaluga vennad
                                C) ühiskonda juhivad online brownie pointse tagaajavad bandwagon tussid

                                Või kui "ühiskonnale parem" asendada pehmema ja kasvõi "kellega läheks luurele" mõttega. Enda poolt kindel hääl A peale.
                                mis mu vaatenurk on siis
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X