320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
    Türa, head vennad olete ikka. Kellelgi on natuke teie siseringi konsensusest erinev arvamus, siis kingime talle kohe betoonkingad. Jah, sel juhul on "topi sitt suhu tagasi" ja muud Linnupoja-stiilis väärakaskrääksatused jumala okei, võtame kohe ette ta allakäinud isiku koos alkoholismi ja traumade ja whatnot'idega.

    NB: selle allabs(vms) juhtumi jätame hetkel üldse käsitlemata. Tal vast lõpuks tuleb sotsiaalhooldaja puhukselt tagasi ja surub enda sooja soovituse ka see konto sulgeda läbi. Nagu ta youtube kanal RaulRahnik'u nime all grupi toetuse jätkuva saamise tingimusel suleti.
    Jah, xD

    Kommentaar


      Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
      Türa, head vennad olete ikka. Kellelgi on natuke teie siseringi konsensusest erinev arvamus, siis kingime talle kohe betoonkingad. Jah, sel juhul on "topi sitt suhu tagasi" ja muud Linnupoja-stiilis väärakaskrääksatused jumala okei, võtame kohe ette ta allakäinud isiku koos alkoholismi ja traumade ja whatnot'idega.

      NB: selle allabs(vms) juhtumi jätame hetkel üldse käsitlemata. Tal vast lõpuks tuleb sotsiaalhooldaja puhukselt tagasi ja surub enda sooja soovituse ka see konto sulgeda läbi. Nagu ta youtube kanal RaulRahnik'u nime all grupi toetuse jätkuva saamise tingimusel suleti.
      siin ei ole erinev arvamus, mida PERSET sa ajad. ta lihtsalt valetab ja mõtleb fakte välja. on suur vahe kas sul on erinev arvamus või sa lihtsalt väidad, et maa on lame. see pole erinev arvamus, see on vaimuhaigus.

      uurimine tõi ju välja millal kahtlused tekkisid korruptsioonis ja meediale ei iitsatanud ta sõnagi. ratas ja teised olid esimesed keda teavitati ning seejärel juba politseid.


      Eelmine aasta võitis premier liiga manchester united, mul on lihtsalt teist erinev arvamus ja kui te julgete mulle väita, et nii ei ole siis te olete ise idikad!
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        sellist jama pole võimalik kommenteerida ja pole ka imestada, miks linnupojat poolearuliseks peetakse.

        Kommentaar


          Urmps on veidi kibestunud boomer lihtsalt, kurb noh.

          Kommentaar


            Varripoja faktipõhise analüüsi eest lahingusse sööstmas, pisar tuleb silma kohe kui ilus hetk...

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              sellist jama pole võimalik kommenteerida ja pole ka imestada, miks urmarit poolearuliseks peetakse.
              tähemärgid

              Kommentaar


                LaRaBla peaks sellise jama eest veidi aega foorumist puhkama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  LaRaBla peaks sellise jama eest veidi aega foorumist puhkama.
                  Oi kus nüüd solvus.

                  edit: Ma ei ole enda arvates midagi solvavat öelnud. Jah, minu meelest urmari arvamused on 90% ulatuses napakad ja seda mitte ainult siin teemas. Kui keegi päriselt arvab, et ma peaks seetõttu foorumist puhkama, siis okei, ma vastu ei vaidle.

                  Kommentaar


                    ma ei laskuks iialgi nii madalale, et hakkaks teise postitust muutma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      ma ei laskuks iialgi nii madalale, et hakkaks teise postitust muutma.
                      Ah, ole nüüd. Ega sina mingi lumehelbeke ole!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        ma ei laskuks iialgi nii madalale, et hakkaks teise postitust muutma.
                        Ma omast aryst ei saa su postitusi muuta?!

                        Fkallo zilikourtin, malaka....

                        Okei, ma rohkem vist täna ei joo.....

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Ma omast aryst ei saa su postitusi muuta?!

                          Fkallo zilikourtin, malaka....

                          Okei, ma rohkem vist täna ei joo.....
                          Ma lihtsalt eeldanuks, et seltskond, kes justkui võitleb Helmede lahmiva stiili vastu, ei ole ise tegelikult hullemadki vassijad. Kas nn libelaarne demokraatia siin foorumis tähendab valikulist demokraatiat?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Ma lihtsalt eeldanuks, et seltskond, kes justkui võitleb Helmede lahmiva stiili vastu, ei ole ise tegelikult hullemadki vassijad. Kas nn libelaarne demokraatia siin foorumis tähendab valikulist demokraatiat?
                            Millest sa räägid, saad ise ka aru üldse?
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Las see nüüd siia puutub aga kuna antud teemat on siin puudutatud, siis toome selle välja.
                              Ehk n0üd tõmmatakse võrdusmärk juba wooli sulgemise ja MMSi keelamise vahele. https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=88236959
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Wooli propaganda töötab mõnuga. VTA KIUSAB! Ma sain trahvi, sest nad on ebaausad! :,D bahahahahahah
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X