320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kes sellisest asjast politseile kitse panema lähevad on küll debiilikud.
    Kõik on seaduse ees võrdsed ja mina olen sarnasest olukorrast korra/kolm teada andnud.
    Kahel korral oli tegemist täiesti süüdimatu kroonilise liiklusrikkujaga, neist üks veel uhkustas korduvalt oma käitumisega avalikult. Kui ma sellepärast olen nüüd kits/debiilik, siis ma ei oska miskit kosta ja olen edasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Kõik on seaduse ees võrdsed ja mina olen sarnasest olukorrast korra/kolm teada andnud.
      Kahel korral oli tegemist täiesti süüdimatu kroonilise liiklusrikkujaga, neist üks veel uhkustas korduvalt oma käitumisega avalikult. Kui ma sellepärast olen nüüd kits/debiilik, siis ma ei oska miskit kosta ja olen edasi.
      No sinu kirjeldatud näide on tõesti erandlik ja ei pidanud seda silmas, aga viimasel ajal saab trahve nii kergelt ja kui keegi jääb kuuks lubadest ilma ja siis peale passida ja hellata, et ou naabri Taivo läks just autoga poodi ja tal peaks olema juhiluba peatatud on debiilne.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        No sinu kirjeldatud näide on tõesti erandlik ja ei pidanud seda silmas, aga viimasel ajal saab trahve nii kergelt ja kui keegi jääb kuuks lubadest ilma ja siis peale passida ja hellata, et ou naabri Taivo läks just autoga poodi ja tal peaks olema juhiluba peatatud on debiilne.
        Eks ole ka neid, kes peale passivad aga kui inimene eirab talle määratud karistust, siis on oluliselt suurem võimalus, et ta eirab ka muid reegleid või rutiinse kontrolli käigus püüab patrulli eest põgeneda ning paneb teised liikluses osalejad ohtu oma tegevusega - neid juhtumeid on olnud piisavalt. Mõnele tundub lubadeta sõit, piirkiirusest oluliselt suurema kiirusega liikumine ja/või rooli istumine peale 3-4 õlu ka tühine aga see ei tähenda, et see aktsepteeritav peaks olema. Võimalik, et mitmed kannatanutega liiklusõnnetused oleks suudetud ära hoida, kui keegi oleks õigel ajal teavitanud vastavaid institutsioone. Näiteks Saaremaa surmakutsari lähedased/sõbrad oli aastaid teadlikud aga kambavaim lausa soosis joobes sõitmise muutumist normiks.

        Kommentaar


          Kommentaar


            Tulevane USA president?

            Kommentaar


              Küsimusi pole kuulda võimalik ju või on mul ainult heli halb? Kas see on muidu seesama vend, kes kiitis, et florida sotsiaalhoolekanne nii putsi saadetud, et töötukindlustust maksti välja 25 miljoni inimese seast mingile 50 tuhandele ja lootis aplausi saada selle peale, et taodelda peaaegu võimatu on? Või oli see ta eelkäija? Igatahes ülitubli, et maksumaksja raha ei raisata, lenda nüüd mar-a-lagosse ja booki oma turvameeskonnale 50x hinnaga toad osariigi raha eest nagu tavaks oranzi sita sööjatel.

              Kommentaar


                Tönumaa teeb erakonda; https://vm.tiktok.com/ZMd1v6m4E/
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Tönumaa teeb erakonda; https://vm.tiktok.com/ZMd1v6m4E/
                  Miks sa seda reklaamid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Miks sa seda reklaamid?
                    Ära solvu
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Tasuta teater jälle riigikogus kestmas, vahepeal seda tšekanud. Lemmikhetk seni tulnud EKRE liikmelt Paul Puustusmaalt, soovis tema kaugistungit, sest nv tulemas javärki..

                      Kommentaar


                        Mul on mõned küsimused selle Navalnõi organisatsioomide äärmuslikuks tunnistamise osas: https://www.err.ee/1608241566/venema...d-aarmuslikeks

                        On teada, et tüüp ise pandi ju kohtu alla mingi kunagiste skeemitamiste pärast kinnisvaraga. Kas need tema loodud organisatsioonid on kuidagi sellega seotud või mitte? Venelased on üsna osavad oponentide lämmatamisi põhjendama.

                        Kommentaar


                          Rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus (RE) ütles, et OECD sekkumine maksupoliitikasse ahendab konkurentsi ja see on eriti halb väikeriikidele.


                          Mul on küsimus reformaritele- mis kasu reaalselt on Eestile sellest et praegune maksusüsteem jätkub? Meile proovitakse rääkida nagu oleks meil mingi eelis teiste riikidega just maksualaselt, aga reaalselt kuipalju tulu on toonud selline süsteem? Äkki oleks aeg juba loobuda sellest kasumi reinvesteerimise soodustusest, sest reaalsuses pole meil ühiskonnana mingit kasu, kasu on ainult praegustel ettevõtjatel, aga sellest meile mingit lisakasu pole tekkinud, mingeid ettevõtteid me sellest juurde pole saanud
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            https://www.err.ee/1608239022/pentus...riikidele-halb

                            Mul on küsimus reformaritele- mis kasu reaalselt on Eestile sellest et praegune maksusüsteem jätkub? Meile proovitakse rääkida nagu oleks meil mingi eelis teiste riikidega just maksualaselt, aga reaalselt kuipalju tulu on toonud selline süsteem? Äkki oleks aeg juba loobuda sellest kasumi reinvesteerimise soodustusest, sest reaalsuses pole meil ühiskonnana mingit kasu, kasu on ainult praegustel ettevõtjatel, aga sellest meile mingit lisakasu pole tekkinud, mingeid ettevõtteid me sellest juurde pole saanud
                            Loll küsimus aga kuidas see tulumaks muidu toimib, saad 10k kasumit, mida välja ei võta, kuid vaatad MA aruande järgi ja viskad selle alusel plekki? Pole väga kursis selle süsteemiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Mul on mõned küsimused selle Navalnõi organisatsioomide äärmuslikuks tunnistamise osas: https://www.err.ee/1608241566/venema...d-aarmuslikeks

                              On teada, et tüüp ise pandi ju kohtu alla mingi kunagiste skeemitamiste pärast kinnisvaraga. Kas need tema loodud organisatsioonid on kuidagi sellega seotud või mitte? Venelased on üsna osavad oponentide lämmatamisi põhjendama.
                              Mis mõttes osavad? Lihtsalt nahhaalselt panevad ju kinni ja kogu lugu.

                              Kommentaar


                                Eile õhtul siis Kaja ütles, et tahavad algatada maksudebati. Miskipärast tundub, et tegemist on nn. peenhäälestusega olemasoleva maksusüsteemi suhtes, kus ehk diskuteeritakse mingite protsendipunktide üle, mis reaalselt tegelikult ei muuda midagi. Tore oli muidugi kuulda reformari suust et probleemiks on meil tööjõu kõrge maksustamine, aga mis lahendusi nad siis pakuvad? varamaksud on ju punane rätik. kui te hetkel astmelist tulumaksu ei taha teha, siis äkki kehtestate toiduainetele madalama käibemaksu
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X