320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    ei viitsi ausalt, võrreldes tavapärase opositsiooni kommunikatsiooniga ei ole meediast, ega ka sõnavõttudest ei ole kuskilt läbi kumanud, et keegi oleks kritiseerinud hüsteeriliselt eriolukorra välja kuulutamist.
    sellest ma ei räägigi, tasub vaadata ikka aprilli, kus saag käis mitmes suunas ja ei saa seda ka ette heita, sest see ju peab ka mehhaaniliselt nii olema. Põhiline etteheide- pole plaani. Eks ei olnudki, kellelgi polnud.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Koalitsioon - 51
      Opositsioon - 48
      Lotman ei hääletanud
      Korb puudus

      Päris napikas. Eriti veel arvestades, et Metsoja ja Sooäär hääletasid koalitsiooni seisukohta. Teist lugemist see asi küll vist ei läbi.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        Koalitsioon - 51
        Opositsioon - 48
        Lotman ei hääletanud
        Korb puudus

        Päris napikas. Eriti veel arvestades, et Metsoja ja Sooäär hääletasid koalitsiooni seisukohta. Teist lugemist see asi küll vist ei läbi.
        Koalitsiooni õnneks me seda teada ei saagi seoses nende tuhandete täiendustega. Minu meelest päris normaalne lahendus, mis saadaks selle teema pikaks ajaks auti.

        Kommentaar


          Kuigi ma olen abielureferendumile vastu, siis kas see tuhandete ettepanekute esitamine veidi ohtlikku pretsedenti ei loo? Mis takistab edaspidi opositsioonil, ükskõik millise ebameeldiva eelnõu korral, lihtsalt koalitsiooni tööd umbe ajamast?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kristen Vaata postitust
            Kuigi ma olen abielureferendumile vastu, siis kas see tuhandete ettepanekute esitamine veidi ohtlikku pretsedenti ei loo? Mis takistab edaspidi opositsioonil, ükskõik millise ebameeldiva eelnõu korral, lihtsalt koalitsiooni tööd umbe ajamast?
            Eks EKRE kindlasti seda tegema ka hakkab, kui nad millalgi opositsiooni sattuvad.

            Kommentaar


              millest üldse see mässiv biif et selle peale nii palju aega raisata. Tehku ära ja olemas. Ega sellest rahvahääletusest põhiseadust nagunii muuta ei saa nagu aru saanud (võib keegi täpsustada siinkohal).

              Ehk siis EKRE mingi näiline üritus oma valimislubadust ellu viia

              Kommentaar


                Algselt postitas Kristen Vaata postitust
                Kuigi ma olen abielureferendumile vastu, siis kas see tuhandete ettepanekute esitamine veidi ohtlikku pretsedenti ei loo? Mis takistab edaspidi opositsioonil, ükskõik millise ebameeldiva eelnõu korral, lihtsalt koalitsiooni tööd umbe ajamast?

                "juntimine" ehk obstruktsioon on opositsiooni võimalus oma seisukohta näidata, ööistungid on valgete kinnastega poliitika tegemine
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  "juntimine" ehk obstruktsioon on opositsiooni võimalus oma seisukohta näidata, ööistungid on valgete kinnastega poliitika tegemine
                  Selge, suured tänud!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    millest üldse see mässiv biif et selle peale nii palju aega raisata. Tehku ära ja olemas. Ega sellest rahvahääletusest põhiseadust nagunii muuta ei saa nagu aru saanud (võib keegi täpsustada siinkohal).

                    Ehk siis EKRE mingi näiline üritus oma valimislubadust ellu viia
                    Et kulutame 3 miljonit mingi hääletuse peale mis ei muuda midagi?
                    Küsigu siis juba kas omasoolistega võib abielu sõlmida? Jah/ei . Oleks vähemalt konkreetne küsimus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Et kulutame 3 miljonit mingi hääletuse peale mis ei muuda midagi?
                      see laias plaanis põmst ju sama summa mis Reps kulutas oma lastehoiuks ja nende kooli viimiseks

                      Kommentaar


                        Demokraatia ongi kulukas
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Räägitakse, et Biden sai valijameeste hääled kokku.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Räägitakse, et Biden sai valijameeste hääled kokku.
                            Valijamehed ei otsusta. Ülemkohus valib presidendi.

                            Kommentaar


                              Räägitakse, et täna saab öhtulehe toimetuses torti ja shampust
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                                Räägitakse, et täna saab öhtulehe toimetuses torti ja shampust
                                Just sellel päeval, kui ma olen kodukontoris
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X