320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Eesti kontekstis peaks EKRE nimi olema Eesti Reformierakond ja Refi nimi olema EKRE.

    Ühed lammutavad ja lõhuvad, teised on väga konservatiivsed.
    Liberaalne konservatism? See on muidugi huvitav termin, sest riigiti kannab endas erinevaid väärtusi, mis võib külvata kerget segadust aga sinna poole on oravad liikumas küll. Selles sul on muidugi õigus, et Reformierakonna kaubamärk ei vasta enam sisule.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Liberaalne konservatism? See on muidugi huvitav termin, sest riigiti kannab endas erinevaid väärtusi, mis võib külvata kerget segadust aga sinna poole on oravad liikumas küll. Selles sul on muidugi õigus, et Reformierakonna kaubamärk ei vasta enam sisule.
      Inimesed kipuvad üldsegi vasak- ja parempoolsust liberaalsuse ja konservatiivsusega sassi ajama.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Inimesed kipuvad üldsegi vasak- ja parempoolsust liberaalsuse ja konservatiivsusega sassi ajama.
        Ma ei tea kuidas sinul aga eks mul endalgi lähe need teljed vahel sõlme.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Ma ei tea kuidas sinul aga eks mul endalgi lähe need teljed vahel sõlme.
          Minu jaoks vaatab üks telg (liberaalsus-konservatiivsus) inimvabaduste ja -õiguste aspekti ning teine pigem majanduslikke (vasak-parem).
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Sa lihtsustad liigselt (ja otsid kannataja rolli).

            Ma ei tea, kas siin on aktsiisilangetamise pooldajaid ekrenautideks sildistatud?
            No kui ma juhtisin tähelepanu mõnede kohalike ekspertide möödapanekule koalitsioonileppe koostamise ajast seoses alkoaktsiisi langetamise teostamisega, siis tuli küll mitu sellist postitust, et ma olen peast ullike või veel hullem. Lihtsalt fakti esile toomise eest, et EKRE ei ole päris võimetu ühtegi oma programmi lubadust reaalselt täitma....
            LeeRomeno hala teemal, kes on EKRE valija, on ka naljakas. See ongi üks osa punase katku probleemist. Ei saa aru, et meil on ka poliitikas turumajandus juba pikalt olnud. Kui ma ühes valimistsüklis annan oma hääle ühele parteile ei tähenda see sugugi seda, et olen nüüd nende sekti liige, tõsiusklik ja saab ilusti ära lahterdada lähimaks 50neks aastaks. Viimastel valimistel oli valida AIDSi, ebola, tripperi ja gripi vahel, palju valisid teadlikult gripi... see ei tähenda, et gripp oleks väga tore, lihtsalt teised variandid olid veel viletsamad.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Jeesus avita, ma püüan seda siinset lollust kõrvalt vaadata, aga ei suuda. Keegi ei sõima lihtinimesest ekre valijat, välja arvatud ehk tema enda veidi mõistlikum ajupoolkera. Poliitikud on natsid ja rassistid.
              Noh, eks ka EKRE poliitikute seas see varieeruvus on ikka üsna meeletu. Alustades Ruuben Kaalepist ja Poolametsast, kes on sõna otseses mõttes natsid ja rassistid ning lõpetades mõndade 65+ vanuses endiste Rahvaliitlastega, kes vist tahavad lihtsalt "vana head" kolhoosiaega ja maaelu tagasi.

              Ja siis on seal veel Jaak Madison, kelle täpsest maailmavaatest on väga keeruline aru saada ja kes soovib vist lihtsalt karjääri teha. Kuuldavasti EKRE sees teda eriti ei sallita ka ning ollakse üsna rahul, et saadi ta Brüsselisse jalust ära saata.

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Sa lihtsustad liigselt (ja otsid kannataja rolli).

                Ma ei tea, kas siin on aktsiisilangetamise pooldajaid ekrenautideks sildistatud?

                Või kedagi, kes on öelnud, et Ratas teeb, mis suudab?

                Või kedagi, kes ütleb, et Luik on okei kaitseminister?

                Või kedagi, kes kiitis koalitsiooniplaani, kus olid jalkale siseväljakud jms.

                Ega ikka pole küll. Või mu mälu petab. Küsimus on siiski teistes teemades (Kuusik, euroopa pahad väärtused, homovaenulikkus, meediarünnakud rahvuslaste vastu, soroslased, rahvusriigi surm, moslemite juurdekasv jms).


                Ja ma ei ütleks, et kedagi trolliks tituleeritakse, kui ta rahulikult oma mõtteid argumenteerib. Pigem ikka lahmimist, vandenõuteooriaid, küsimärgiga kangeid süüdistusi jne.
                Ma kõigest kirjeldasin toimuvat.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Üldiselt on kolme tüüpi EKRE valijaid.

                  1) Eriti lollid. Need on need, kelle elu-oluga kursis olemine piirdub portaalidega nagu Uued Uudised, Objektiiv ja EKRE Sõprade Klubi FB lehega jne. Samuti kiruvad Sorost, Euroopa Liitu jne. Nemad on ka igal pool internetis kõige valjemad ja jätavad mulje nagu nad olekski enamus.
                  2) Normaalsed konservatiivid. Inimesed, kes ei poolda massiimmigratsiooni ja homoabielusid, samas ei usu mingitesse Sorose ja Euroopa Liidu vandenõuteooriatesse. Enamasti pigem isegi pooldavad ELi. Esineb erinevaid variatsioone, osadel neist võib nt. homoabieludest täiesti ükskõik olla jne.
                  3) Lihtsalt teistes erakondades pettunud inimesed. Nad ei pruugi isegi väga hästi aru saada, mille eest EKRE täpselt seisab, aga EKRE on endast edukalt jätnud mulje kui uuest tulijast, kes senise poliitkartelli laiali peksab ja nende varastamised jne. lõpetab.

                  Ma puusalt tulistaks, et varianti nr. 1 on nii 20% EKRE valijatest, varianti nr. 2 nii 30% ja varianti nr. 3 nii 50%. Ja ma natuke isegi mõistan, miks variandid nr. 2 ja nr. 3 on natuke solvunud kui kõiki EKRE valijaid natsideks, rassistideks ja idiootideks kutsutakse.
                  Need protsendid tunduvad ausalt ikka väga debiilsed.
                  Pakuks ise ka puusalt
                  1. 82% ekre valijatest
                  2. 17%
                  3. 1%

                  Tead sa reaalselt mõnda mõistusega inimest, kes teistes erakondades pettus ja valis kõige halvema variandi? Mina ei tea.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Need protsendid tunduvad ausalt ikka väga debiilsed.
                    Pakuks ise ka puusalt
                    1. 82% ekre valijatest
                    2. 17%
                    3. 1%

                    Tead sa reaalselt mõnda mõistusega inimest, kes teistes erakondades pettus ja valis kõige halvema variandi? Mina ei tea.
                    Ära palun paku rohkem puusalt. Aitäh

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Need protsendid tunduvad ausalt ikka väga debiilsed.
                      Pakuks ise ka puusalt
                      1. 82% ekre valijatest
                      2. 17%
                      3. 1%

                      Tead sa reaalselt mõnda mõistusega inimest, kes teistes erakondades pettus ja valis kõige halvema variandi? Mina ei tea.
                      Suhtle oma vanemate sugulastega, mu isiklik kogemus ütleb, et nende seas on selliseid üpris palju. Eelmine kord valisid need samad inimesed enamasti VE.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Üldiselt on kolme tüüpi EKRE valijaid.

                        1) Eriti lollid. Need on need, kelle elu-oluga kursis olemine piirdub portaalidega nagu Uued Uudised, Objektiiv ja EKRE Sõprade Klubi FB lehega jne. Samuti kiruvad Sorost, Euroopa Liitu jne. Nemad on ka igal pool internetis kõige valjemad ja jätavad mulje nagu nad olekski enamus.
                        2) Normaalsed konservatiivid. Inimesed, kes ei poolda massiimmigratsiooni ja homoabielusid, samas ei usu mingitesse Sorose ja Euroopa Liidu vandenõuteooriatesse. Enamasti pigem isegi pooldavad ELi. Esineb erinevaid variatsioone, osadel neist võib nt. homoabieludest täiesti ükskõik olla jne.
                        3) Lihtsalt teistes erakondades pettunud inimesed. Nad ei pruugi isegi väga hästi aru saada, mille eest EKRE täpselt seisab, aga EKRE on endast edukalt jätnud mulje kui uuest tulijast, kes senise poliitkartelli laiali peksab ja nende varastamised jne. lõpetab.

                        Ma puusalt tulistaks, et varianti nr. 1 on nii 20% EKRE valijatest, varianti nr. 2 nii 30% ja varianti nr. 3 nii 50%. Ja ma natuke isegi mõistan, miks variandid nr. 2 ja nr. 3 on natuke solvunud kui kõiki EKRE valijaid natsideks, rassistideks ja idiootideks kutsutakse.
                        Protsendid protsentideks aga üldiselt on sisu õige. Hea post Blablabla!

                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Jeesus avita, ma püüan seda siinset lollust kõrvalt vaadata, aga ei suuda. Keegi ei sõima lihtinimesest ekre valijat, välja arvatud ehk tema enda veidi mõistlikum ajupoolkera. Poliitikud on natsid ja rassistid.
                        jah, mcn, keegi ei sõima
                        Kas see mitte linnupoja ei olnud, kes 100 tuhat seina äärde tahtis tõsta ja kus vendetta sai ühe ekremeelse avalduse peale teksti stiilis: "no näete, see imbetsill avaldas oma tõelise pale" jne.


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Ei saa aru, et meil on ka poliitikas turumajandus juba pikalt olnud. Kui ma ühes valimistsüklis annan oma hääle ühele parteile ei tähenda see sugugi seda, et olen nüüd nende sekti liige, tõsiusklik ja saab ilusti ära lahterdada lähimaks 50neks aastaks.
                        Ega poliitika pole jah nii kerge valik, kui lemmar jalkaklubi, et tuled ja jääd
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Suhtle oma vanemate sugulastega, mu isiklik kogemus ütleb, et nende seas on selliseid üpris palju. Eelmine kord valisid need samad inimesed enamasti VE.
                          Mitte ükski ei kuulu sellesse kolmandasse varianti ja tänu ekrele on igalpool kus satud poliitiline jutt kahjuks teemas. See on küll statistika 20-30 inimese kohta vanemast generatsioonist, aga siiski.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Umbes kümmekond sellist tean.

                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Tead sa reaalselt mõnda mõistusega inimest, kes teistes erakondades pettus ja valis kõige halvema variandi? Mina ei tea.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Protsendid protsentideks aga üldiselt on sisu õige. Hea post Blablabla!


                              jah, mcn, keegi ei sõima
                              Kas see mitte linnupoja ei olnud, kes 100 tuhat seina äärde tahtis tõsta ja kus vendetta sai ühe ekremeelse avalduse peale teksti stiilis: "no näete, see imbetsill avaldas oma tõelise pale" jne.




                              Ega poliitika pole jah nii kerge valik, kui lemmar jalkaklubi, et tuled ja jääd
                              Linnupoja on äärmusliberaal ja ilma naljata ta on reaalselt normaalselt toimivale demokraatiale sama ohtlik kui need äärmus konservatiivid ekre ridades.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Umbes kümmekond sellist tean.
                                Nojah, asi võib ilmselt selles ka olla, et ühe jaoks mõistusega inimene pole seda teise jaoks vms.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X