320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Sest sa oled äärmusliberaal sinujaoks ei ole siin maailmas 99% asjadest samaväärsed ega samatmoodi mõistetavad nagu tavalisele kodanikule. Sul on kaks võimalust, kas sa lõpetad äärmuslike vaadete omamise või lepid maailma nägemisega selle nurga alt nagu sa seda näed.
    Ma ei ole liberaal. Näiteks minu arust sisserändekvoot on debiilne ja meil on muuga aeg tegeleda kui olla vahenduspunkt mugavusimmigreerimiseks.

    Selge on see, et ekre sugused kliimasoojenemise eitajad on debiilikud, miks see mind liberaaliks teeb? Pigem olen kommu kui kuskilt mõõtma hakata.

    Su seletused on kurvad, küll need pildid on lamp, sest inimesel mõte ju sama! Aga kui mina ütlen midagi, siis olen mingi äärmuslik liberaal. Mis kuradi sõimusõna see äärmuslik liberaal on? Et krt sa tahad armastust ja vabadust rsk debiilik!!! Ei saa väga pointist aru. Liberaaliks sõimamine on pesuehtne kompliment ehk aitäh sulle.

    Aga ausalt miks perset inimesed tolereerivad sellist pasandamist, et presidendi oksa tõmbamine on samaväärne kui keegi viisakalt annab märku, et talle ei sobi põlluaas riigikogu liikmeks?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Kogu see teema siin on ikka ehtne vale puu all haukumise musternäide. Kui padu-EKRE-toetajad kaala ja budu(kes vist nüüd on küll vangis vms.) välja arvata, siis ei vasta ju pea kellegi teise maailmavaade siin välja pakutud stampidele. Kui energiat nii palju üle on, siis minge vaielge kuskil Facebookis või DELFI kommentaariumis edasi inimestega, kes päriselt ka arvavad nii nagu nad teie meelest mõtlevad.

      Kommentaar


        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
        Siin eespool mainiti, et rafineeritum väljendusoskus ei tee kedagi automaatselt heaks või paremaks. Tahaks uskuda, et see kehtib teistpidi ka, et sarnane väljendusviis ei tee veel väljendajaid endid sarnaseks või erinevaks, vaid seda teevad ikka nende tegevuse ja vaadete loogilised lõpptulemused, ei?
        Good point...

        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Ma ei ole liberaal. Näiteks minu arust sisserändekvoot on debiilne ja meil on muuga aeg tegeleda kui olla vahenduspunkt mugavusimmigreerimiseks.

        Selge on see, et ekre sugused kliimasoojenemise eitajad on debiilikud, miks see mind liberaaliks teeb? Pigem olen kommu kui kuskilt mõõtma hakata.

        Su seletused on kurvad, küll need pildid on lamp, sest inimesel mõte ju sama! Aga kui mina ütlen midagi, siis olen mingi äärmuslik liberaal. Mis kuradi sõimusõna see äärmuslik liberaal on? Et krt sa tahad armastust ja vabadust rsk debiilik!!! Ei saa väga pointist aru. Liberaaliks sõimamine on pesuehtne kompliment ehk aitäh sulle.

        Aga ausalt miks perset inimesed tolereerivad sellist pasandamist, et presidendi oksa tõmbamine on samaväärne kui keegi viisakalt annab märku, et talle ei sobi põlluaas riigikogu liikmeks?
        Ma lükkasin sulle meelega hagu alla natuke rohem kui oleks normaalne olnud, aga noh ega me ei saagi edasi arutada sinuga seda teemat, sest me näeme seda Põlluaasa karikatuuri? täiesti erinevalt, mis iseenesest ongi ju tegelikult normaalne, sest inimestel on siiski oma arvamus (tänapäeva poliitikas on see juba suur väärtus).

        Minujaoks sa oled jätnud mulje sellisest liiga ründavast liberaalist, kes kohe lihtsalt tulistab või sildistab nii kui keegi julgeb arvata midagi sinu maailmavaatele vastu. Samas noh eks ma saan ka olukorrast aru, sest on mul ju tahe olla ise ka intelligentne ja loen igapäev ikkagi ajalehe läbi ja vaatan uudiste saate ära ning viimase aastaga on kogu see poliitiline jama mu ajud täiesti pehmeks keetnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          Kui padu-EKRE-toetajad kaala ja budu(kes vist nüüd on küll vangis vms.)

          LOL what?

          A kumb on tänapäeval rohkem punk. Kas olla valitsuse vastu või olla valitsuse vastaste vastu?

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Ma ei ole liberaal. Näiteks minu arust sisserändekvoot on debiilne ja meil on muuga aeg tegeleda kui olla vahenduspunkt mugavusimmigreerimiseks.

            Selge on see, et ekre sugused kliimasoojenemise eitajad on debiilikud, miks see mind liberaaliks teeb? Pigem olen kommu kui kuskilt mõõtma hakata.

            Su seletused on kurvad, küll need pildid on lamp, sest inimesel mõte ju sama! Aga kui mina ütlen midagi, siis olen mingi äärmuslik liberaal. Mis kuradi sõimusõna see äärmuslik liberaal on? Et krt sa tahad armastust ja vabadust rsk debiilik!!! Ei saa väga pointist aru. Liberaaliks sõimamine on pesuehtne kompliment ehk aitäh sulle.

            Aga ausalt miks perset inimesed tolereerivad sellist pasandamist, et presidendi oksa tõmbamine on samaväärne kui keegi viisakalt annab märku, et talle ei sobi põlluaas riigikogu liikmeks?
            Kui liberaaliks olemine eeldab armastust ja vabadust, siis ma võtan selle ka julgelt vastu enda nimetamise ka liberaaliks. Armastust, mehed, armastust!

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              LOL what?
              Budu pole vangis.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                No peaaegu. Pankrotis elu lõpuni kindlasti.

                Kommentaar


                  Kas eraisiku pankrot mitte kesta viis aastat ja siis oled võlgadest prii?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kas eraisiku pankrot mitte kesta viis aastat ja siis oled võlgadest prii?
                    Jah, aga selle käigus pead ka kogu oma varast vabanema ja pead miinimumi eest tööd tegema ja ilge kebens on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Kas eraisiku pankrot mitte kesta viis aastat ja siis oled võlgadest prii?
                      Sellise asja puhul ei rahulda keegi eraisiku pankrotti.... kriminaalteo tagajärjel. Eraisiku pankrotti võid taodelda, siis kui oled võtnud tarbimislaene pere ülalpidamiseks või on toimunud äriline krahh ja nõue on eraisikule üle kantud. See kui sa kriminaalasja korda saadad ja nõue tuleneb sealt, siis ei rahulda ükski kohus eraisiku pankroti menetlust ära. Sama nagu kasiinos mängimisega, et kui sealt tulenevad võlad, siis võib selle samuti ära unustada. Loll müüt pigem rahva seas liikvel, et iga asja peale saab alati eraisiku pankrotti taodelda.

                      Kommentaar


                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Suht sama nagu öelda Põlluaas on junn, et ei näe probleemi. Pead ikka peast täitsa liberast olema, et midagi valesti seal tunduks. Ja muidugi peamine- miks ei avaldata sarnaseid videosid siinsete nö ülikoolis käivate mustanahaliste kohta, kes sama juttu bussis ajavad! Miks liberastide meedia ainult selliseid videosid avaldab? See peaks olema see õige küsimus.

                          (tuleb mul see uueduudised.ee retoorika enamvähem välja või pean veel harjutama?)

                          -e- Tõsiselt rääkides. Tegelt ma sarnast juttu sattunud ajama suvalise kaitseliitlasega(?) öises baarsis Mitte siis sama düüd, aga jutt oli sarnane. "Megakopp on ees, ühel hetkel ma ära filipin ja oma relvaga tänavale lähen ja mustasid notin ja mul pohui kui sellise asja eest kinni lähen. Vähemalt süda rahul" oli siis pika tiraadi mõte mehel. Ma juba mõnda aega ootan, et millal esimene reaalne pauk ära tuleb.

                          Kommentaar


                            Henn oli armas tegelane animafilmist. Samamoodi võiks öelda, et Henn on Shrek ja siis oleks Henn solvunud.

                            Kommentaar


                              Täna teatas Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart, et linn vajab paremat avalikku korda. Ühe plaanina käis ta välja alkoholimüügi keelu meelelahutusasutuses nädala sees kella kahest ja puhkepäevadel kella kolmest. Kristen Michal, Reformierakonna fraktsiooni esimees Tallinna linnakogus, peab lahenduseks öölinnapea positsiooni loomist.


                              Võiks kellegi EKREst öölinnapeaks valida ja relvastatud kaitseliitlased patrullima panna.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                                huvitav, et kui must sellist (ja veel hullemat) juttu räägib, siis see uudistekünnist ei ületa
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X