320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nõuan, et see foorum mind ka edaspidi Preisimaa ja Inglismaa kuningaks kutsuks!

    Kommentaar


      See Priidik Esimene ja eilne "ma hävitan teid kõiki" on samast kinnisest asutusest? Kui jah, siis ma muretseks siinsete kodanike asemel pigem sellepärast, et need saavad liiga vabalt vabakäigus olla, mitte kas 2+1 või 2+2.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        See Priidik Esimene ja eilne "ma hävitan teid kõiki" on samast kinnisest asutusest? Kui jah, siis ma muretseks siinsete kodanike asemel pigem sellepärast, et need saavad liiga vabalt vabakäigus olla, mitte kas 2+1 või 2+2.
        Mul hakkab ka veidi nende aktiivsus muret tekitama. Selle eilse djüüdiga tegeleb vist politsei juba küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mul hakkab ka veidi nende aktiivsus muret tekitama. Selle eilse djüüdiga tegeleb vist politsei juba küll.
          Millest te räägite? Mis ma maha maganud olen. Mis eilne dude?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Millest te räägite? Mis ma maha maganud olen. Mis eilne dude?

            Kommentaar


              Lasin kiiresti silmadega üle Õhtulehe projektis osalejad, vähemalt midagigi on:

              Õhtuleht andis kõigile riigikogu valimistel kandideerijatele võimaluse pöörduda segamatult valijate poole. 90 sekundit, poliitik ja kaamera vastamisi – keegi ei sega ja öelda saab täpselt seda, mis valimiste eel oluline. Kas närv peab vastu? Kellel lähevad sõnad sassi? Kelle jutus on iva? Kes võidab valija südame sekunditega? 

              Kommentaar


                Algselt postitas allars Vaata postitust
                Noh, Helme tahab muuta riigikohtunikud rahva poolt otsevalitavateks. Äkki muudaks selle loogika alusel muud tippspetsialistid ka rahva poolt otsevalitavateks - nt kirurgid või arstid üldse laiemalt.
                kamoon, pole mõtet ju leili minna, see enne valimisi õhkupaisatav hägu, millega hääli püüda. Kui ka EKRE kuidagi peaks valitsusse saama, siis tõmmatakse tuure üsna korralikult maha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  kamoon, pole mõtet ju leili minna, see enne valimisi õhkupaisatav hägu, millega hääli püüda. Kui ka EKRE kuidagi peaks valitsusse saama, siis tõmmatakse tuure üsna korralikult maha.
                  Jah, nagu Trump.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Jah, nagu Trump.
                    kui see irooniliselt öeldud ei ole, siis Trump vaikselt tõmbab saagi käima ikka ja see on tegelikult tervitatav - täidab oma valijatele antud valimislubadusi. Meil, väikestel idaeurooplastel, ei ole küll siin midagi köhida, liiatigi on tegu meie suurima liitlase presidendiga...

                    Kommentaar


                      wow, mind blown

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        wow, mind blown
                        mis Eesti 200 sellistele valijatele lubab?

                        Kommentaar


                          Kuulad seda Sossinovskit ja tekib küsimus, et mis maailmas see härra küll elab. Reaalsest Eesti elust ei tea ta tuhkagi.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            mis Eesti 200 sellistele valijatele lubab?
                            Programmis on selline lause:
                            "Pöörame enam tähelepanu vaimsete haiguste, sh sõltuvusprobleemide vähendamisele ühiskonnas, kaitstes eelkõige sellistes peredes kannatavaid lapsi. Abivajaduse korral on abi kiire ja asjakohane."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Programmis on selline lause:
                              "Pöörame enam tähelepanu vaimsete haiguste, sh sõltuvusprobleemide vähendamisele ühiskonnas, kaitstes eelkõige sellistes peredes kannatavaid lapsi. Abivajaduse korral on abi kiire ja asjakohane."
                              Teete trammipeatustesse Eestlased-Venelased-Vaimuhaiged sektori?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Programmis on selline lause:
                                "Pöörame enam tähelepanu vaimsete haiguste, sh sõltuvusprobleemide vähendamisele ühiskonnas, kaitstes eelkõige sellistes peredes kannatavaid lapsi. Abivajaduse korral on abi kiire ja asjakohane."
                                aga kui E200 saab valitsusse ja koalitsioonipartner(id) koalitsioonilepingust selle punkti välja jätavad, siis te ju olete valijatele välja pakkunud midagi, mis ei ole teostatav? Mis siis saab? Tegelikult peaks olema valimislubaduste täitmatajätmine karistatav - nii juriidiliste isikute kui ka füüsiliste isikute suunal, rahatrahvina näiteks. See eeldaks ka üldsõnaliste valimislubaduste ärajätmist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X