320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Homme peaks ju saama häält vahetada, ei?

    tädi, kes sulle pabersedeli ulatab, ei saa su e-häält enam kuidagi tühistada

    küll on aga e-hääletamise lõpu ja valimispäeva vahel mõni päev vahet ja e-hääle andnuid nendesse nimekirjadesse enam ei kantagi,
    sest mitut häält ju mõistagi anda ei saa
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Enam ei saa. See oli vanasti kui e-häält sai valimispäeval jaoskonnas "üle kirjutada". Praegu sellist võimalust ei ole ette nähtud.
      Oota misasja, kas ma andsin päriselt Anu Saagimile siis hääle vä???
      Algselt postitas Iceman
      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

      Kommentaar


        Minu poolest võiks kogu e-hääletamise päris valimispäevale tõsta. Las eelhääletus jääb nende jaoks, kes ka päriselt ei saa õigel päeval hääletada.

        Kommentaar


          Algselt postitas diver Vaata postitust
          Minu poolest võiks kogu e-hääletamise päris valimispäevale tõsta. Las eelhääletus jääb nende jaoks, kes ka päriselt ei saa õigel päeval hääletada.
          Lollakas oled?

          Kommentaar


            Vaatasin ka valimisstuudio järgi ja Zuzut kuulates jäin mõtlema, et kas roheliste ainus visioon ongi see, et puhas keskkond ja sööme kuskil jõekaldal mahedat kurki ning elu on ilus ja muud ei olegi õnneks ja heaks eluks vaja?

            Kommentaar


              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Vaatasin ka valimisstuudio järgi ja Zuzut kuulates jäin mõtlema, et kas roheliste ainus visioon ongi see, et puhas keskkond ja sööme kuskil jõekaldal mahedat kurki ning elu on ilus ja muud ei olegi õnneks ja heaks eluks vaja?
              Roheliste mõte on balansseerida natukene seda, et võtame kogu metsa maha ja ehitame su suvilast 50 m kaugusele tselluloositehase.

              Selles suhtes on neil mingi roll ikkagi olemas.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Roheliste mõte on balansseerida natukene seda, et võtame kogu metsa maha ja ehitame su suvilast 50 m kaugusele tselluloositehase.

                Selles suhtes on neil mingi roll ikkagi olemas.
                Ja võitleme kõikide tööstusettevõttete vastu, mis eestisse tahavad tulla ja siis raha tuua ja siis nutame, et meil ei ole raha, et toetada mahepõllumajandust ja taastuvale energiale üleminemist. Nad ei mõtle oma ninaesisest kaugemale.

                Kommentaar


                  Kuidas Kaja Kallas advokaat sai olla kui peaministri sõnavõtu peale kiljatab "missassjaää?"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    Kuidas Kaja Kallas advokaat sai olla kui peaministri sõnavõtu peale kiljatab "missassjaää?"
                    Sest me ei ole Ameerikas, kohtuprotsessil ei toimu valimist, seal pole vaja seda teha. Muide, mul endal ei õnnestunud debatti näha(Jeee, Benfica-Porto mäng oli), aga üks Sinise Äratuse djüüd ütles, et Kallas oli väga tugev. Seega ma arvan, et see on sul mingi üks välja pickitud näide, küllap ta ikka kehv ei olnud seal.

                    edit: See sama vend muidugi ütles seda ka, et nii Helme kui Zuzu esinesid selgelt oma valijatele. Lihtsalt Zuzul ei ole sellest nagu eriti kasu, tal pole neid valijaid, oleks uusi juurde vaja, Helmel on ok oma praeguseid mobiliseerida, et nad ikka valima tuleks, tal neid piisavalt.

                    Kommentaar


                      Roheliste ideed on tegelt väga okeid, aga nad ei oska ennast maha müüa ja Zuzu on väga nõrk argumentatsioonis. Neil oleks vaja pigem sellist karusemat tüüpi kes suudab ennast kehtestada, näiteks Strandberg. Ilmselge võitja oli eile E200. Selged kogemused ja teadmised proua Kallaselt, on tunda, et proua teab, millisest ta räägib. Ülejäänud lasid ikka nagu vanaplaat " sa oled eesti nii perse keeranud" süsteemi peal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        , aga üks Sinise Äratuse djüüd ütles, et Kallas oli väga tugev. Seega ma arvan, et see on sul mingi üks välja pickitud näide, küllap ta ikka kehv ei olnud seal.

                        .
                        Enam kui kindel, et su bro Kaalep mõtles Kristina Kallast

                        Kommentaar


                          kuigi kõik ihukarvad läksid turri kui vale-kallas rääkima hakkas, siis peab tunnistama, et jutt oli täitsa ok jah. Mingil muul ajal ja muus taustsüsteemis võiks isegi öelda, et osad mõtted võiksid pumba juurde jõuda küll. seniks kuni aga niite tõmbavad tsahkna ja alamäe, jääks varasema arvamuse juurde. Künnise võiks ehk ületada, et lihtsalt näha, kas tuleviku mõttes sisu või mitte.

                          Kommentaar


                            Roheliste puhul on väga kahju, et seal eesotsas nii nõrk inimene on. Oma arust olen väga roheline inimene, aga valida neid kahjuks võimatu. See päevapealt metsade langetamise+põlevkivi kaevandamise lõpetamise jutt on nii jabur ja majanduslikult kohutav samm. Rohelise maailmavaatega on ilmselt kõik erakonnad ja mõistlikku alternatiivi nad vähemalt minu jaoks ei paku.

                            Strandberg pole just ideaalne, aga kindlasti oluliselt etem kui praegune juht. Ilmselt suudaks päevakajalistel teemadel ka sõna võtta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                              Roheliste puhul on väga kahju, et seal eesotsas nii nõrk inimene on. Oma arust olen väga roheline inimene, aga valida neid kahjuks võimatu. See päevapealt metsade langetamise+põlevkivi kaevandamise lõpetamise jutt on nii jabur ja majanduslikult kohutav samm. Rohelise maailmavaatega on ilmselt kõik erakonnad ja mõistlikku alternatiivi nad vähemalt minu jaoks ei paku.

                              Strandberg pole just ideaalne, aga kindlasti oluliselt etem kui praegune juht. Ilmselt suudaks päevakajalistel teemadel ka sõna võtta.
                              Unustage ära see Strandberg, temaga oleks erakond ilmselt juba kinni pandud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ja võitleme kõikide tööstusettevõttete vastu, mis eestisse tahavad tulla ja siis raha tuua ja siis nutame, et meil ei ole raha, et toetada mahepõllumajandust ja taastuvale energiale üleminemist. Nad ei mõtle oma ninaesisest kaugemale.
                                Elu on näidanud, et pigem on igasuguste arenduste taga olevad ärimehed need, kes oma ninaesisest (ja rahakotist) kaugemale ei suuda näha. Te peate meil laskma oma ümbruskonna ära lagastada, sest me ju toome nii palju raha kaasa-suhtumine, mida tselluloositehase projekti arendajad varjamatult väljendasid, ei tohigi olla Eestis aktsepteeritav. Me ei ole enam selline banaanivabariik, et igasugune raha valimatult vastu võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X