320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingi rosinate asemel kuldhelmed jäätist?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Eesti turu väiksus tingib selle, et ettevõtja pyyab kulusid hoida madalal ja püüab iga toote hinda rohkem kasumit mahutada kui suurriikides tehakse. Alati ei piisa käiste üleskäärimisest

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Eesti turu väiksus tingib selle, et ettevõtja pyyab kulusid hoida madalal ja püüab iga toote hinda rohkem kasumit mahutada kui suurriikides tehakse. Alati ei piisa käiste üleskäärimisest
        see nüüd küll eriti tugev väide ei ole.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          see nüüd küll eriti tugev väide ei ole.
          Öeldi ju et sa ei nussiks edumeelseid. Teisel on hea plaan rikkaks saamiseks, aga sina va vaene sots ei taha sellest osa olla.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz
            Mõnes kanalis on tekkinud arutelu, kas keegi suhtleks oma sõbra/ tuttavaga edasi, kui ta oleks poliitilselt täiesti teistmoodi. Ehk kui liberaal kohtaks far-right ekrega. Arvamused on erinevad, aga kunagi pole nad olnud nii võimsad. Kuna Mallukal on sitaks lugejaid, siis jagame tema arvumust esimesena.

            https://mallukas.com/2019/02/28/5-po...ret-ei-valiks/
            Mul üks tuttav naine kunagi rääkis loo, kuidas kohtus peol mingi toreda mehega, tehti vähe hänkipänkit, aga kui ta hommikul mehe nime guugeldas, siis selgus, et tegu on keskerakondlasega ja rohkem tema kõnesid vastu ei võtnud.

            Mul oli siin ühes töökohas mingi naljakas hetk ühe kena naisterahvaga, kes kandis sukkasid ja rääkis naljakaid asju messengeris. Tundus päris hea mõte kergeks flingiks, aga siis ta ütles, et ta vihkab neid kuradi rätikuid ja üleüldse käivat ta pidevalt EKRE üritustel vabatahtlikuks, kuna ta vihkab pedesid ja üleüldse. Tõmbasin kohe kõvasti tagasi, sellest hoolimata olla ta enda mehelt minuga suhtlemise pärast kolakat saanud ja seepärast läks meilt töölt ära. Nüüd on vist jälle koos ja EKRE all the way, või midagi.

            Samas oli mul ka siin mõni aeg tagasi üks teine naisisik, kes oli väga sots. Tema jaoks olin ma robustne fašist, kuna ma ütlesin, et põgenikke peaks kontrollima ja ei käinud temaga gay-paraadil.

            Kommentaar


              lihtsalt kiire vahemärkus - mõnu tundub ikka ilgem kepivend!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Lihtsalt huvi ja silmaringi mõttes. On sellel "fakt on, et parempoolne majandus tekitab jõukama ühiskonnas" mingit reaalset tõestust ka? Ja ei mõtle sellist "vaata kui perses Kreeka ja Venetsueela on" jauru vaid rohkem sellist, et olid kaks sarnasel positsioonil (Lääne-)Euroopa riiki, üks oli näiteks sotsiaaldemokraatlik, teine parempoolne ning viimases majandus õitseb ja esimeses kõik ikaldab.
                Kreeka keeras ju majanduskriisi ajal perse Nea Dimokratia, paremtsentristid. Alles hiljem Varoufakis suutis taastuvale majandusele uuesti taha keerata oma eriti lolli plaaniga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  lihtsalt kiire vahemärkus - mõnu tundub ikka ilgem kepivend!!!
                  Mul on palju tuttavaid ja olen palju lugenud. Seega ärgem nüüd keerakem seda üle proportsioonide.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99
                    probleem on selles, et... kui Eesti sots arvab: "ettevõte kasum on töötajatele ebaõiglaselt maksmata jäetud palk", siis Eesti parempoolse jaoks on "töötaja palk töötajapoolne otsene vargus!". Tasakaalupunkt on seal tõepoolest kuskil vahel.

                    Ja lorenzo kaitseks - see retoorika ja vastukaja, mis teda siin tabanud on kinda retarded. Ma mõtteid ei hakkaks lugema, aga vaevalt keegi mõtleb, et hesburgeri müüja ja arst peaksid sama palka saama.

                    Millegipärast "parempoolsed" unustavad töötajate palgapäeval ära peamise turumajandusliku tõe - turg paneb asja paika. Ja seda hala ei jõua ära kuulata, kuidas "riik peaks midagi ette võtma" koos "töötajad tahavad ja nõuavad liiga palju" koos "noortel on ebarealistlikud ootused" koos "tööjõuturul ei ole piisavalt kvaliteetset tööjõudu". Ning mõte: "kui ma ei suuda konkurentsitingimustes turul normaalselt tegutseda, siis tuleb putka kinni panna. Või peeglisse vaadata, käised ülesse kerida ja tööle asuda" on vast viimane, mis pähe tuleb.
                    Ehitajad saavadki juba samas suurusjärgus, mis arstid ja siis mõned erakonnad on veel võõrtööjõu vastu, mis ilmselgelt on majandusele praeguses töö ja palkade buumi ajal kasulik.

                    Turumajandusliku tõe unustavad ära nii vasak- kui parempoolsed, olenevalt erakonnast. Ehk kindlasti kesk ja ekre tulevad esimesena ette.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Kui E200 sai nelja kuuga 4,5% valijatest ja seda eelkõige ilma ühegi telereklaamita ja vähese cashiga, on alust arvata, et neist me kuulame veel päris kindlasti.

                      edit- ja türri, erudeerituid ettevõtjaid on vaja sinna mugavustooli, kes vähegi jagavad reaalselt biiti majandusest.
                      Tarand sai ilma telekata mingi 2000000 häält vms.
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul üks tuttav naine kunagi rääkis loo, kuidas kohtus peol mingi toreda mehega, tehti vähe hänkipänkit, aga kui ta hommikul mehe nime guugeldas, siis selgus, et tegu on keskerakondlasega ja rohkem tema kõnesid vastu ei võtnud.

                        Mul oli siin ühes töökohas mingi naljakas hetk ühe kena naisterahvaga, kes kandis sukkasid ja rääkis naljakaid asju messengeris. Tundus päris hea mõte kergeks flingiks, aga siis ta ütles, et ta vihkab neid kuradi rätikuid ja üleüldse käivat ta pidevalt EKRE üritustel vabatahtlikuks, kuna ta vihkab pedesid ja üleüldse. Tõmbasin kohe kõvasti tagasi, sellest hoolimata olla ta enda mehelt minuga suhtlemise pärast kolakat saanud ja seepärast läks meilt töölt ära. Nüüd on vist jälle koos ja EKRE all the way, või midagi.

                        Samas oli mul ka siin mõni aeg tagasi üks teine naisisik, kes oli väga sots. Tema jaoks olin ma robustne fašist, kuna ma ütlesin, et põgenikke peaks kontrollima ja ei käinud temaga gay-paraadil.
                        4 küsimust.

                        Kas ekre tsikk on endiselt koos( just ja nüüd praegu) selle tüübiga?
                        Kas sotsist tsikil on ilus pepu?
                        Ma olen gay-paradel 2 korral käinud, kas sotsi/ekre tsikk tuleksid ka next year soome pealinna?
                        Kas nad on bi-seksuaalid? et noh, nokud meeldivad ka kui juba oleme gay-paradel?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          see nüüd küll eriti tugev väide ei ole.

                          aga nii on see Eestis ju paljude kaubagruppidega-

                          kui suurriigis müüakse mitukümmend korda suuremas koguses, mõjutab see paratamatult omahinda
                          ja eesti tarbija võib ju pahane olla, et miks venekeelne lauamäng on odavam, aga teha pole midagi
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            4 küsimust.

                            Kas ekre tsikk on endiselt koos( just ja nüüd praegu) selle tüübiga?
                            Kas sotsist tsikil on ilus pepu?
                            Ma olen gay-paradel 2 korral käinud, kas sotsi/ekre tsikk tuleksid ka next year soome pealinna?
                            Kas nad on bi-seksuaalid? et noh, nokud meeldivad ka kui juba oleme gay-paradel?
                            Jah
                            Jah
                            Ilmselt sots tuleks.
                            Üks on väga hetero, teisel on suht savi, aga sa ei tohi siis huijata!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99
                              lisaks tahaks ka siia mainida, et ma niivõrd palju ei keskenduks ja ei keskendu oma mõtetes ka siseturule orienteeritud ettevõtetele vaid ikka eksportivatele (neile, kes süsteemi suuremat lisandväärtust loovad). Millegipärast ei ole märgata transferwise-de, cleveronide, taxifyde ja muude välisturule orienteeritud ja (NB!) innovatsioonile keskenduvate ettevõtete juhtide poolt sellist self-righteous möla ja oma töötajate ja erinevate ühiskonnaliikmete alavääristamist nagu nt Jaak Nigulil.
                              Aseta see mõttetera enda dopingu käsitlusse.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Eks ma ole tasapisi siin tähestiku õppimise kõrvalt ikka lugenud ka. Lehm on see, et sõnade ja sealt edasi lausete koondamisel on nagu mingi seaduspärasus.

                                NB! Manu naistelt ootaks ikka rohkem solidaarsust. Olgugi, et erineval moel, on siiski ka meile 9-kuuline kannatamine tuttav osa elust.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X