320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ma kommenteeriks nii palju, et KE ja EKRE on omavahel poliitiliselt ja maailmavaatelt ilmselt lähemal kui on KE ja RE.
    Paigutades Eesti erakonnad parem-vasakskaalale, näeks asetus välja niimoodi:


    vasakpoolsus: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
    vasaktsentrism: Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond
    tsentrism: Keskerakond, Vabaerakond
    paremtsentrism: Eesti Reformierakond
    parempoolsus: Erakond Isamaa, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
    paremäärmuslus: Eesti Iseseisvuspartei, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

    Wiki link.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Paigutades Eesti erakonnad parem-vasakskaalale, näeks asetus välja niimoodi:


      vasakpoolsus: Eestimaa Ühendatud Vasakpartei
      vasaktsentrism: Keskerakond, Sotsiaaldemokraatlik Erakond
      tsentrism: Keskerakond, Vabaerakond
      paremtsentrism: Eesti Reformierakond
      parempoolsus: Erakond Isamaa, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
      paremäärmuslus: Eesti Iseseisvuspartei, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

      Wiki link.
      erinevad allikad ja seotud persoonid arvavad teisiti. aga ei viitsi selle üle praegu diskussiooni ülesse tõmmata. võid vaadata EKRE valimislubadusi. on parempoolne mentaliteet?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        erinevad allikad ja seotud persoonid arvavad teisiti. aga ei viitsi selle üle praegu diskussiooni ülesse tõmmata.
        No täpselt. See maailmavaade on üldse megalamp Eesti parteide seas.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          No täpselt. See maailmavaade on üldse megalamp Eesti parteide seas.
          jeap, nii on. ootame siis 1. juunini!

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Täpsed numbrid on peagi väljas, aga suurusjärgus on need summad ikka oluliselt väiksemad kui suurtel. Lennukiteema kohta olen kuulnud pigem positiivset kui negatiivsed tagasisidet, eks igaühele oma.
            Kui EKRE valitsusse saab, siis vist võib see foorum uksed kinni panna kuna enamus liberaste tõmbavad ennast oksa Kajakane rumalukene suutis endale vee peale tõmmata. Jürgen peaministriks!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kallas saab siit ja sealt puid alla valimisjärgsete valikute eest. Ehk keegi selgitab mulle kui peast lihtsale ära, mis need (oluliselt paremad) alternatiivid siis oleks?

              Kommentaar


                Väga ei olnud kuskil "hold your horses" suhtumist, nii ühelt kui teiselt poolt. Minnakse nüüd alandlikult sotside ja mulgi juurde?

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Kallas saab siit ja sealt puid alla valimisjärgsete valikute eest. Ehk keegi selgitab mulle kui peast lihtsale ära, mis need (oluliselt paremad) alternatiivid siis oleks?
                  No nende kampaania oli olulisel määral seotud ju keskile vastandumisega, usun, et suurem osa lootis kolmikliidu tagasitulemist

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Kui EKRE valitsusse saab, siis vist võib see foorum uksed kinni panna kuna enamus liberaste tõmbavad ennast oksa Kajakane rumalukene suutis endale vee peale tõmmata. Jürgen peaministriks!
                    Tead neid loomi - siile ja karu jne. Kes talveund magavad? See pole sittagi selle nelja aastase une ees, mis mind ees ootab. Nii rikas ja oskuslik kahjuks pole, et välismaale kolida

                    Kommentaar


                      Mis see EKRE teie vaesekestega teeb siis? Kas Soomest kolis kümnete tuhandete kaupa kodanikke mujale kui Perussuomalaiset natukeseks ajaks ka võipüti juurde said?

                      EKRE tundub ikka väga vastutustundliku mõtlemisega seltskond Refi ja Keski kõrval, kes viimased kuu aega on ainult oma punastest joontest tuututanud. Nüüd on suur üllatus, et kumbki ei saagi nagu päris avalikult oma valijatele pähe kusta ja mõistlikult seletada ka ei oska, et demokraatia raibe ongi selline, et korraga ei saa nii vastandlikke programme ellu viia isegi kui mõlematel on peamine eesmärk valitsemise juures iga hinna eest olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        No nende kampaania oli olulisel määral seotud ju keskile vastandumisega, usun, et suurem osa lootis kolmikliidu tagasitulemist
                        Kesikute argumendid maksude osas tunduvad mulle pisut paremad nagunii. Aga kuidas kesikud EKRE-ga kaubale saavad? Seal on ju kodakondsuse ja koolide küsimus vähemasti vaja ära lahendada. Ei näe, et kumbki pool seal järeleandmisi hakkab tegema.

                        OK, sotsid ja Isamaa visati esialgu kõrvale aga kui mõlemaga samaaegselt hakata läbi rääkima, siis on ju veel rohkem solvumist ja mida veel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Kui EKRE valitsusse saab, siis vist võib see foorum uksed kinni panna kuna enamus liberaste tõmbavad ennast oksa Kajakane rumalukene suutis endale vee peale tõmmata. Jürgen peaministriks!
                          Minu arust oleks EKRE osalemine valitsuses tõenäoliselt kõige parem asi, mis üldse juhtuda saab, sest selle eelduseks saab olla ainult see, et nad teevad nn "põlissoomlasi" ja suure tõenäosusega kaotavad järgmisteks valimisteks suhteliselt märkimisväärse osa toetajatest.
                          Kuna EKRE teab seda ise ka, siis olen 100% veendunud, et midagi sellist ei juhtu ja nad on heameelega opositsioonis ja jauravad edasi.
                          Ma sügavalt kahtlen, et suhteliselt pragmaatiliste eestlaste hulgas oleks inimesi, kes mingi poliitilise jõu pärast enda elu lõpetavad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                            Kesikute argumendid maksude osas tunduvad mulle pisut paremad nagunii. Aga kuidas kesikud EKRE-ga kaubale saavad? Seal on ju kodakondsuse ja koolide küsimus vähemasti vaja ära lahendada. Ei näe, et kumbki pool seal järeleandmisi hakkab tegema.

                            OK, sotsid ja Isamaa visati esialgu kõrvale aga kui mõlemaga samaaegselt hakata läbi rääkima, siis on ju veel rohkem solvumist ja mida veel.
                            Keskil on EKREga palju ühist, mõlemas on endiselt ju veel palju inimesi, kes tahavad suurt ja vägevat juhti. Samuti on see, mida EKRE räägib Eestis, on peaaegu et üks ühele sarnane sellele, mida Putja räägib venelastele, alates sellest kui paha EL on, kui pahad homod on, kuidas ruulima peab ainult heteroseksuaalne põhirahvus jne. Lihtsalt praegu on Keskis võimul pigem see liberaalsem ja euroopalikum seltskond, kes kindlasti mitte ei hakka enda poliitilisele karjäärile kriipsu peale tõmbama.

                            Kommentaar


                              Yantsik hommikul ütles terevisoonis, et tal läheb süda pahaks kui peab ekre peale isegi mõtlema hakkama vms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Minu arust oleks EKRE osalemine valitsuses tõenäoliselt kõige parem asi, mis üldse juhtuda saab
                                Ma arvan ka, et parem õudne lõpp, kui lõputu õudus.

                                Isamaa omad on ka FB-s õhku täis ja kelgivad et nüüd otsustavad nemad milline valitsus Eestile tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X