320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    See Helme naine on ka huvitava mõtlemisega
    Muidugi. Hakkame parem üldse küsima igateise tüübi käest dokki, kes vähekenegi ei meenuta seda õiget eestlast.

    Kommentaar


      Madisson abipolitseinikuna võib ju küsida dokumente, milles probleem
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas Helme naine
        Kas teil on olnud lastega lahkarvamusi poliitiliste vaadete pärast?

        Päris algul oli vanema pojaga, kes on nüüd 31. E-valimised olid siis juba olemas ja tema vist jõudnud parajasti hääletamisõiguslikku vanusesse. Laps tuli ülakorruselt alla ja ütles: „Ma valisin ära.” Tema luges programme ja võrdles ning leidis, et talle meeldib sotside programm kõige rohkem. Hakkasin selle peale nutma: „Kallis laps, mõtle nüüd ka!” Ja mida tegi hea laps? Vaatas mind ja ütles: „Kui sa tahad, ma lähen valin ümber.” Oli hea poeg.
        See oli ka päris naljakas lõik.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
          See oli ka päris naljakas lõik.
          Et siis ajupesu hakkab pihta juba varakult. Vaesed lapsed.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99
            LeeRomeno... Ei taha muidugi üldse ebaviisakas inimene olla ja negatiivsust sellesse toredasse teemasse tuua, kuid meenub, et sul on mõned vastusta küsimused ja (võiks isegi öelda) täitmata lubadused? Ei hakkaks küll neid postitusi ülesse otsima, kuid ühtedes neist mitmest andsid väga selgelt viite, et esitasid/lisasid ka erakonna siseringi minu poolt esitatud küsimused ühe konkreetse sektori kohta. Samuti lubasid (vähemalt jäi mulje), et lähiajal on saabumas ka konkreetsemad arvutused (või vähemalt vastused) kulude ja katteallikate kohta.

            Et.. kuidas siis jääb? kas:
            1. vana poliitika - lubame ilma arvutamata jne peaasi, et saax mingid need võutid
            2. uus poliitika - erasektori max level kompetenč, mille kohta värskete ja kogu süsteemi "disruptivate" (nagu startupides öeldakse) vaadete esindajatena viiteid viskasite ja lubasite?

            Et.... erasektoris ootame ka selget vastust kas jääb 1 või 2. rohkemat pole vaja. Kui on 1. versioon, siis vasta "1". Kui on teine versioon, siis lisa ka kergem matemaatika.
            Ikka huvitavad mõtted kell 6 laupäeva hommikul. Olen kõik küsimused, mida minu käest küsiti valimiste perioodil edastanud, paljudele tuli vastus, osadele suurt midagi. Ühtegi tervishoiuteemalist analüüsi minuni pole jõudnud.
            See teine osa jääb minu jaoks täiesti selgusetuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Ikka huvitavad mõtted kell 6 laupäeva hommikul. Olen kõik küsimused, mida minu käest küsiti valimiste perioodil edastanud, paljudele tuli vastus, osadele suurt midagi. Ühtegi tervishoiuteemalist analüüsi minuni pole jõudnud.
              See teine osa jääb minu jaoks täiesti selgusetuks.
              Ma mõtlesin sama. Plastic tuleb kell 6 hommikul koju, korralikult jooki on joodud, keppi on ka saadud ja üleüldse oli rahulolev õhtu. Aga üks asi, üks kuradi asi ei anna ikka rahu ja pean selle Lee käest teada saama.
              Meanwhile Lee, palju hääli said?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ma mõtlesin sama. Plastic tuleb kell 6 hommikul koju, korralikult jooki on joodud, keppi on ka saadud ja üleüldse oli rahulolev õhtu. Aga üks asi, üks kuradi asi ei anna ikka rahu ja pean selle Lee käest teada saama.
                Meanwhile Lee, palju hääli said?
                15 häält, 5 vähem kui lootsin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  15 häält, 5 vähem kui lootsin.


                  Kurat, isegi sellele djüüdile jäid alla.

                  p.s. ta võis muidugi seewaldis enda tiiva mobiliseerida...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Muidugi. Hakkame parem üldse küsima igateise tüübi käest dokki, kes vähekenegi ei meenuta seda õiget eestlast.
                    Toetan. Muidugi veidi laiendatult:

                    "Inimesed küsivad, miks need naised töllerdavad öösiti väljas. Miks ei või politsei minna ja küsida neilt: „Kelle oma te olete, näidake palun dokumente? Miks te kodus ei ole?”"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      https://www.youtube.com/watch?v=bozwGlHUV3s

                      Kurat, isegi sellele djüüdile jäid alla.

                      p.s. ta võis muidugi seewaldis enda tiiva mobiliseerida...
                      No ma usun, et üksikkandidaadina ja juutuuberina oleks ka rohkem saanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99
                        aa ei, kuskilt ei tulnud koju. tegin kodus siin tööd, sest "money never sleeps", eksole. võtsin viski + 3. kui töö lõpetatud ja aeg magama minna, siis ikka viskad pildi peale foorumile ju? Märkad, et meie oma poliitik (no disrespect kusjuures) on kõvasti liikluse teemas sõna võtnud maanteede kohta jne. ja siis tuleb meelde, et alles ta siin oli, kus jagas veksleid välja päevapoliitika teemas. Ja siis palusingi asjaosalise enda kommentaari nii seal kui siin. et ... võib tunduda imelik alguses, aga protsessina kõik väga loogiline! või väidad vastu?
                        sittagi pole imelik. mind pigem hämmastab, kuidas sa viitsid nii detailiselt jämmida koguaeg. vahel võiks yolo hashtagi meenutada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Toetan. Muidugi veidi laiendatult:

                          "Inimesed küsivad, miks need naised töllerdavad öösiti väljas. Miks ei või politsei minna ja küsida neilt: „Kelle oma te olete, näidake palun dokumente? Miks te kodus ei ole?”"
                          Tegelikult võiks komandanditunni kehtestada. Ei pea üldse õhtuti väljas kooserdama. Ainult pätid ja litsid käivad õhtuti hilja väljas.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Tegelikult võiks komandanditunni kehtestada. Ei pea üldse õhtuti väljas kooserdama. Ainult pätid ja litsid käivad õhtuti hilja väljas.
                            Õuõu, vaba mees vabal maal ikka peaks saama laamendada küll. Ära ole selline sots.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Õuõu, vaba mees vabal maal ikka peaks saama laamendada küll. Ära ole selline sots.
                              Sõjaväelane, kes tahab sõjaväe korda
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Toetan. Muidugi veidi laiendatult:

                                "Inimesed küsivad, miks need naised töllerdavad öösiti väljas. Miks ei või politsei minna ja küsida neilt: „Kelle oma te olete, näidake palun dokumente? Miks te kodus ei ole?”"
                                Miks ainult politsei peaks küsima dokumente? Iga enesest lugupidav härra peaks selle küsimuse esitama iseseisvalt ringi ekslevatelt naistelt! Shariaad v mis iganes "korralikes" demokraatlikes riikides!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X