320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    2. Millega seonduvalt? Et hoiustelt hakati tulumaksu võtma?
    Pankadel on viimastel aastatel läinud maksude kontrollimise nõue läinud üha karmimaks. Ala, et enam niimoodi rahapesu teha ei saaks, mille eest praegu Swed ja Danske maadlevad. See tähendab, et kõik sissetulevad maksud käivad ka sealt väga korraliku süsteemi läbi. Seda süsteemi nad muutma hakkasidki.

    Ja ma võin sulle öelda, et OÜna teeniks ma kuus ikka kõvasti rohkem, kui sinu välja toodud 36 eurot.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ja, vabandust, jätsin esimese hooga tähelepanuta selle postituse kõige parema aspekti. Sa tood hea näitena riigi, kus on normiks onupojapoliitika, mõjuvõimuga kauplemise ja siis selle vastu mõeldud vahendid - varamaks, astmeline tulumaks jms.
      varamaks ja astmeline tulumaks ei ole mõeldud ju korruptsiooni vastaseks võitluseks.
      Me võime ju tuua näitena ükspuha millise muu riigi kus on varamaksud ja astmeline tulumaks. Võta kasvõi Läti. Seal on, ülla-ülla, astmeline tulumaks ja ka automaks.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        varamaks ja astmeline tulumaks ei ole mõeldud ju korruptsiooni vastaseks võitluseks.
        Me võime ju tuua näitena ükspuha millise muu riigi kus on varamaksud ja astmeline tulumaks. Võta kasvõi Läti. Seal on, ülla-ülla, astmeline tulumaks ja ka automaks.
        Kui me võtame Lätit eeskujuna, siis oleksime me ikka üsna persses.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Pankadel on viimastel aastatel läinud maksude kontrollimise nõue läinud üha karmimaks. Ala, et enam niimoodi rahapesu teha ei saaks, mille eest praegu Swed ja Danske maadlevad. See tähendab, et kõik sissetulevad maksud käivad ka sealt väga korraliku süsteemi läbi. Seda süsteemi nad muutma hakkasidki.

          Ja ma võin sulle öelda, et OÜna teeniks ma kuus ikka kõvasti rohkem, kui sinu välja toodud 36 eurot.
          kuidas pangad on seotud astmelise tulumaksuvabastusega? ma sain aru et me räägime ühest maksumuudatusest...

          arvata on et sa teeniksid, vastasel juhul sa ju seda ei mõtleks. ehk tegelikkuses ju see 36 eurot ei ole see põhjus...
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kui me võtame Lätit eeskujuna, siis oleksime me ikka üsna persses.
            aga millise riigi me peaks eeskujuks võtma, mõne siit? https://en.wikipedia.org/wiki/Flat_tax
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              kuidas pangad on seotud astmelise tulumaksuvabastusega? ma sain aru et me räägime ühest maksumuudatusest...
              Neil on esimene kohustus jälgida, et ega pole ülekannetes red flage. See nõuab ka täpset arusaama, et kes, kus ja kui palju kellele raha maksab jne. Vist oli kuidagi nii. Kuna see naine minuga hetkel ei suhtle (või õigemini, mina ei suhtle), siis ei saa ka järgi küsida, aga see teema üleval oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Neil on esimene kohustus jälgida, et ega pole ülekannetes red flage. See nõuab ka täpset arusaama, et kes, kus ja kui palju kellele raha maksab jne. Vist oli kuidagi nii. Kuna see naine minuga hetkel ei suhtle (või õigemini, mina ei suhtle), siis ei saa ka järgi küsida, aga see teema üleval oli.
                pangas keegi ei kontrolli kas ja kui palju on antud palga ülekandelt tulumaksu tasutud, see poleks lihtsalt võimalik. ma olen ise pangandusega seotud. see mida sina välja tood on rahapesukahtlusega ülekanded ja teatavate algoritmide põhjal tõesti lendab asi kontrolli ja makse saaja peab andma selgitusi. küll aga on maksuametil õigus saada pangalt pangakonto kohta infot kui suudab piisavalt ära põhjendada selle vajalikkust
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  pangas keegi ei kontrolli kas ja kui palju on antud palga ülekandelt tulumaksu tasutud, see poleks lihtsalt võimalik. ma olen ise pangandusega seotud. see mida sina välja tood on rahapesukahtlusega ülekanded ja teatavate algoritmide põhjal tõesti lendab asi kontrolli ja makse saaja peab andma selgitusi. küll aga on maksuametil õigus saada pangalt pangakonto kohta infot kui suudab piisavalt ära põhjendada selle vajalikkust
                  Nagu ma ütlesin, et ma praegu puusalt ei mäleta kõiki neid tekste, mida kunagi kuskil lamamismoodulis räägitud sai. Igatahes pankades toona probleem oli.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Nagu ma ütlesin, et ma praegu puusalt ei mäleta kõiki neid tekste, mida kunagi kuskil lamamismoodulis räägitud sai. Igatahes pankades toona probleem oli.
                    Pankade, ettevõtetel jne oli aasta aega maksumuudatustega kohaneda, et uuel aastal live'i minna. Ma ei saa aru, milles seal probleem ühtäkki oli?
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Pankade, ettevõtetel jne oli aasta aega maksumuudatustega kohaneda, et uuel aastal live'i minna. Ma ei saa aru, milles seal probleem ühtäkki oli?
                      Mingi kamm seal oli, taaskord, et ei saa tagasi algallikani kohe puusalt minna. Võis olla umbes ka selline keiss, et kuna maksuamet sai enda süsteemid üsna hilja valmis, siis pidid pangad need maksuametiga klappima saama. Igatahes see oli kindel, et õudne jama oli, see oli 1,5 aastat tagasi, lihtsalt ei mäleta enam kõiki detaile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fc.
                        Ja vastas pool elab oma peas sotsialistlikus düstoopias.
                        naljakas, pooldaks ma oma jutus kuidagi NSVL-i või muude kommunistlike rezhiimide maksusüsteeme, aga ei, jutt käib läänemaailmast, kuhu ma saan aru me kõik tahame kuuluda. isegi USA-s , mis ju väga liberaalne majandus, on astmeline tulumaks ja varamaksud
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mingi kamm seal oli, taaskord, et ei saa tagasi algallikani kohe puusalt minna. Võis olla umbes ka selline keiss, et kuna maksuamet sai enda süsteemid üsna hilja valmis, siis pidid pangad need maksuametiga klappima saama. Igatahes see oli kindel, et õudne jama oli, see oli 1,5 aastat tagasi, lihtsalt ei mäleta enam kõiki detaile.
                          Võib olla tõesti kui seal klapitamisega probleeme oli. Aga noh päris GDPR case ilmselt ei olnud, kus reaalselt pidid uusi spetsialistipalgaga ametikohti looma jne ja oma infosüsteeme kaaskõlastama.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            naljakas, pooldaks ma oma jutus kuidagi NSVL-i või muude kommunistlike rezhiimide maksusüsteeme, aga ei, jutt käib läänemaailmast, kuhu ma saan aru me kõik tahame kuuluda
                            Läänemaailm, kus on onupojapoliitika ja maksudega skeemitamine normaalne, rikkurid on pärit 300 aasta tagant ja üleüldse. ffs.

                            Kommentaar


                              Varamaks on endiselt alates mingist kahetoalisest korterist?

                              Kommentaar


                                Ja äkki on asi seotud hoopis katoliikliku traditsiooniga, kus antaksegi vaestele natuke ja annetatakse samal ajal igal aastal sitaks kirikule, kuna siis saab kirik lapsi ahistada ja ise rämedalt riiki kottida, kuna sisuliselt on indulgents olemas ja kirik saab endale suurema kullast risti, aga mitte sotsiaaldemokraatias?

                                P.S. Ahistamisvihje oli muidugi alusetu ja ma väga vabandan seda, kuna sellele pole üldse mingit põhjendust.
                                P.P.S. Äkki on katoliku traditsioon lihtsalt vaestele andmisele vastutulelikum ja ilmaliku riigi kottimisele alandlikum, mistõttu on meil seda veidi raskem meile tuua? Noh, et jumal saab seal pahaseks, meil on siin sügavalt poogen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X