320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Kas meil ei olnud kunagi mingi rassism ja muud probleemid eestis teemat?

    Igatahes, paremat ka ei leidnud.
    Vabandust, aga see on ju ilmselge overkill?
    https://www.delfi.ee/news/paevauudis...du?id=85630563
    ah, see veel lebo. berliinis elades nägin 3-4 korda kui sellised ajupeerud sai näiteks tavakodanikult vastu hambaid reaalselt ja siis kutsusid alles politsei.

    Kommentaar


      Kinnipidamine kinnipidamiseks. Aga kodu läbi otsimine võiks ikka olla selline asi, mida kergekäeliselt ei lasta teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Kinnipidamine kinnipidamiseks. Aga kodu läbi otsimine võiks ikka olla selline asi, mida kergekäeliselt ei lasta teha.
        Oligi aeg teha üks näidispoomine, et mõni mees järgmine kord mõtleks ka mis paska ta suust välja ajab.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Oligi aeg teha üks näidispoomine, et mõni mees järgmine kord mõtleks ka mis paska ta suust välja ajab.
          Siis küll. Jään ootama uudiseid stiili:"Antslas karjus üks mees teisele:"Ma löön su raisa maha" ning sai karistuseks kaks aastat türmi" või "Peekri baari purjus klient karjus"Ma panen selle urka põlema". Politsei pidas mehe 48 tunniks kinni ning otsib ta kodust kanistreid ning tikke".

          Ja need on veel konkreetselt kellegi/millegi vastu suunatud ütlemised.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Oligi aeg teha üks näidispoomine, et mõni mees järgmine kord mõtleks ka mis paska ta suust välja ajab.
            Ruuben?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Ruuben?
              Ruuben sai oma karistuse ju kätte. Zavoodi enam ei saa. Ja see on tõsine karistus igale tartlasele.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Ruuben sai oma karistuse ju kätte. Zavoodi enam ei saa. Ja see on tõsine karistus igale tartlasele.
                Ruuben sõi eile täitsa kainelt Subways.

                Kommentaar


                  Kuidas Zavoodist bänni saada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Eks kõige täpsema vastuse saaks EKRE enda käest küsida, aga hetkel pole vist käimas olevas hüsteerias meie ajakirjandusel veel aega selliste pisiasjadega tegeleda... Siiski, niipalju kui mina olen aru saanud on eesmärk teha eelkõige Soome eeskujul paremini KVga kokku töötav organisatsioon. Nagu siin Jeti88 ära märkis oleks suht loll idee teha midagi vabariigi alguaastate PV sarnast, erinevalt temast ma siiski usun, et seal oli tollal ka palju aatelisi mehi, aga lihtsalt ajad on mitmes mõttes teised. Samas ei saa kuidagi nõus olla selle järeldusega, et kui kosmosetehnoloogiat täis idapiir valmis ehitada, siis kaob justkui vajadus üldse piiril midagi teha. Esiteks seda ulmelist raha saaks kindlasti palju efektiivsemalt kasutada riigikaitse muudes kitsaskohtades, tegu on tavalise poliitikute pokazuhhaga, mille käivitas Kohveri juhtum. Teiseks need mõned vietnamlased ja aafriklased on täiesti ebaolulised piiri valvamises, jutt käib eelkõige ikka salakaubaveo tõkestamisest igapäevaselt ja valmisolekust selleks variandiks kui tekib mingi tõsine kriis, kus on vaja palju elavjõudu piirile, aga olukord ei ole veel otseselt sõda. Hübriid-shmübriid situatsioonid ühesõnaga. Sellises olukorras on PPAl endalgi elavjõudu liiga vähe, KV ja Kaitseliit, aga võidakse esialgu välja jätta, et vastaspoolel ei tekiks ettekäänet olukorda eskaleerida, siin pole vaja näidet just väga kaugelt ajaloost otsida, Ukraina piirialadel toimunud ''rahvaülestõus''. Soomel on sellisteks stsenaariumiteks piirvalvel üle 10 000ne välja õpetatud reserv, ok neil väga hull pikk ja praktiliselt asustamata piir ka. Eesti numbrid tuleksid loomulikult kordades tagasihoidlikumad.
                    1) ma pole öelnud, et pärast piiri valmis ehitamist ei pea piiril enam midagi tegema.
                    2) Meil on hetkel inimesi massiliselt puudu Scoutspataljonis, patrullpolitseis ja ka piirivalves. Riigis on hetkel suur inimeste defitsiit jõustruktuuride reakoosseisudes. Uue üksuse paiskamine piirile vähendab lihtsalt kuskil mujal (oluliselt) töötajate arvu ning see ei lahendaks probleemi vaid pigem tekitaks juurde kaks uut nõrka kohta - mitmetes asutustes kaadrivoolavus suureneb veelgi + meil on juures kokkutöötamata üksus, kes suure osa ajast istub reaalse tööta ning ootab hübriidsõda. Selge on ka see, et Kagu-Eesti väga soodne pinnas hübriidsõjaks ei ole...
                    3) Piiri praeguse plaani kohaselt välja ehitamine lahendab suures osas nö läbi võsa käinud salakaubaveo.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Kuidas Zavoodist bänni saada?
                      Hängi seal sõpradega, kellele meeldib "Heil Hitler!" karjuda ja, nagu mingi Sinise Äratuse liige seda nimetas, samal ajal "Rooma tervitust" teha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99
                        ma isiklikus plaanis jälestan kõike seda, mille eest EKRE seisab. Aga täna... ma loodan, et ta tuleb võimule. lihtsalt sellepärast, et igasugused #metoo #kõigieesti jm inimesed endale korraliku reality checki saaksid ning tuure päris korralikult maha keeraks. Need samad fb-pilditajad, arvamusartiklite kirjutajatest näitlejad, neljandat võimu räigelt ära kasutavad ajakirjanikud, parised ja muud on tegelikult selle koosluse ise sünnitanud ja kasvatanud. Nüüd on vast aeg helpida ja (loodetavasti) teha ka mõningad järeldused oma retoorikas.

                        söön oma sokid ära kui kogu selle kestva hülgemöla juures kaalub "mure ühiskonna" pärast ülesse enesepresenteerimise ja pildis olemise vajaduse. samuti jääb täiesti arusaamatuks, kuidas keskmisest intelligentsemad indiviidid lihtsalt ei mõista, et ainuke asi kellele nad täna imponeerivad on nende enda ingroup ja kaasmõtlejad. Nende puhul, kellele nad mõjuda tahaksid, selline retoorika ei toimi. Ehk siis tänx helbekesed ja eskaleerunud olukorras olete te ise päris tõsiselt vastutavad.
                        Sort of nõus. Vaidlesin ise ka viimased mõned kuud õiglaste ja sotsidega, et ärge tehke sellist kampaaniat, et see ei jõua kuhugi. Noh, ikka oli vaja, kuna "me ei saa sellist asja lubada ja järgmisena tullakse sinu järgi" ja muud säärased loosungid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Sort of nõus.
                          Õige, nats.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            Selge on ka see, et Kagu-Eesti väga soodne pinnas hübriidsõjaks ei ole...
                            Mine sa neid setosid tea, oma keel neil seal juba on, oma "kuningriik" ka, varsti tuleb venelane appi ja kuulutabki vabariigiks.

                            Aga ega muidu sinu välja toodud ametikohti jah muidu mehita, kui tuleb korralik raha sinna inimressursi alla voolama panna. Kas see on aga võimalik ja mõistlik, see on juba iseküsimus.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99
                              ma isiklikus plaanis jälestan kõike seda, mille eest EKRE seisab. Aga täna... ma loodan, et ta tuleb võimule. lihtsalt sellepärast, et igasugused #metoo #kõigieesti jm inimesed endale korraliku reality checki saaksid ning tuure päris korralikult maha keeraks. Need samad fb-pilditajad, arvamusartiklite kirjutajatest näitlejad, neljandat võimu räigelt ära kasutavad ajakirjanikud, parised ja muud on tegelikult selle koosluse ise sünnitanud ja kasvatanud. Nüüd on vast aeg helpida ja (loodetavasti) teha ka mõningad järeldused oma retoorikas.

                              söön oma sokid ära kui kogu selle kestva hülgemöla juures kaalub "mure ühiskonna" pärast ülesse enesepresenteerimise ja pildis olemise vajaduse. samuti jääb täiesti arusaamatuks, kuidas keskmisest intelligentsemad indiviidid lihtsalt ei mõista, et ainuke asi kellele nad täna imponeerivad on nende enda ingroup ja kaasmõtlejad. Nende puhul, kellele nad mõjuda tahaksid, selline retoorika ei toimi. Ehk siis tänx helbekesed ja eskaleerunud olukorras olete te ise päris tõsiselt vastutavad.
                              + 1 siia minu poolt.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ruuben sõi eile täitsa kainelt Subways.
                                Ta pidi juba aasta aega rohelise kraami peal olema alko asemel, jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X