320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Palju selliseid skeeme on reaalselt avastatud?
    Mingi osa neist vähestest sattus sootuks riigifirmale kuuluvale pinnale ja kas lõpuks ei korraldatud mingeid hankeid sobiva pakkuja leidmiseks. Julgen kahelda, et keegi enne pagulase ettenäitamist lepingu sõlmis, pigem ei teatatud sellest kohe kui keegi jeed tõmbas(neid ikka jagus) aga ka seal on piirangud, sest nad peavad periooditi ju oma nägu näitama, seega see jutt lausa kahest aastast ei kõla usutavalt.
    Isegi sotsiaalministeeriumis ei saa nad nüüd nii ebapädevad olla.
    Noh, usu mind, et puusalt ma seda ei väida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, usu mind, et puusalt ma seda ei väida.
      Reaalselt sõlimit leping ja maksti inimese eest, kes juba 2a oli Saksamaal viibinud?
      Tule taevas appi, kui see peaks tõsi olema.

      Kommentaar


        Tule taevas appi kui sellist asja ei tehtaks pigem. Kõikjal kus sellised riiklikud rahad liiguvad leidub kaval-antse ja rehepappe... ka kõrgelt arenenud läänes.

        Aga minu valge lipp oli enesekriitiline pigem, pole mõtet jaurata kui ei viitsi oma postitusi paremini sõnastada ja läbi mõelda. Üldine poliitikateema on siin väga hea, üks väheseid kohti internetis kus poliittrolle ei ole oma saastaga spämmimas, vaid ongi jalkafännid erinevatelt elualadelt oma vaateid vabas vormis välja ütlemas. Plasticu postitust tahtsin ka veel eraldi kiita, tal tasub lähiajal vaid kõrtsus püsti tõusta ja oma fooruminimi hõigata ja mõni soccernetlane ikka leidub, kes õlle välja teeb

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Tule taevas appi kui sellist asja ei tehtaks pigem. Kõikjal kus sellised riiklikud rahad liiguvad leidub kaval-antse ja rehepappe... ka kõrgelt arenenud läänes.

          Aga minu valge lipp oli enesekriitiline pigem, pole mõtet jaurata kui ei viitsi oma postitusi paremini sõnastada ja läbi mõelda. Üldine poliitikateema on siin väga hea, üks väheseid kohti internetis kus poliittrolle ei ole oma saastaga spämmimas, vaid ongi jalkafännid erinevatelt elualadelt oma vaateid vabas vormis välja ütlemas. Plasticu postitust tahtsin ka veel eraldi kiita, tal tasub lähiajal vaid kõrtsus püsti tõusta ja oma fooruminimi hõigata ja mõni soccernetlane ikka leidub, kes õlle välja teeb
          Selles sul on kindlasti õigus, et eks neid rahasid ikka püütakse nihverdada (Riigi Kinnisvara AS, Eesti Energia, EAS jne.) aga kuidas krt ei suudeta järelvalvet teostada kõigest 400 inimese üle (neist siis pooled vaid saabusid Eestisse Euroopa Liidu rändekava raames). Nii saamatud me siiski ei tohiks olla või olen ma liiga naiivne (ilmselt olengi).

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Normaalne müüt, Eesti on olnud Euroopas väga range immigratsioonipoliitikaga juba aastakümneid, seda Reformi, Sotside, Keski ja teiste juhtimisel.
            kusjuures huvitav on see, et rääkides siin elavate ja töötavate brasiillastega ning küsides, et miks te Eesti valisite ja miks mitte mõnda muud Euroopa Liidu riiki, siis vastatakse, et Eestisse oli lihtsam emigreeruda. Ise oleks küll pakkunud et Hispaania-Itaalia-Prantsusmaa-Portugal oleks lihtsamad riigid nende jaoks olnud
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Avalikkust ei ole sellest veel teavitatud, aga uue koalitsiooni jaoks on raha eelarves vähem kui loodetud. Rahandusministeeriumi esialgsete andmete põhjal läks Eesti riigieelarve mullu struktuursesse miinusesse. See tähendab, et seaduse järgi tuleb nüüd teha ülejäägiga eelarve ja et lahkuv Ratase-Ossinovski-Seederi koalitsioon on riigi juhtinud arvatust veelgi kehvemasse finantsseisu.
              Ülla-ülla.

              Sahinaid koalitsioonikõnelustelt: Täna murduvad läbirääkijate „punased jooned“
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Selles sul on kindlasti õigus, et eks neid rahasid ikka püütakse nihverdada (Riigi Kinnisvara AS, Eesti Energia, EAS jne.) aga kuidas krt ei suudeta järelvalvet teostada kõigest 400 inimese üle (neist siis pooled vaid saabusid Eestisse Euroopa Liidu rändekava raames). Nii saamatud me siiski ei tohiks olla või olen ma liiga naiivne (ilmselt olengi).
                Eks seda ole aasta aastalt parandatud küll. Minule räägitud keissid jäävad ka paari aasta taha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  kusjuures huvitav on see, et rääkides siin elavate ja töötavate brasiillastega ning küsides, et miks te Eesti valisite ja miks mitte mõnda muud Euroopa Liidu riiki, siis vastatakse, et Eestisse oli lihtsam emigreeruda. Ise oleks küll pakkunud et Hispaania-Itaalia-Prantsusmaa-Portugal oleks lihtsamad riigid nende jaoks olnud
                  Kui sa tunned mingeid startup inimesi, siis selles valdkonnas on Eestis märksa kõrgem infra, üritused ja kultuur kui lõunas, palgad ka head ja elamiskulud mõistlikud. Samas on elamislubade kvoot Eestis selline, et see saab terveks aastaks täis aasta teisel päeval.

                  Kommentaar


                    Tänasest Ekspressist
                    Eelmisel nädalal kutsusid läbirääkivad erakonnad kohale välisriikide suursaadikud, et selgitada uue koalitsiooni välispoliitilist nägemust. Läbirääkimistel valminud dokument tekitas Gruusia suursaadikul küsimuse, miks on juttu Ukraina territoriaalse terviklikkuse toetamisest, aga mitte Gruusia omast, mida Eesti seni samuti on alati toetanud. EKRE esindaja Henn Põlluaas olevat vastanud: tahtsime, et tekst mahuks A4 peale ära.

                    Kommentaar


                      Ekre: Tartu volikogu liige leiab, et riik ikkagi ei peaks aborte rahastama: «Noored naisinimesed ei olegi alati väga küpsed oma ihuvilja üle otsustama.»
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budu Vaata postitust
                        Tundub, et sa oled ikka eriline lumehelbeke koos E200 suuvoodriga! Veel me ei ole atraktiivne sihtriik, aga kõik võib muutuda! Ja EKRE omad üritavad seda ennetada, et seda ei juhtu. Aga sinul jummala savi, peaasi, et saaks vihakõnet levitada. Kõik mida EKRE pooldajad ütlevad, tembeldatakse vihakõnelejateks. Aga muu peaks olema normaalne. Siit teemast leiab väga palju vihakõnet ja seda just teiselt poolt. Mees või tütarlaps, palun võta roosad prillid eest ja vaata mis maailmas reaalselt toimub! Ikkagi sooviks teada, et kas keegi EKRE omadest lõi sul boyfriendi üle?
                        Jumal autaa. Nii loll ikka annab olla, aga kui antud pole, siis mis seal ikka. Ükski erakond Eestis ei poolda massimmigratsiooni. EKRE on suutnud sinusugustele end lihtsalt odavalt maha müüa. Ja mis vihakõne? Sa tee endale enne terminid selgeks, kui siin räuskama tuled. Samas on seda ilmselt põhikoolis karastunud aju kohta raske loota. Jah, tõepoolest, Jaak Madisson lõi minu boyfriendi üle. Seepärast mulle EKRE ei meeldigi. Samasugust retoorikat kasutades võiks sult küsida, kas mõni mustanahaline on enda 10 inch pecker'iga su naisest üle käinud, et EKREt pooldad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Samasugust retoorikat kasutades võiks sult küsida, kas mõni mustanahaline on enda 10 inch pecker'iga su naisest üle käinud, et EKREt pooldad?
                          Pigem küsi, kas lõi talt rekka üle.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Pigem küsi, kas lõi talt rekka üle.
                            Ma küll budust lugu ei pea, aga minumeelest on üks asi kui sa teed mingi naisteteemal irooniat, aga väga madalalaubaline on kellegi ameti kohta nalja teha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Ma küll budust lugu ei pea, aga minumeelest on üks asi kui sa teed mingi naisteteemal irooniat, aga väga madalalaubaline on kellegi ameti kohta nalja teha.
                              Oot, "kas keegi lõi sul rekka üle" on madalalaubaline ja samas mehelt küsida "kas keegi lõi sul boyfriendi üle" on täiesti okei?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Oot, "kas keegi lõi sul rekka üle" on madalalaubaline ja samas mehelt küsida "kas keegi lõi sul boyfriendi üle" on täiesti okei?
                                Ma pakun, et Nasfal üritas pigem peent huumorit teha.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X