320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kutid, mis te nalja teete! Pagulasneegrid tõmbavad ju niked furgoonidele kõikjal Euroopas! On's seda meile siin vaja?!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Ma olen liberaal, aga ma tunnen mitut sümpaatset EKRE valijat, kellega ma iialgi poliitikast ei räägi. Kogu see […]


      Revolutsioonide ajal sünnitavad äärmused endale vastaseid, kellega nad võitlevad. Kannatavad kõik, kes tahavad jääda mõõdukaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma küll budust lugu ei pea, aga minumeelest on üks asi kui sa teed mingi naisteteemal irooniat, aga väga madalalaubaline on kellegi ameti kohta nalja teha.
        Nori meest, mitte mehe ametit? Ma ei näe erilist vahet, kas norida naise ülelöömist, kutsuda kedagi tema vaadete pärast homoks või võta ta amet ette. Kui sa ise ei taha austada teisi, siis millest ka eeldus, et seda sinu suhtes tehakse.

        Offence have to be taken, not given. Ma ei arva, et budu väga ise solvuks.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Helme eilne sõnavõtt etv eetris oli küll korralik katastroof. Kõige kurvem on see, et ta ise vist usubki kõike seda mida ta räägib. Ma ei suuda ette kujutada, et selline inimene meie riigi valitsemises saaks kuidagi osaleda.

          Kommentaar


            Massiimmigratsioon on meil reaalselt käima läinud ja selle veduriks on ettevõtjad, mitte poliitikud. Eelmisel aastal käis siit PPA andmetel läbi 20000 võõrtöölist, kusjuures see arv hõlmab ainult legaalselt siin viibinuid. Palju ühel ajahetkel korraga neid Eestis oli, on muidugi keerulisem öelda, ilmselt siiski vähem kui see koguarv. Samas on selge, et üksjagu võõrtöölisi on siin ka illegaalselt. Need uudiseid, et mingil ehitusel on tabatud nii ja nii palju illegaale pole enam midagi ebatavalist.

            Mil määral selle taga on reaalne tööjõu puudus ja mil määral soov palku madalal hoida, raske öelda. Selge, et oma rolli mängivad mõlemad ning palju on kinni ühe või teise ettevõtja ellusuhtumises. Aga samuti on selge, et praegused bürokraatlikud takistused võõrtööjõu sissetoomisele on sellest huvitatud tööandjatele pigem ebamugavus, mitte sedasorti tõke, mis sunniks neid sellest loobuma või seda ainult minimaalselt kasutama.

            Võimalik suure arvu mustade riiki sisse laskmine kütab arusaadavalt emotsioone üles, kuid meie igapäevaelu lähiajal tuntavamalt mõjutav immigratsioon ei tule mitte Lõuna-Euroopa pagulaslaagritest ega otse Aafrikast.

            Kommentaar


              Mina süüdistaks Klavanit.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas diver Vaata postitust
                Mil määral selle taga on reaalne tööjõu puudus ja mil määral soov palku madalal hoida, raske öelda. Selge, et oma rolli mängivad mõlemad ning palju on kinni ühe või teise ettevõtja ellusuhtumises.
                Huvitav lähenemine. Ettevõtjad on parajad emmid, et eelistavad võimalusel odavamat tööjõudu, aga kui ma tervele külale bussitäie A.Le Coqi lätist toon, siis ma olen isamaa päästja.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Selles mõttes on EKRE teinud omale karuteene, sest nad on lubanud väga konkreetseid must-valgeid asju millest kõik aru saavad.
                  1) Abordiga juba feilisid ja Varro korjas selle üles.
                  2) Piirivalvega võib-olla tõesti keerutavad ennast välja.
                  aga
                  3) Kooseluseadus - jääb või tühistatakse?
                  4) Rail Baltica - jätkame või lõpetame?
                  5) E-valimised - jätkame või lõpetame?

                  Nendest asjadest juba annab ennast välja keerutada ja rahvas ootab vastuseid. Lisaks veel väiksemad asjad nagu 2+2 maanteed, Saaremaa sild, eluasemelaenu toetused noorperedele jne jne.

                  Lisan siia ühe asjakohase poole aasta taguse artikli: https://www.err.ee/852016/helme-riig...est-on-kohatud

                  Ahjaa. Täna räägiti ju immigratsioonist. Samas rändelepet ei puudutatud, huvitav kas sellest saab EKRE "Ühtse Venemaa leping", mis on raugenud
                  Tundub, et RB võib panna ühte patta abordikeelu ja Piirivalvega. Vaevalt E-valimiste küsimus ka EKRE kasuks läheb.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Nimelt arutati, kui ambitsioonikas olla ja kas imiteerida Islandi jalgpalliprogrammi. Leiti, et Islandit võiks kopeerida küll ja ehitada selle eeskujul palju talvekindlaid jalgpallihalle, kui selle jaoks raha on. See, kas raha on, selgub siis, kui tulude ja kulude excel kokku lüüakse.

                    Mis arvate, antud ideest?
                    Samas paljud linnad vajaksid kindlasti jalgpallihalle(Pärnu,Viljandi), millega nõus olen.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas REALMS Vaata postitust
                      Mis arvate, antud ideest?
                      Samas paljud linnad vajaksid kindlasti jalgpallihalle(Pärnu,Viljandi), millega nõus olen.
                      Neile võiks vahelduseks kaarti ka näidata, siis ehk tuleb meelde, millises piirkonnas asub Island ja millises Eesti. Hallide ehitamine pole ilmselt probleem, aga ülalpidamiskulud on tõenäoliselt üsna suured. Kui ühes riigis tuleb küte tasuta maa seest ja teises mitte, siis on see märkimisväärne vahe.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas REALMS Vaata postitust
                        Nimelt arutati, kui ambitsioonikas olla ja kas imiteerida Islandi jalgpalliprogrammi. Leiti, et Islandit võiks kopeerida küll ja ehitada selle eeskujul palju talvekindlaid jalgpallihalle, kui selle jaoks raha on. See, kas raha on, selgub siis, kui tulude ja kulude excel kokku lüüakse.

                        Mis arvate, antud ideest?
                        Samas paljud linnad vajaksid kindlasti jalgpallihalle(Pärnu,Viljandi), millega nõus olen.
                        Idee on hea, aga väga kahtlen et selle taga finantsmusklit oleks.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          Tundub, et RB võib panna ühte patta abordikeelu ja Piirivalvega. Vaevalt E-valimiste küsimus ka EKRE kasuks läheb.
                          Lihtsalt täpsustan tegemist ei ole abordikeeluga vaid riiklikult(haigekassa poolt) kinnimakstud protseduuri lõpetamisega. Oma raha eest võid teha või kolm korda päevas...
                          Allikas ka:https://www.err.ee/921770/arstide-li...bandust-paluma
                          EKRE valimisprogrammis seisab: "Seame eesmärgiks vähendada meditsiinilise põhjenduseta abortide arvu erinevate meetmete abil, muuhulgas lõpetame nende rahastamise maksumaksja raviraha eest."
                          ROHE-VALGE SURMANI

                          Kommentaar


                            Mis biif EKRE-l ikka veel selle e-valimisega on? Jumala okei tulemuse said sealt ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Mis biif EKRE-l ikka veel selle e-valimisega on? Jumala okei tulemuse said sealt ju.
                              Ega objektiivselt ilmselt polegi mõistlikku põhjendust. Lihtsalt kiunumise pärast, nagu nende valijatele meeldib.

                              Kommentaar


                                ukraina keevitajate/lukkseppade rendifirmad küsivad about 13...15 eur/h + KM (mõnel special skilliga mehel rohkemgi)

                                st. normtundidega brutopalka kuskil 1600...1800 kanti.

                                Ma ei ütleks, et retsilt hea odava tööjõu diil oleks.
                                Aga mida sa teed, kui turul lihtsalt kohalikke ei ole.

                                Boonuseks muidugi on see, et kui projekt saab läbi, kupatad tüübi minema ja asi tahe (+ vennad lasevad silma pilgutamata 200+h kuus)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X