320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Esimene eesti võtab kohe ränderaamistiku vastu ja elab oma elu edasi ilusti. Teine eesti nutab patja ja halab kui perse keeratakse sellega ja annab samal ajal Tarandile molli.
    Nüüd on Ekrel perses muidugi...... Ma kujutan, ette kuidas Sven Mikser hakkab karmilt hukka mõistma ja seda enam üle ei elata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Paistab, et Eesti200 juhi Kristina Kallase näol oleme saanud endale uue mõttehiiglase: “Eestlane ei oska olla rahvana suur. Venelane oskab väga hästi suur olla - ta suudab kõiki, keda vaja, integreerida.”
      Ei hakka isegi linki panema, kes tahab leiab ise.

      Sellise jutu taustal on ikka üsna küüniline noorema Helme "Kui on must, näita ust" lause üle lõputult viriseda.
      Sa lugesid seletuse ka ära?
      "Minult ebaõnnestunud ütlemine ja vabandust, kui kedagi see võis solvata, vastas Kallas kommentaatorite kriitikale. "See oli minu vastus ajakirjaniku küsimusele, kas ühises lasteaiarühmas mitte kolm venekeelset last ei integreeri eestlasi hoopis endasse. Kui ma saaksin kuidagi korrigeerida oma mõtet, siis mõte oli see, et me peame eestlastena õppima teisi integreerima, näiteks mitte üle minema teisele keelele, kannatama ära alguses vigases eesti keeles suhtlemise jne, mis suurtel rahvastel täna meist palju paremini välja tuleb."
      Minuarust on siin tõepõhi all küll, kui nüüd välistada mõned eriti vihased tegelased, kes iga venekeelse jutu peale hakkavad "tibla" räuskama, siis eestlastel on ikkagi komme, kui nad keelt oskavad, ise võõrkeele peale üle minna. Seda nii vene kui ka inglise keele puhul.

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        Ultra 2005 allahu akbar

        ikka vaeva nähtud nende loosungitega
        Suur hulk nendest EKRE koosolemise plakatitest läheb ikka rubriiki "puhas kuld" minu arust. Eriti humoorikas on kujutada ette nn "loovkoosolekuid" sellise kraami peale tulemiseks. Siin on vaja ikka nati kangemat Läti kraami.

        Kommentaar


          Ehk kui ma olen end seni pidanud end viisakaks inimeseks ja hakanud välismaalasega väliskeeles rääkima (kui ma seda oskan), siis ma peaks olema tuimalt vait ja teda sellega integreerima?

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Esimene eesti võtab kohe ränderaamistiku vastu ja elab oma elu edasi ilusti. Teine eesti nutab patja ja halab kui perse keeratakse sellega ja annab samal ajal Tarandile molli.
            Eee ei võta ju ? Aga olgem ausad. Selline vaikselt köigega nousolemine on eht eestlaslik. Ei pea silmas konkreetset lepingut. Ei julge, soovi, või lihtsalt ei taha eestlane minna ja teha häält millegi vastu mis ei meeldi. Protestiks tombab netis paar kommentaari ja kolib Eestist minema. Sorry, enne kui asi niikaugel on. On kindlasti ka aastaaega saunataga juba käidud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Aga olgem ausad. Selline vaikselt köigega nousolemine on eht eestlaslik.
              See pikalt suht sihilik välispoliitiline suund polnud, et meie ei hakka Euroopa Liitu, NATOt ega muid organisatsioone (mis kaudselt või otseselt meie julgeolekuks olulised) õõnestama ja oleme kõigega nõus? Noh, stiilis "On see Euroopa Liit / NATO / misiganes, mis ta on, aga parem ikka kui üksi iseseisvalt Vene piiri ääres olla"

              Kommentaar


                ekre omad tööl ei käi, et keset esmaspäeva mingit laata korraldada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  ekre omad tööl ei käi, et keset esmaspäeva mingit laata korraldada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Eee ei võta ju ? Aga olgem ausad. Selline vaikselt köigega nousolemine on eht eestlaslik. Ei pea silmas konkreetset lepingut. Ei julge, soovi, või lihtsalt ei taha eestlane minna ja teha häält millegi vastu mis ei meeldi. Protestiks tombab netis paar kommentaari ja kolib Eestist minema. Sorry, enne kui asi niikaugel on. On kindlasti ka aastaaega saunataga juba käidud.
                    Ära muretse, küll saab sauna ees ja taga need jutud räägitud. Samas peab EKRE üldse olema õnnelik, et pagulased rändama hakkasid ja homod tantsima, sest muidu jääks teie valimistulemus alla 3%

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      See pikalt suht sihilik välispoliitiline suund polnud, et meie ei hakka Euroopa Liitu, NATOt ega muid organisatsioone (mis kaudselt või otseselt meie julgeolekuks olulised) õõnestama ja oleme kõigega nõus? Noh, stiilis "On see Euroopa Liit / NATO / misiganes, mis ta on, aga parem ikka kui üksi iseseisvalt Vene piiri ääres olla"
                      NATO jah 100%, ka liitlasena UK ja USA julgeoleku tasandil 99% ei hakka me kunagi mingit oma liini ajama. EL on juba selline sogasem vesi, juhul kui eurokraadid mingeid heebleid liiga põhja keeravad on väga reaalne, et poliitikud on sunnitud otsima kompromisse Brüsseli bullade ja kohaliku nurina vahel. ÜRO on naljakas jututuba ja peale mõnede karjääripoliitikute, kelle jaoks on kuskil ÜRO koridorides unistuste soe tool nagu heast elust ümmarguseks läinud endisele vutistaarile koht araabia või hiina liiga tsirkusemeeskonna vahetuspingil on selle organisatsiooni mõju Eestile suur ümmargune null.

                      Kommentaar


                        Mine tea, äkki just siis oleks need arutud raiskamised rohkem silma all,igasugused ämma kapid, autoroolatajad ja Ärma talud oleksid jätkuvalt meeles,mis praeguse müra taustal kipuvad ununema ja ikka ja jälle vaatad, kes on need esimesed kõige popimat erakonnad ja tõded - no ei ole eestlastel mälu.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Ämma kapid on ikka nii väiksed raiskamised, et naljakas, et neist nii kaua räägitakse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ära muretse, küll saab sauna ees ja taga need jutud räägitud. Samas peab EKRE üldse olema õnnelik, et pagulased rändama hakkasid ja homod tantsima, sest muidu jääks teie valimistulemus alla 3%
                            Kui Pagulased poleks rändama hakanud ning homod tantsima, siis poleks Ekret, vaid siiani Rahvaliit

                            Kommentaar


                              Õudne jama, et Jaak Madison nii noor on, muidu saaks asap presidendiks.

                              Trump: “What about the alt-left that came charging at, as you say, at the alt-right?” (Charlottesville, üks surnud, 19 vigastatud)
                              Madison: "Kuidas oli asi tegelikult? Indrek Tarand, olles välisel hinnangul joobetunnustega, hüppas lavale, kiskus füüsilist jõudu kasutades enda kätte mikrofoni, takistas seaduslikult korraldatud avaliku koosoleku pidamist ning hakkas räuskama." (Tarand sai jalaga)

                              Trump: “If I win,I’m going to instruct my attorney general to get a special prosecutor to look into your situation, because there’s never been so many lies, so much deception.”
                              Madison: ...algatame menetluse riigireetmise eest Sven Mikseri vastu"
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Ära muretse, küll saab sauna ees ja taga need jutud räägitud. Samas peab EKRE üldse olema õnnelik, et pagulased rändama hakkasid ja homod tantsima, sest muidu jääks teie valimistulemus alla 3%
                                Meie ? Okei. Ma ei tea keda sa meie all silmaspidasid. Mul isiklikult pole sõjapõgenike vastu midagi. Isegi teisest rassist inimeste pihta pole. Aga mul on vastu sellisele poliitikale nagu aetakse. Minuseisukoht on, et me ei peaks võtma vastu mitte ühtegi kohustusi, ükskõik milliseid. Mis on segaselt kirjutatud. Erinevates keeles eri tähendustega. Mida pole korralikult arutatud ja analüüsitud. Miks me peame olema nõus nende kvootidega. Las me teeme selle omanäpu järgi ümber nagu meile sobib ja allkirjastame.
                                Miks välisminister ei tahtnud seda emakeelde tõlkida ja korralikult arutada ?Praegu on näha.
                                Sellele Teie ja EKRE jutule lisaks. Küsitlusele vastanutest oli leppe poolt 26% vastu 56% ja ei teadnud 18%. EKRE valijaid on mingi 20%. Et mingi anomaalia on nagu numbrites ja mingit EKRE juttu võid mujal rääkida. On neid vastaseid kõvasti mujalgi. Ma saan aru, et täna olen ma ekrelane sellepärast, et minuarust on okei meelt ja arvamust avaldada ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X