320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Nagu juba mainiti, kindlasti on see protsent suurem kui 1. Lisaks ei lasta ju samasoolistel lapsendada. Lastekodus on juba niigi liiga palju lapsi. Lisaks, mõni inimene ei peaks üldse lapsi saama. Ntx need joodikust pered, kellel lapsed koertega kasvavad või kellelt need hiljem niikuinii ära võetakse.
    Härrased! Ma ei ürita siin kedagi kasvatada. Võtsin guugli lahti teil on õnneks või kahjuks õigus... Kondoomi teoreetiline töökindlus on 98%, aga kuna inimesed on noh inimesed siis langeb töökindlus 85%-le( https://www.plannedparenthood.org/le...ve-are-condoms). Jah ma saan aru, et ükski kaitse ei ole 100%line, v.a seksist hoidumine
    Mis puudutab sinu üleskutset teatud inimesi mitte järglasi saama, siis paraku su üleskutse on kurtidele kõrvadele. Ei viitsi päris täpselt otsida, aga on meelde jäänud, et vaesemad ja keskmisest rumalamad paljunevad aktiivsemalt kui targemad/edukamad/rikkamad.
    Mis puudutab lastekodusid: iga laps kes seal elab 1 liiga palju. Iga sealse lapse esimene unistus on ilmselt pere( erinevalt tava perede laste ps ja bs asjadest). Statistikat mul võtta ei ole, aga ma olen veendunud, et lapsendavad paarid soovivad saada võimalikult väikest last ja vanuse kasvades väljavaated lapsendatud saada kahanevad. Ja mis puudutab joodikuid, kes ei suuda oma laste( ja ka iseenda) eest hoolitseda on see ikkagi meie ühiskonna viga. See millest sa räägid on ikkagi väga erandlikud juhtumid ja oma töö tegemata jätnud nii lastekaitse, politsei, naabrid ja perekond. Jah selllised inimesed on olemas, aga mis me nendega tegema siis peaks? Kas kastreerima? Oooops seda juba eelmise sajandi 30ndatatel ja 40ndatel ühes riigis prooviti- tänapäevased liberaalsed ja demokraatlikud inimesed paraku seda riiki eesrindlikuks ei pea.

    Tahtmata rohkem õli tulle valada ütlen oma lõpplause ja seejärel suundun öösse: perekonna ja inimkonna suuruse reguleerimise meetmena ei pea ma seda õigeks. Eriti toetan ma Ekre arusaamas selles, et seda ei peaks tegema meie ühisest Haigekassa eelarvest mitte meditsiinilistel põhjustel.
    On olemas kordades odavamaid meetmeid, kuidas hoiduda rasestumisest- parim neist haridus ja haritus.
    ROHE-VALGE SURMANI

    Kommentaar


      Algselt postitas Diftong Vaata postitust
      Härrased!
      Mis sa muidu arvad, et kui Haigekassa rahastus abordile ära kaotada, siis kas abordi jätavad tegemata see jõukam ja seksuaalharidusega mõjutatav seltskond või see rahvas, kelleni sa selle haridusega eales ei jõua ja kes oma lastega midagi pihta ei oska hakata?
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
        Härrased! Ma ei ürita siin kedagi kasvatada. Võtsin guugli lahti teil on õnneks või kahjuks õigus... Kondoomi teoreetiline töökindlus on 98%, aga kuna inimesed on noh inimesed siis langeb töökindlus 85%-le( https://www.plannedparenthood.org/le...ve-are-condoms). Jah ma saan aru, et ükski kaitse ei ole 100%line, v.a seksist hoidumine
        Mis puudutab sinu üleskutset teatud inimesi mitte järglasi saama, siis paraku su üleskutse on kurtidele kõrvadele. Ei viitsi päris täpselt otsida, aga on meelde jäänud, et vaesemad ja keskmisest rumalamad paljunevad aktiivsemalt kui targemad/edukamad/rikkamad.
        Mis puudutab lastekodusid: iga laps kes seal elab 1 liiga palju. Iga sealse lapse esimene unistus on ilmselt pere( erinevalt tava perede laste ps ja bs asjadest). Statistikat mul võtta ei ole, aga ma olen veendunud, et lapsendavad paarid soovivad saada võimalikult väikest last ja vanuse kasvades väljavaated lapsendatud saada kahanevad. Ja mis puudutab joodikuid, kes ei suuda oma laste( ja ka iseenda) eest hoolitseda on see ikkagi meie ühiskonna viga. See millest sa räägid on ikkagi väga erandlikud juhtumid ja oma töö tegemata jätnud nii lastekaitse, politsei, naabrid ja perekond. Jah selllised inimesed on olemas, aga mis me nendega tegema siis peaks? Kas kastreerima? Oooops seda juba eelmise sajandi 30ndatatel ja 40ndatel ühes riigis prooviti- tänapäevased liberaalsed ja demokraatlikud inimesed paraku seda riiki eesrindlikuks ei pea.

        Tahtmata rohkem õli tulle valada ütlen oma lõpplause ja seejärel suundun öösse: perekonna ja inimkonna suuruse reguleerimise meetmena ei pea ma seda õigeks. Eriti toetan ma Ekre arusaamas selles, et seda ei peaks tegema meie ühisest Haigekassa eelarvest mitte meditsiinilistel põhjustel.
        On olemas kordades odavamaid meetmeid, kuidas hoiduda rasestumisest- parim neist haridus ja haritus.
        Ei ole võimalik ühiskonda äkitselt lihtsalt harida, et kõik nii käituma hakkaks, nagu peab. Abordi rahastamisest loobumine on ajas tagasi minek.
        Läänemaa haigla naistearst Kai Tennisberg oli erakond Isamaa liige 16 aastat. Koalitsioonikõnelustel tõstatatud tagurlik käsitlus abordist ei luba tal aga arstina enam erakonda toetada.

        Ta oli võtnud pika hanesule, selle joodi kastnud ja siis enda emakasuudme üles otsinud ja seni torkinud, kuni tuli veri,» kirjeldas arst õudusega ja lisas, et siis oligi tavaks, et veri tuli lahti saada.
        «Küsisin, et miks sa küll seda tegid? Ja tema vastas mulle, et mul on mees joodik, kuidas ma sellisele sünnitan? Mis elu see lapsele on?» meenutas ta.

        Kommentaar


          Mulle meeldivad kõige rohkem need inimesed, kes on tulised abordivastased ja samal ajal vinguvad, et sotsiaaltoetusi lastega peredele ei peaks maksma, sest laste saamine on vaba valik, kui tead, et ei suuda üleval pidada, siis miks neid saad?

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Mulle meeldivad kõige rohkem need inimesed, kes on tulised abordivastased ja samal ajal vinguvad, et sotsiaaltoetusi lastega peredele ei peaks maksma, sest laste saamine on vaba valik, kui tead, et ei suuda üleval pidada, siis miks neid saad?
            Ja need, kes ei soovi Eestisse võõrtööjõudu, tahavad Euroopa Liidust välja aga käivad ise Soomes/Rootsis tööl (mul on facebookis koguni 3-5 sellist tuttavat).

            Kommentaar


              Algselt postitas Diftong Vaata postitust
              Eriti toetan ma Ekre arusaamas selles, et seda ei peaks tegema meie ühisest Haigekassa eelarvest mitte meditsiinilistel põhjustel.
              Btw, on keegi viitsinud selle suure kokkuhoiu välja ka uurida? Ilma liigselt süvenemata saan ma, et Haigekassa poolne kulu on max paarsada tuhat aastas e. mingi 0,02% eelarvest.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Btw, on keegi viitsinud selle suure kokkuhoiu välja ka uurida? Ilma liigselt süvenemata saan ma, et Haigekassa poolne kulu on max paarsada tuhat aastas e. mingi 0,02% eelarvest.
                +1

                Lisaks on abortide arv pidevas languses.
                Emotsionaalne teema ja lihtsalt suureks puhutud.

                Narkomaanide tarvis Haigekassa raha kulutada on OK.
                Joodikute vigastuste raviks Haigekassa raha kulutada on OK.
                Tervisesportlaste vigastuste raviks Haigakassa raha kulutada on OK.
                Suitsetajate raviks Haigekassa raha kulutada on OK.

                Kõik need on samamoodi välditavad parema haridusega ja võtavad eelarvest oluliselt suurema tüki.
                Pigem kasutagu minu raha kellegi abordiks, kui sellele ahvile uue põlve ostmiseks kes ähkides mõõda asfaltit venib - nahhui osta omale auto krdi rott*

                *mul pole ka autot.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  Btw, on keegi viitsinud selle suure kokkuhoiu välja ka uurida? Ilma liigselt süvenemata saan ma, et Haigekassa poolne kulu on max paarsada tuhat aastas e. mingi 0,02% eelarvest.
                  huvi pärast küsiks juurde- palju abort tänapäeval maksab?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    huvi pärast küsiks juurde- palju abort tänapäeval maksab?
                    Kuskil oli kirjas €67,94.

                    Omal soovil raseduse katkestamine on Eestis tasuline protseduur, Eesti Haigekassa (EHK) kindlustuse olemasolul peab abordi soovija maksma 50% EHK hinnast medikamentoosse abordi korral ja 30% EHK hinnast kirurgilise abordi korral, kindlustuse puudumisel tuleb maksta täishind. Abordi hind võib igal aastal natuke muutuda (sõltuvalt hetkel kehtivast EHK hinnakirjast). Medikamentoosse ehk tabletiabordi hind on EHK-s kindlustatule umbes 17,67€, ilma EHK ravikindlustuse puudumisel 35,34€. Kirurgilise abordi hind on EHK kindlustuse olemasolul 40,82€, HK ravikindlustuse puudumisel puudumisel umbes 267,86€. Lisandub teenus päevaravis 51.83€. EHK kindlustuse puudumise korral tuleb tasuda ka protseduurile eelneva arstivisiidi, analüüside, ultraheliuuringu eest ja raseduse katkestamise järgse tervisekontrolli eest

                    Kommentaar


                      Kõigist nendest ämbritest oli see arstide kallale minek ikka kõige koledam.. EKRE tõmbab endale vaikselt vett peale, isegi ei pea suurt vastukampaaniat varsti tegema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Kõigist nendest ämbritest oli see arstide kallale minek ikka kõige koledam.. EKRE tõmbab endale vaikselt vett peale, isegi ei pea suurt vastukampaaniat varsti tegema.
                        Aga kelle silmis?
                        Vaadates, mis facebookis toimub, siis oma valijate poolehoidu veel vast mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Aga kelle silmis?
                          Vaadates, mis facebookis toimub, siis oma valijate poolehoidu veel vast mitte.
                          Ega jah, võtsin ühe uudise all sõna ka sel teemal ja mulle öeldi "seksi pihku kallis sõber" Uskumatu ja kurb on vaadata nende EKRE pooldajate sõnakasutust jms.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Ega siin polegi muud teha, kui ära kannatada ja loota, et mõistlikke inimesi jätkub. Nendele madalalaubalistele nagunii midagi selgeks ei tee. Lisaks peab lootma, et need idioodid varsti oma meelistegevuste juurde tagasi pöörduvad. Hetkel on nad enda arvates aga tugevad poliitikud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Kuskil oli kirjas €67,94.

                              Omal soovil raseduse katkestamine on Eestis tasuline protseduur, Eesti Haigekassa (EHK) kindlustuse olemasolul peab abordi soovija maksma 50% EHK hinnast medikamentoosse abordi korral ja 30% EHK hinnast kirurgilise abordi korral, kindlustuse puudumisel tuleb maksta täishind. Abordi hind võib igal aastal natuke muutuda (sõltuvalt hetkel kehtivast EHK hinnakirjast). Medikamentoosse ehk tabletiabordi hind on EHK-s kindlustatule umbes 17,67€, ilma EHK ravikindlustuse puudumisel 35,34€. Kirurgilise abordi hind on EHK kindlustuse olemasolul 40,82€, HK ravikindlustuse puudumisel puudumisel umbes 267,86€. Lisandub teenus päevaravis 51.83€. EHK kindlustuse puudumise korral tuleb tasuda ka protseduurile eelneva arstivisiidi, analüüside, ultraheliuuringu eest ja raseduse katkestamise järgse tervisekontrolli eest
                              Kas nende 5k (statsi järgi) naise hulgas, kes aborti 2017a tegid on ka tabletiabordi naised?

                              Kommentaar


                                Ja nende summade pärast rahvas ähib ja ei raatsi maksta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X