320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
    30ndatel tulid ka Euroopas igal pool võimule n-ö parempoolsed ja vaadake mis Euroopast ja kogu maailmast sai. Aga noh on teada, et ajaloost õpime me seda, et inimene ajaloost ei õpi.
    hihi, PAREMpoolsete tõus oli tõesti kõige õudsam

    Kommentaar


      Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
      Teeks nii, et me ei kutsu neid (ega ka EKREt) parempoolseteks või konservatiivideks, sest nad ei ole ei üks ega teine. Nad on lihtsalt populistlikud vihakülvajad. Mina pean end samuti konservatiiviks, aga ma ei samasta end mitte 1% nende väärastunud ja lõhestava maailmavaatega, kus me hindame inimese "väärtust" nahavärvi ja äärmusluse astme järgi, mitte selle järgi kes ta on.

      30ndatel tulid ka Euroopas igal pool võimule n-ö parempoolsed ja vaadake mis Euroopast ja kogu maailmast sai. Aga noh on teada, et ajaloost õpime me seda, et inimene ajaloost ei õpi.
      Veits kohatu võrdlus. Maailm on sitaks muutunud vahepeal.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Veits kohatu võrdlus. Maailm on sitaks muutunud vahepeal.
        Looda sa.

        Kommentaar


          Loomeinimeste saag tõmmati nüüd vist päris korralikult käima

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Veits kohatu võrdlus. Maailm on sitaks muutunud vahepeal.
            Maailm võib olla muutunud, aga retoorika on ju sama mürgine ja viha õhutav

            Kommentaar


              Helmede lemmiksait.

              Kommentaar


                Kuuse kõne EFTA Galal, 👏

                Kommentaar


                  See oli tõesti kõva. "Unustage ära !"
                  Ja Mart Luik sai ka molli. Mõnus.
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    nägin eile ratta jürkat selveri soojatoidu letis( ostis kartuliputru), mees oli nii läbi imetud näoga, et hakkas lausa kahju.

                    Kommentaar


                      Martin Repinski on äge vend.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        nägin eile ratta jürkat selveri soojatoidu letis( ostis kartuliputru), mees oli nii läbi imetud näoga, et hakkas lausa kahju.

                        Kommentaar


                          Huvitav lihtsalt, aga siiski, miks ei tõstnud kultuuriringkond kisa siis, kui sotsist kultuuriminister keeldus edasi toetamast Vana-Baskini teatrit? Nädal aega oli vaikus, kuni Tallinn eraldas selle õnnetu 30.000 eurose summa.

                          Ka see NO teater läks hingusele ja ka siis ei kostnud hädaldamist, ilmselt sai enamus aru, et tegelevad jamaga. Küllap nad nüüd kahetsevad seda, kui hea oleks praegu sulgemisest teatada.

                          PS: Hiljem leidsin, et samal teemal on ka A. Valmis sõna võtnud
                          Kuuldes Juhan Ulfsaki poliitilist sõnavõttu teatriauhindade galal, olin algselt sellest lausa vaimustuses. Tundsin, et keegi püüab kaitsta väiksemaid teatreid, eriti siis, kui neile liiga tehakse. Aga kas see ikka oli siiras soov kaitsta väiksemaid? Või lihtsalt üks deklaratsioon näitamaks, kui paha võib olla tulevane kolmikliit?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Huvitav lihtsalt, aga siiski, miks ei tõstnud kultuuriringkond kisa siis, kui sotsist kultuuriminister keeldus edasi toetamast Vana-Baskini teatrit? Nädal aega oli vaikus, kuni Tallinn eraldas selle õnnetu 30.000 eurose summa.

                            Ka see NO teater läks hingusele ja ka siis ei kostnud hädaldamist, ilmselt sai enamus aru, et tegelevad jamaga. Küllap nad nüüd kahetsevad seda, kui hea oleks praegu sulgemisest teatada.
                            Ahh ära plära. Enamus sai aru? NO ikka tootis ka väärt kraami ja hingusele läks ikka Ojasoo pärast.
                            On väga suur erinevus, kas pillid pakitakse ise kokku, sest juhtide maine on kahjustada saanud või mingid tagurlased kukuvad neile ebameeldivaid asutusi sulgema. Märkad erinevust või sa kuulud ka nende "geeniuste" hulka kes arvavad, et sotsid=kommud ja EU=USSR?

                            Ja olgu õeldud, et Indrek Saar on üsna ebameeldiv inimene ning tema ämbreid ma heaks ei kiida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Ahh ära plära. Enamus sai aru? NO ikka tootis ka väärt kraami ja hingusele läks ikka Ojasoo pärast.
                              On väga suur erinevus, kas pillid pakitakse ise kokku, sest juhtide maine on kahjustada saanud või mingid tagurlased kukuvad neile ebameeldivaid asutusi sulgema. Märkad erinevust või sa kuulud ka nende "geeniuste" hulka kes arvavad, et sotsid=kommud ja EU=USSR?

                              Ja olgu õeldud, et Indrek Saar on üsna ebameeldiv inimene ning tema ämbreid ma heaks ei kiida.
                              Mina olen EU pooldaja ja lihtsalt küsisin, et miks siis protestinoote eriti ei kõlanud, vähemalt Baskiniteatri suhtes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Mina olen EU pooldaja ja lihtsalt küsisin, et miks siis protestinoote eriti ei kõlanud, vähemalt Baskiniteatri suhtes.
                                Kaks täiesti erinevat teemat ju või ei?
                                1) Halvasti juhitud ja madala tasemega taidlusseltsi vaikne hääbumine*.
                                2) Poliitik ähvardab temale "ebasobivad" teatrid sulgeda.

                                *Muidugi võib vaielda, et kuidas seda tehti oli inetu, eriti arvestades väidetavat huvide konflikti raha määravates komisjonides aga see ei puutu hetkel asjasse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X