320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kaks täiesti erinevat teemat ju või ei?
    1) Halvasti juhitud ja madala tasemega taidlusseltsi vaikne hääbumine*.
    2) Poliitik ähvardab temale "ebasobivad" teatrid sulgeda.

    *Muidugi võib vaielda, et kuidas seda tehti oli inetu, eriti arvestades väidetavat huvide konflikti raha määravates komisjonides aga see ei puutu hetkel asjasse.
    Mina pole kaua aega teatris käinud ja ei taha neid kiita ega laita, lihtsalt kogen, et uus mõistetakse hukka enne algust, laskmata neil isegi midagi teha, aga vanad olijad teevad mis tahavad ja see ei häiri kedagi.

    Kogu meie senine poliitika on ju olnud kellegi kunstlik eiramine, mis hiljem on kätte maksnud orgunnijatele endile. Näiteks tehti kõik, et Rüütlist ei saaks presidenti, aga hiljem sai temast ikkagi president ja just tänu temavastasele süsteemile, mis ootamatult teda 9 aastat hiljem soosis. Kusjuures mina polnud kunagi Rüütli fänn, aga süsteem tegi temast ootamatult siiski presidendi. Mina olin Meri fänn, aga ikka rahvas võiks seda otsustada, mitte mingi süsteem.

    Tallinnas suurendati linnavolinike arvu, et katkestada keski ainuvõim. Tulemuseks jällegi katastroof.

    Blokeeriti aastaid keski riigivalitsemise juures, mis viis selleni, et sotsid ja isad viisid lõpuks hoopis refi enda isolatsiooni. Kusjuures keskil oli varuvariandina Tallinn, refil ilmselt pole midagi varus, kui ei aita kasutatud vana nipp, ehk siis äraostmine, milleks neile antakse kuni 2 nädalat aega.

    Nooremad ilmselt ei mäleta, et kunagi kasutati keski vastu isegi Koganit ennast ja saadigi paariks nädalaks Tallinnas võimule.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mina pole kaua aega teatris käinud ja ei taha neid kiita ega laita, lihtsalt kogen, et uus mõistetakse hukka enne algust, laskmata neil isegi midagi teha, aga vanad olijad teevad mis tahavad ja see ei häiri kedagi.

      Kogu meie senine poliitika on ju olnud kellegi kunstlik eiramine, mis hiljem on kätte maksnud orgunnijatele endile. Näiteks tehti kõik, et Rüütlist ei saaks presidenti, aga hiljem sai temast ikkagi president ja just tänu temavastasele süsteemile, mis ootamatult teda 9 aastat hiljem soosis. Kusjuures mina polnud kunagi Rüütli fänn, aga süsteem tegi temast ootamatult siiski presidendi. Mina olin Meri fänn, aga ikka rahvas võiks seda otsustada, mitte mingi süsteem.

      Tallinnas suurendati linnavolinike arvu, et katkestada keski ainuvõim. Tulemuseks jällegi katastroof.

      Blokeeriti aastaid keski riigivalitsemise juures, mis viis selleni, et sotsid ja isad viisid lõpuks hoopis refi enda isolatsiooni. Kusjuures keskil oli varuvariandina Tallinn, refil ilmselt pole midagi varus, kui ei aita kasutatud vana nipp, ehk siis äraostmine, milleks neile antakse kuni 2 nädalat aega.

      Nooremad ilmselt ei mäleta, et kunagi kasutati keski vastu isegi Koganit ennast ja saadigi paariks nädalaks Tallinnas võimule.
      Kindlasti soositakse pea alati omasid (Saar on seda ka edukalt tõestanud) aga sellised sõnavõtud, millega on esinenud EKRE tulebki juba eos hukka mõista.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Mina pole kaua aega teatris käinud ja ei taha neid kiita ega laita, lihtsalt kogen, et uus mõistetakse hukka enne algust, laskmata neil isegi midagi teha, aga vanad olijad teevad mis tahavad ja see ei häiri kedagi.

        Kogu meie senine poliitika on ju olnud kellegi kunstlik eiramine, mis hiljem on kätte maksnud orgunnijatele endile. Näiteks tehti kõik, et Rüütlist ei saaks presidenti, aga hiljem sai temast ikkagi president ja just tänu temavastasele süsteemile, mis ootamatult teda 9 aastat hiljem soosis. Kusjuures mina polnud kunagi Rüütli fänn, aga süsteem tegi temast ootamatult siiski presidendi. Mina olin Meri fänn, aga ikka rahvas võiks seda otsustada, mitte mingi süsteem.

        Tallinnas suurendati linnavolinike arvu, et katkestada keski ainuvõim. Tulemuseks jällegi katastroof.

        Blokeeriti aastaid keski riigivalitsemise juures, mis viis selleni, et sotsid ja isad viisid lõpuks hoopis refi enda isolatsiooni. Kusjuures keskil oli varuvariandina Tallinn, refil ilmselt pole midagi varus, kui ei aita kasutatud vana nipp, ehk siis äraostmine, milleks neile antakse kuni 2 nädalat aega.

        Nooremad ilmselt ei mäleta, et kunagi kasutati keski vastu isegi Koganit ennast ja saadigi paariks nädalaks Tallinnas võimule.
        Täpsustuseks mainiks, et Rüütlit blokeeris ja Meri vedas võimule omal ajal Isamaa, Koganit kasutas alllinnas võimu haaramiseks Isamaaliit, Tallinna linnavolinike arvu suurendamise mõte tuli mäletamist mööda Reinsalu pundilt, Keski vastu olid traditsiooniliselt samuti enim isamaalased, sest Reform pidas ju Savisaarega enne pronksiöid pikalt plaani. Nüüd siis rollid vahetunud. Ebaõiglane oleks jätta mulje, nagu oleks paha karma ainult oravatel.

        EKRE räuskamine on samas piinlik ja jama lugu, kui see uueks normaalsuseks on saamas. Teised vähemalt avalikult häbenesid varem, kui salamisi midagi üritatigi.

        Kommentaar


          Kas seda ekre pläusti nende endi vastu ei saa ära kasutada? Kui tuleb rahvaalgatus, et küsime pagulastelt iga 100 meetri tagant dokumenti ja torkame homod vikerkaarelipuvardasse, äkki siis saaks ära keelata ka tõrvikurongkäigud ja poliitikute osalemise avalik-õiguslike asutuste juhtorganites?
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas dareth Vaata postitust
            Kas seda ekre pläusti nende endi vastu ei saa ära kasutada? Kui tuleb rahvaalgatus, et küsime pagulastelt iga 100 meetri tagant dokumenti ja torkame homod vikerkaarelipuvardasse, äkki siis saaks ära keelata ka tõrvikurongkäigud ja poliitikute osalemise avalik-õiguslike asutuste juhtorganites?
            See rahvahääletus pole õnneks mingi võluvits, mis annab õiguse pagulastelt dokumente küsida või muid rumalusi teha.
            Enne tuleb kohtunikud "valitavaks" teha ja põhiseadust rappida korralikult.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              See rahvahääletus pole õnneks mingi võluvits, mis annab õiguse pagulastelt dokumente küsida või muid rumalusi teha.
              Enne tuleb kohtunikud "valitavaks" teha ja põhiseadust rappida korralikult.
              Einoh, seda muidugi. Aga kui nad selliste rumalustega tegeleda tahavad, siis palun väga, maitsku oma töö vilju.
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Käisin ühe ministri lahkumisläbensil, kus sattusin pikemalt rääkima ühe teise ministri nõunikuga, kes väitis, et EKREl puuduvat läbirääkimistel igasugu punased jooned. Ehk kooseluseadus, rahvahääletus, pagulased - kõik on tegelikult üsna savi nende jaoks, aga pigem tahetakse teha nii, et oleks võimalik seda kuidagi viisaka näoga valijatele ja enda radikaalsematele liikmetele võiduna näidata.
                Ala:
                kooseluseadus - jääb kehtima, aga "Jee, meil on kuldvõtmeke!", mis on
                rahvahääletus - on küll olemas, aga samas tähendab see 50% osavõttu, et miski läbi läheks. Ma ei suuda välja mõelda, et millises küsimuses 50+ protsenti inimesi välja tuleks. Kooseluseaduse referendum? Max 30 prossa kohalolu, kukub läbi.
                Pagulased - piirame, kehtestame, räägime ümaralt ja jätkame senist joont

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Käisin ühe ministri lahkumisläbensil, kus sattusin pikemalt rääkima ühe teise ministri nõunikuga, kes väitis, et EKREl puuduvat läbirääkimistel igasugu punased jooned. Ehk kooseluseadus, rahvahääletus, pagulased - kõik on tegelikult üsna savi nende jaoks, aga pigem tahetakse teha nii, et oleks võimalik seda kuidagi viisaka näoga valijatele ja enda radikaalsematele liikmetele võiduna näidata.
                  Ala:
                  kooseluseadus - jääb kehtima, aga "Jee, meil on kuldvõtmeke!", mis on
                  rahvahääletus - on küll olemas, aga samas tähendab see 50% osavõttu, et miski läbi läheks. Ma ei suuda välja mõelda, et millises küsimuses 50+ protsenti inimesi välja tuleks. Kooseluseaduse referendum? Max 30 prossa kohalolu, kukub läbi.
                  Pagulased - piirame, kehtestame, räägime ümaralt ja jätkame senist joont
                  Kõik on ju loogiline, ref on ju samuti nüüd kõigeks nõus. Pollitika!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Kas seda ekre pläusti nende endi vastu ei saa ära kasutada? Kui tuleb rahvaalgatus, et küsime pagulastelt iga 100 meetri tagant dokumenti ja torkame homod vikerkaarelipuvardasse, äkki siis saaks ära keelata ka tõrvikurongkäigud ja poliitikute osalemise avalik-õiguslike asutuste juhtorganites?
                    dokumenti võib ju suvalt ka praegu küsida
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      uus mõistetakse hukka enne algust, laskmata neil isegi midagi teha, aga vanad olijad teevad mis tahavad ja see ei häiri kedagi.
                      Eks selles asi olegi, et teatud mõtteid ei saa lasta teoks teha, sest siis on juba hilja.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Mul on küsimus välispoliitika kohta. Mis asja on president Kaljulaidil Moskvas kohtumist paluda botoxpäkapikuga? Ma alguses arvasin, et olen mingeid seemneid kogemata sisse söönud... tundub siiski, et ei ole isegi sitt aprillinali. Ma nüüd ei saa päris hästi aru enam... Eestis on isegi jutu sees valet arvamust avaldades oht saada äärmuslase ja neonatsi silt. Selline inimene läheks reaalselt käppa suruma mafioosol, kes okupeeris Krimmi, peab hübriidsõda Ida-Ukrainas ja mujal, rääkimata inimõiguste ja arvamusvabaduse olukorrast Venemaal????
                        Kus nüüd need suured demokraatia ja inimkonna tuleviku eest muretsejad on kadunud...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          dokumenti võib ju suvalt ka praegu küsida
                          Ei või "suvalt".

                          Pikemalt Politsei- ja Piirivalve seaduse § 7 prim 18 Isikusamasuse tuvastamine. Seadusest tulenevalt võib seda teha siis, kui see on vajalik ohu väljaselgitamiseks, tõrjumiseks või korrarikkumise kõrvaldamiseks või kaitstava isiku või valvatava objekti ohutuse või süüteomenetluse tagamiseks. Teil on õigus teada, millisel alusel dokumente näha soovitakse. Aluseks saab olla eelpool kirjutatud põhjused. Kui politseinikul pole alust Teie dokumentide kontrollimiseks, siis Te ei ole neid kohustatud näitama.

                          Viskasin pilgu peale riigiteatajale ja paar uuendust siiski on aastatega ka lisatud.

                          § 17. Dokumendi kontrollimiseks võtmine
                          (1) Politsei- ja Piirivalveamet ning Kaitsepolitseiamet võib põhjendatud kahtluse korral võtta dokumendi selle kehtivuse kontrollimiseks.
                          [RT I 2009, 62, 405 - jõust. 01.01.2010]

                          (2) Käesoleva paragrahvi lõiget 1 kohaldatakse ka käesolevas seaduses sätestamata dokumendi suhtes. Välismaalase dokumendi ja välisriigi reisidokumendi võib kontrollimiseks võtta ka välismaalase riigis viibimise seaduslikkuse kontrollimiseks ja sinna kantud elamisloa või viisa õigsuse kontrollimiseks.
                          [RT I, 02.07.2013, 3 - jõust. 01.09.2013]

                          (3) Dokumendi kontrollimiseks võtnud asutus:
                          1) annab kasutajale kohe tõendi dokumendi kontrollimiseks võtmise kohta;
                          2) selgitab dokumendi kasutajale tema õigusi dokumendi kontrollimiseks võtmise vaidlustamiseks;
                          3) kontrollib dokumendi kehtivust või edastab dokumendi selle kehtivuse kontrollimiseks dokumendi väljaandnud asutusele.

                          (31) Käesoleva paragrahvi lõiget 3 ei kohaldata, kui dokumendi kehtivust kontrollitakse viivituseta kohapeal.

                          (4) Dokumendi kontrollimiseks võtmise tõendi vormi kehtestab valdkonna eest vastutav minister määrusega.
                          [RT I 2006, 29, 221 - jõust. 28.08.2006]

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Kindlasti soositakse pea alati omasid (Saar on seda ka edukalt tõestanud) aga sellised sõnavõtud, millega on esinenud EKRE tulebki juba eos hukka mõista.
                            Minu arust on ka pedofiilid inimesed.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Mul on küsimus välispoliitika kohta. Mis asja on president Kaljulaidil Moskvas kohtumist paluda botoxpäkapikuga? Ma alguses arvasin, et olen mingeid seemneid kogemata sisse söönud... tundub siiski, et ei ole isegi sitt aprillinali. Ma nüüd ei saa päris hästi aru enam... Eestis on isegi jutu sees valet arvamust avaldades oht saada äärmuslase ja neonatsi silt. Selline inimene läheks reaalselt käppa suruma mafioosol, kes okupeeris Krimmi, peab hübriidsõda Ida-Ukrainas ja mujal, rääkimata inimõiguste ja arvamusvabaduse olukorrast Venemaal????
                              Kus nüüd need suured demokraatia ja inimkonna tuleviku eest muretsejad on kadunud...
                              Moskvaga on ju asju mida arutada, näiteks Eesti ja Venemaa vaheline ajutine kontrolljoon.
                              Kui sa arvad, et keegi on rumalam või kehvem pelgalt tema nahavärvi pärast, siis sa oledki rassist.
                              Kuidas need "suured demokraatia ja inimkonna tuleviku eest muretsejad" siia nüüd puutuvad?
                              Ega Kaljulaid sinna vennasrahvaste pakti sõlmima ei lähe.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Minu arust on ka pedofiilid inimesed.
                                Sa olid kindlasti algklassides väga vaimukas, kahjuks oled oma kõrghetke pidama jäänud liiga kauaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X