320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui paljud siinsed foorumlased päriselt teadsid enne, et see käemärk nii palju kurjust sisaldab? Mis ta oligi, 2016 leiutatud, internetis, lõunaosariikide matside poolt? Ei jõua enam alla 30a inimene ajaga kaasa käia
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Kui paljud siinsed foorumlased päriselt teadsid enne, et see käemärk nii palju kurjust sisaldab? Mis ta oligi, 2016 leiutatud, internetis, lõunaosariikide matside poolt? Ei jõua enam alla 30a inimene ajaga kaasa käia
      Mina teiste eest ei oska rääkida aga mina teadsin.
      Oleks see käemärk eraldiseisev intsident, siis ka ei mõistaks seda meelepaha aga lisa siia: "Rooma tervitus", pilt juudiga, üritused mida Kaalep külastab ja tema üsna avalik Hitleri õigustamine (isegi mitmed Sinise Äratuse liikmed arvavad, et Kaalep on nats), siis ei jää just palju ruumi kahtlusteks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ja sa kiidad tõesti Kaalepi käitumise heaks? Ja et see oli tõesti "niisama" käemärk?
        see ei ole niisama käemärk ja samas ei ole see ka selline natsisümbol nagu delfi seda levitab. 4chani trollimine at it's best ütleks selle kohta lihtsalt ning ma ei usu et seda legit keegi tõsiselt võtab (mõni tainas välja arvata).
        Võrdluseks võiks öelda et sari Allo Allo levitab natsipoliitikat kuna herr Otto Flick käis ja hüüdis heil hitler.

        Mitte et siinkohal Kaalep ise loll pole et kätega vehib seal kus pole vaja ja ilmselt ta ei suuda oma edgynessi kontrollida, aga see meedia ülereageerimine lolluste peale on just see mille pärast sellised meemid üldse alguse saavad (vaata Hillary Clinton ja Pepe). Mida rohkem sellisest asjadest kirjutatakse, seda enam taolisi meeme peale tuleb juba puht selle pärast et vaadatakse kui kaugele meedia nõus minema oma paanikaga. Tänapäeval seda suht lihtne teha, piisab mõnesajast libakontost twitteris kes ütleb et pöial püsti nüüd vihasümbol ja kui netisõdalased seda levitama hakkavad siis põmst ongi juba korras

        Kommentaar


          Algselt postitas allars Vaata postitust
          Loodame, et on nii lihtne. Sisepoliitiliselt on ilmselt kõige hullem see, et riik keeratakse majanduslikult perse, aukude lappimiseks kahmatakse kaela laenud, mida siis hiljem tuleb hakata tagasi maksma. Lisaks võime kaotada läbi EKRE lõustade enda kuvandi modernsest ja arenevast IT riigist. Murelikuks teeb aga see, et välispoliitilises suhtluses on meil kõige rohkem kaotada. Igasugu kahemõtteline pask, mida Kaalepitont korraldab, sellele kindlasti kasuks ei tule.

          Mind täitsa huvitab , et mida sa mõtled selle all või siis mida me kaotame riigina suhtluses senise olukorraga võrreldes ?
          Mul jääb paratamatult mulje, et siin paljud näevad tonti kapis kui nüüd parafraseerides pr. Võigemaisti.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Algselt postitas maanus Vaata postitust
            Mind täitsa huvitab , et mida sa mõtled selle all või siis mida me kaotame riigina suhtluses senise olukorraga võrreldes ?
            Mul jääb paratamatult mulje, et siin paljud näevad tonti kapis kui nüüd parafraseerides pr. Võigemaisti.
            Sa päriselt ei mõista potentsiaalset kahju riigi kuvandile, mis mõjutab investeeringuid, kaubandust, töökohtade loomist, julgeolekut? See mida Venemaa on püüdnud kümneid aastaid saavutada, selle on EKRE nüüd paari aastaga ära teinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Sa päriselt ei mõista potentsiaalset kahju riigi kuvandile, mis mõjutab investeeringuid, kaubandust, töökohtade loomist, julgeolekut? See mida Venemaa on püüdnud kümneid aastaid saavutada, selle on EKRE nüüd paari aastaga ära teinud.
              Jällegi, ilus tore pikk lause ja ei muhvigi lahti seletamist. Tohib küsida , et mille põhjal sa saad väita , et elu läheb koledaks ja me leiamegi kapist tondi ?
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                see ei ole niisama käemärk ja samas ei ole see ka selline natsisümbol nagu delfi seda levitab. 4chani trollimine at it's best ütleks selle kohta lihtsalt ning ma ei usu et seda legit keegi tõsiselt võtab (mõni tainas välja arvata).
                Võrdluseks võiks öelda et sari Allo Allo levitab natsipoliitikat kuna herr Otto Flick käis ja hüüdis heil hitler.

                Mitte et siinkohal Kaalep ise loll pole et kätega vehib seal kus pole vaja ja ilmselt ta ei suuda oma edgynessi kontrollida, aga see meedia ülereageerimine lolluste peale on just see mille pärast sellised meemid üldse alguse saavad (vaata Hillary Clinton ja Pepe). Mida rohkem sellisest asjadest kirjutatakse, seda enam taolisi meeme peale tuleb juba puht selle pärast et vaadatakse kui kaugele meedia nõus minema oma paanikaga. Tänapäeval seda suht lihtne teha, piisab mõnesajast libakontost twitteris kes ütleb et pöial püsti nüüd vihasümbol ja kui netisõdalased seda levitama hakkavad siis põmst ongi juba korras
                Kogu selle diskursuse mõte oligi ju see, et luua olukord, kus on olemas uus WP märk, aga teha seda nii ambivalentselt, et saaks end alati välja vabandada ja öelda, et selle peale reageerijad on jobud. See on ultimate level troll, aga see on ka väga pahatahtlik troll, kus, tunnistan, ajakirjanduses oleme ka kahvlis. Me saame kõik aru, et miks ta seda tegi ja mida ta näitas, aga samas on tal ka väga hea põhjendus olemas, et ta ei teinud mitte midagi halba.

                Ehk ma olin täna kogu juhtumi ajal arsti juures, kui tagasi tulin, siis oli toimetus omavahel sõnasõjas, et kumb see õige tõlgendus on. See ongi kogu asja sügavam mõte, et jätta olukord, kus sa saad enda sõpruskonnale näidata, et see on okei ja trollida kõiki, aga kui keegi seda meedias väidab, siis öelda, et ma olin paugu otsas, kui puu käis.

                Kommentaar


                  See müstiline maine on meeletult overrated kui me räägime majandusest ja investeeringutest. Kas Merkeli Saksamaa on ka EKRE ikke all? Minu teada ei ole, seal peaks nende väärtust-vabadustega lood ideaalsed olema, herr Kaalepi taolised kodanikud on väga lühikese keti otsas jne. Business Venemaaga toimib sanktsioonidest hoolimata nii Krimmis kui merre Nordstreame rajades. Saudide ja muude araabia vürstidega pole ka probleemi majanduslike suhteid hoida... aga Eestis saavad paar kaabudega konservatiivi koalitsiooni ja kohe on ohus kogu Eesti majanduslik tulevik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    See müstiline maine on meeletult overrated kui me räägime majandusest ja investeeringutest. Kas Merkeli Saksamaa on ka EKRE ikke all? Minu teada ei ole, seal peaks nende väärtust-vabadustega lood ideaalsed olema, herr Kaalepi taolised kodanikud on väga lühikese keti otsas jne. Business Venemaaga toimib sanktsioonidest hoolimata nii Krimmis kui merre Nordstreame rajades. Saudide ja muude araabia vürstidega pole ka probleemi majanduslike suhteid hoida... aga Eestis saavad paar kaabudega konservatiivi koalitsiooni ja kohe on ohus kogu Eesti majanduslik tulevik.
                    Minu siinne analüüs võib küll olla vale, kuna ma räägin sellest, mida olen kogunud inimtesega suheldes. Aga tegelikult on olukord selline, et EKRE juhtpoliitikud on natuke teistsugused, kui nende toetajad. EKRE esialgne idee oli tõmmata rahulolematud endale ja siis võtta üle Isamaa, kes jäi mingi hetk poliittehnoloogide kätte vangi. Helmetel pole tegelikult poliitilisi ideaale, pole ka Madisonil, nad on inimesed, kes tahavad lihtsalt võimule saada. Nad on ka ise mitu korda öelnud eravestlustes, et kui nad saaksid, siis viskaksid Varro ja radikaalid üle parda, kui saaksid ainult endale Isamaa toetajad. Probleem tulebki sellest, et kas ja kui kaugele nad selleks lähevad. Helmete jaoks pole näiteks kooseluseadus mingi probleem. Madisoni jaoks ammugi mitte. See on lihtsalt loosung. Samas on nad hetkel üsna äärepeal, et kas see mass, kes nende kannul kõike sõimab, on juhitav nö. normaalse euroopaliku maailmavaate poole. Hetkel tundub, et mingi piir on käes, nad üritavad Varroga veel mängida, aga samas võib mingi hetk võimuiha võimu võtta ja siis võib asi käest ära minna. Kallas mängis end välja. Ossinovski selja taga on ka mitu löögivalmis ussi, kes ta maha võtavad. Ratas tegi ilgelt BOLD move'i ja kõik hoiavad seal pöidlad siniseks, et see läbi läheks. Et EKRE normaliseeruks. Sotsid ja ref mängivad praegu ka vastuolu peale välja, aga neil pole kellelgi nii plahvatusohtlikku kampa selja taga. EKRE loodab enda omi vaos hoida, aga kogu kartus ongi ju selles, et nad ei suuda seda teha ja siis on nende ainus variant sellega kaasa minna. Kui nad seda suudaksid, siis oleks tegu Eesti ajaloo suurima poliittehnoloogilise geniaalsusega pärast Res Publicat, aga neil pole selleks pinki ega ka know how'd.

                    Kommentaar


                      Ja Kaja Kallase puhul öeldakse, et tema kõige kõvem poliitiline liigutus oli see, kui ta hakkas enda isale vastu ja keeldus isa kokku lepitud koalitsiooni EKREga vastu võtmast.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kogu selle diskursuse mõte oligi ju see, et luua olukord, kus on olemas uus WP märk, aga teha seda nii ambivalentselt, et saaks end alati välja vabandada ja öelda, et selle peale reageerijad on jobud. See on ultimate level troll, aga see on ka väga pahatahtlik troll, kus, tunnistan, ajakirjanduses oleme ka kahvlis. Me saame kõik aru, et miks ta seda tegi ja mida ta näitas, aga samas on tal ka väga hea põhjendus olemas, et ta ei teinud mitte midagi halba.

                        Ehk ma olin täna kogu juhtumi ajal arsti juures, kui tagasi tulin, siis oli toimetus omavahel sõnasõjas, et kumb see õige tõlgendus on. See ongi kogu asja sügavam mõte, et jätta olukord, kus sa saad enda sõpruskonnale näidata, et see on okei ja trollida kõiki, aga kui keegi seda meedias väidab, siis öelda, et ma olin paugu otsas, kui puu käis.
                        Vaidlen siiski vastu selle asja mõtte osas. Selle käemärgi point polnud mitte luua olukord kus oleks olemas uus WP märk, vaid näitada kuivõrd lihtne on (sotsiaal)meedia ülereageerimise tõttu muuta mingi süütu teema millekski, mida see pole. Kui mu timeline mind alt ei vea, siis asi sai suuresti alguse Hillary idiootsest väljaütlemisest, et Pepe on vihasümbol, peale mida tekkis arutelu et mida veel nö vihasümboliks keerata saab. See OK käemärk ei ole esimene ega viimane mida 4chani autistide poolt välja käidud on, lihtsalt see on kõige edukam neist.

                        Kogu delfi käsitlemine sel teemal (nüüdseks juba teine uudis kahtlastest käemärkidest) lihtsalt tõestab selle pointi ja 100% Kaalep sellega omale teatud ringkonna netikrediiti juurde sai. Põhjus miks sellised trollid edukad on, ongi sellised uudised. Kui suur osa eesti elanikkonnast reaalselt selle märgi WP tähendust ikka teab ning kui usutavalt delfi seda maha müüs et tegu vihakõnega?
                        Põmst kuldne reegel juba 10 aastat tagasi oli, et ära toida trolli ja mingi hetk sureb see ise välja. Tõsi, see trollilevel läinud tänapäeval nii peeneks, et kui kogu aeg asjadel silma peal ei hoia siis mingi hetk kaotadki järje, et mis nüüd trollimine on ja mis legit uudis.

                        Kommentaar


                          Cmon mehed, kes siin Eesti kuvandi pärast muretsevad. Praegu on igas EL riigis mingi vant parlamendis, keda antisemiidiks, natsiks või mõne muu stamp värdsõnaga meedias kutsuda.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                            Cmon mehed, kes siin Eesti kuvandi pärast muretsevad. Praegu on igas EL riigis mingi vant parlamendis, keda antisemiidiks, natsiks või mõne muu stamp värdsõnaga meedias kutsuda.
                            Kui neid Eesti kuvand huvitaks, siis poleks vaja sääsest elevanti teha. Kaks ja pool aastat tagasi taheti kellegi arust ka Eesti kuvandit rikkuda, mis ei läinud vist õnneks, kuna nüüd jälle sama asja kardetakse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Helmetel pole tegelikult poliitilisi ideaale, pole ka Madisonil, nad on inimesed, kes tahavad lihtsalt võimule saada.
                              lugesin ükskord ajaviiteks (okei: EKRE valijast äiaga vaidlemiseks püssirohu kogumiseks) Martin Helme erinevaid Eesti ajakirjanduses ilmunud sõnavõtte ja nupukesi nii kaugele, kui neid leida oli. ja nende põhjal ütleks küll, et ta jutt (ja tegevus) on olnud väga järjekindel juba viimased ~15 aastat. raske uskuda, et keegi viitsiks sedasi jaurata, kui ta neid asju päriselt ei usuks. no näiteks: https://i.imgur.com/kfteTcm.png .

                              ehk mulle tundub, et sa veidi alahindad nende ideaale ja põhimõtteid.

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et võiks nüüd lasta valitsusel ametisse astuda ja siis 100 päeva neile aega anda. Valimised on läbi ja pärast kaklust siiski rusikatega ei vehita.

                                Räägiks parem presidendi ootamatust soolost. Ükski poliitik pole veel seda mõistnud. Kas president üritab näidata, mis võiks juhtuda, kui president rahva poolt valitakse? Uus koalitsioon võib ju seda soovida. Millegipärast arvatakse, et kui president nii kõva mandaadi saab, siis hakkab ta millegipärast võimuga liialdama, kuigi talle ju mingeid suuri volitusi ei antaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X