320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Ei, aga elekter, toiduained, kütus, riided, lastega seotud kulud, transpordikulud jne jne. Kui suur osa maaelanikest üldse oma eluaset üürib, vahepeal ju isegi kampaaniad olnud, kus tühjalt seisvad korterid 0 üüriga saadaval olnud, peaasi, et keegi kommunaale maksaks.
    Kartulid ja piima saad naabrimemmelt kolmandiku poehinnaga, lasteaiatasud-trennid on üüratult palju soodsamad, torulukksepa vms teenuseid vaja - jälle poole odavam. Teine osa räägib sulle iseendale vastu ju kui linlane oma eluaseme eest maksab 500 ja maal 0, siis palgavahet nagu ei olegi.

    Kommentaar


      Mul tuli selle pildi peale see Portugali maksusüsteemi üle arutamine siin teemas meelde kohe:

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        lasteaiatasud-trennid on üüratult palju soodsamad
        Ma ei tea kuidas mujal, aga Tartus on lasteaias terve kuu umbes 100€. Ma kathlen sügavalt, et enne seda üüratult kallim oli.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Ma ei tea kuidas mujal, aga Tartus on lasteaias terve kuu umbes 100€. Ma kathlen sügavalt, et enne seda üüratult kallim oli.
          Jutt käib meil siin leeromeno väitest nagu maal oleksid kulud sama suured nagu linnas, mitte hinnalangusest. See 100€ on hiiumaal aastatasu.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            No 2000 oli vahe 150 eurot, 2007 250, nüüd 550. Kulud on tõusnud igal pool sama palju.
            2000. aastal oli keskmine kuupalk ca 333€, 2007. aastal ca 733€, praegu 1310€. 2000. aastaga võrreldes ei ole ju selles osas proportsionaalselt midagi muutunud.

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ma ei tea kuidas mujal, aga Tartus on lasteaias terve kuu umbes 100€. Ma kathlen sügavalt, et enne seda üüratult kallim oli.
              Päris ulme ikka. Sott kuus. Kes meil lubas need kohatasud ära kaotada?

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Päris ulme ikka. Sott kuus. Kes meil lubas need kohatasud ära kaotada?
                Kõik.

                Allarsi postitusi lugedes kumab läbi see sama veendumus mis on sees kõigil reformi poliitikutel. MEIE tegime riigi ja oleme riik.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  2000. aastal oli keskmine kuupalk ca 333€, 2007. aastal ca 733€, praegu 1310€. 2000. aastaga võrreldes ei ole ju selles osas proportsionaalselt midagi muutunud.
                  Selles võtmes või kontekstis tuleks kindlasti vaadata mediaanpalka.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Kõik.

                    Allarsi postitusi lugedes kumab läbi see sama veendumus mis on sees kõigil reformi poliitikutel. MEIE tegime riigi ja oleme riik.
                    Sinu postitust lugedes kumab läbi see kiun, mis on kõigil keski ja ekre poliitikutel. Reformierakond arvab, et tegi riigi ja et nemad on riik.

                    No ei ole ma nii mõelnud. Minu mõte on selles, et ära tüütab see Reformierakonna pidev peksmine. Igas halvas asjas nähakse Reformierakonda. Reformierakond pole juba paar aastat võimul aga retoorika on endiselt selline, nagu unustataks ära, et Kesk ka vahepeal juba valitseda on saanud. Eile suutis Mart Helme isegi Keskerakonna poolt kunagi sõlmitud lepingu Ühtse Venemaaga seostada Reformierakonnaga. Pidev peksmine on seda enam alusetu, et riiki juhiti ju aastaid hästi. Vean kihla, et kui uuel koalitsioonil peaks ühel või teisel põhjusel nihu minema või kui ei suudeta teatud aja jooksul midagi reaalset ära teha, süüdistatakse ikkagi Reformierakonda. Selle kaardiga saavad nad sinusuguste silmis mängida veel aastaid.

                    Kommentaar


                      Õu, chill. Nagunii kõik varastavad samamoodi ja töörahva tingimused on ikka sitad!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Õu, chill. Nagunii kõik varastavad samamoodi ja töörahva tingimused on ikka sitad!
                        Ole nüüd. Priit Sibul lubas, et inimesed hakkavad investeerima kui teine pensionisammas vabaks läheb, seega jõuab peatselt rikkus kõigi kätesse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Kõik.
                          Tartus lubasid lasteaiakohad ära kaotada Urmas Kruus, Ants Laaneots ja keegi kolmas. Need samad Refermierakonna kandidaadid, kes on linna juba valitsenud terve igaviku ja veel eelmine aasta tõstsid neid samu tasusid.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Päris ulme ikka. Sott kuus. Kes meil lubas need kohatasud ära kaotada?
                            Sellele kohatasule lisandub ka toidu eest raha, umbes sama paljut veel otsa. Tallinnas vist kaotati ära toiduraha, aga ei tea kuidas mujal on...
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              Selles võtmes või kontekstis tuleks kindlasti vaadata mediaanpalka.
                              Praegu 1014€, aastal 2008 ca 560€. Nii vaadates on veel vähem proportsioonist väljas kui keskmist palka vaadates, 2000. aasta statistikat ma praegu ei leidnud, küllap seda võrreldes on vahe isegi maapiirkondade kasuks.

                              Kommentaar


                                Seda kaost peavad järgmised valitused ja tegelikult rahvas kinni maksma, mida idioodid oma 2 samba pensioni väljavõtmise ja mahajoomisega põhjustavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X