320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes see vandenõuteoreetik midagi usaldab ka siin meil riigis? Kui haiget Helme võis lapsepõlves saada?
    Eriteenistused - kahtlased
    Kohtud- kahtlased
    Päevalehed- kahtlased
    ETV- kahtlane

    On veel miskit lisada?

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Kes see vandenõuteoreetik midagi usaldab ka siin meil riigis? Kui haiget Helme võis lapsepõlves saada?
      Eriteenistused - kahtlased
      Kohtud- kahtlased
      Päevalehed- kahtlased
      ETV- kahtlane

      On veel miskit lisada?
      See on ka kahtlane, et kõik inimesed võõraid, homosid ja ELi ei vihka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Kes see vandenõuteoreetik midagi usaldab ka siin meil riigis? Kui haiget Helme võis lapsepõlves saada?
        Eriteenistused - kahtlased
        Kohtud- kahtlased
        Päevalehed- kahtlased
        ETV- kahtlane

        On veel miskit lisada?
        Kahtlemine pole vale. Üldistamine on... kahtlane okei, okei... üldistamine on pigem pahatahtlik (iseasi, kas siis teadlik v mitte).
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Kes see vandenõuteoreetik midagi usaldab ka siin meil riigis? Kui haiget Helme võis lapsepõlves saada?
          Eriteenistused - kahtlased
          Kohtud- kahtlased
          Päevalehed- kahtlased
          ETV- kahtlane

          On veel miskit lisada?
          Sa unustasid Euroopa Liidu ja Naistearstid lisada - need on meie ühiskonna kõige suuremad põletajad ja lammutajad ju

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Kes see vandenõuteoreetik midagi usaldab ka siin meil riigis? Kui haiget Helme võis lapsepõlves saada?
            Eriteenistused - kahtlased
            Kohtud- kahtlased
            Päevalehed- kahtlased
            ETV- kahtlane

            On veel miskit lisada?
            E-valimised - kahtlane

            Kommentaar


              Harju maakohus mõistis tingimisi vangistused ebaseaduslikult Eestisse tulnud nigeerlastele, kes saadeti lisakaristusena riigist välja sissesõidukeeluga viieks aastaks.


              Kohus juba üritab Ekrele pugeda, et pead veerema ei hakkaks

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                https://www.ohtuleht.ee/956717/kohus...IeseK4y9QUBaO0

                Kohus juba üritab Ekrele pugeda, et pead veerema ei hakkaks
                Ma ei usu, et sa oleksid seda sheerinud, kui seal oleksid nt Ukrainlased.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Ma ei usu, et sa oleksid seda sheerinud, kui seal oleksid nt Ukrainlased.
                  Sõbrake - see oli lihtsalt nali Ekre suunas. Jahtu nüüd natukene maha

                  Kommentaar


                    Päevapilt vms.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      https://www.ohtuleht.ee/956717/kohus...IeseK4y9QUBaO0

                      Kohus juba üritab Ekrele pugeda, et pead veerema ei hakkaks
                      sai just reisilt tuldud ja kas tõesti on nüüd nii, et dokumenti ei küsita enam lennujaamas? oli küll EU-sisene lend, aga alati on küsitud kasvõi lennukisse sisenedes. praegu pidin ainult telefoniäpist pardakaarti näitama
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        sai just reisilt tuldud ja kas tõesti on nüüd nii, et dokumenti ei küsita enam lennujaamas? oli küll EU-sisene lend, aga alati on küsitud kasvõi lennukisse sisenedes. praegu pidin ainult telefoniäpist pardakaarti näitama
                        Jah. Nagu alati olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          sai just reisilt tuldud ja kas tõesti on nüüd nii, et dokumenti ei küsita enam lennujaamas? oli küll EU-sisene lend, aga alati on küsitud kasvõi lennukisse sisenedes. praegu pidin ainult telefoniäpist pardakaarti näitama
                          Seda see EKRE jaurabki. Automaatidega mehed piirile, et igaüks ei liiguks.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Jah. Nagu alati olnud.
                            See vist pigem sõltub lennujaama töötajate laiskusest vms. Ma näiteks ei ole kunagi Madridis pidanud dokumenti näitama. Samas Riias olen pidanud seda sheerima 20x vähemalt. Strange u know.

                            Kommentaar


                              Eile mainiti TTV saates Meedia Keskpunkt, et mingi delegatsioon käis Hiinas, siis kui sealne komparteimees kuulis, et Pentus-Rosimannus on Refist, siis rõõmustas, et neil on refiga mingi leping. Pentus värvunud koheselt punaseks. Üldiselt võiks neutraalne ajakirjandus muidugi uurida, et mis leping see küll olla võiks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Eile mainiti TTV saates Meedia Keskpunkt, et mingi delegatsioon käis Hiinas, siis kui sealne komparteimees kuulis, et Pentus-Rosimannus on Refist, siis rõõmustas, et neil on refiga mingi leping. Pentus värvunud koheselt punaseks. Üldiselt võiks neutraalne ajakirjandus muidugi uurida, et mis leping see küll olla võiks.
                                Urmar, ma olen tähelepanud, et sa jälgid väga palju TTV. Mu hea sõber ütles mulle, et kui sa jõuad TTV peale, oled sa vanaks jäänud või siis sul ei ole lihtsalt elu? Arvestades, et mõned tulemused liigades tulevad hilinemisega, kas see ongi su põhjus? TTV?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X