320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Urmar, ma olen tähelepanud, et sa jälgid väga palju TTV. Mu hea sõber ütles mulle, et kui sa jõuad TTV peale, oled sa vanaks jäänud või siis sul ei ole lihtsalt elu? Arvestades, et mõned tulemused liigades tulevad hilinemisega, kas see ongi su põhjus? TTV?
    Üldiselt ma muidugi olengi vana, aga TTV-d ei tasu selles süüdistada. Ka tulemuste hilinemises pole süüdi TTV, vaid erinevad asjaolud, vahel nii, vahel naa, üldiselt ma ei vaevuks selgitama.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ka tulemuste hilinemises pole süüdi TTV, vaid erinevad asjaolud, vahel nii, vahel naa, üldiselt ma ei vaevuks selgitama.
      Lihtsalt laisk?

      Kaljulaidi ei võetudki kinni, et Vladimir Kulikovi vastu vahetada?

      Kommentaar


        Antizeniidid, hobofoobid. Mina olengi lõvi. Jop küll. Terve poliitmaailm-meedia on horoskoop.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Üldiselt ma muidugi olengi vana, aga TTV-d ei tasu selles süüdistada. Ka tulemuste hilinemises pole süüdi TTV, vaid erinevad asjaolud, vahel nii, vahel naa, üldiselt ma ei vaevuks selgitama.
          Su suurim miinus ongi, et sa ei vaevu selgitama vaid kukud õigustama.
          Ükskõik mis teemas.
          Teatud teemades saad isegi hakkama aga vutiga seonduvas...🤥🤥🤥🤥
          FC Flora

          Kommentaar


            suht loll on täiskasvanud inimesi kuulamas nutmas kuidas nende töötavaid väljamaalastest abikaasasid hakatakse nüüd riigist välja saatma EKRE tõttu.

            Kusagil ikka sügav auk meedias ja kommunikatsioonis et sellised arvamused üldse tekivad

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Su suurim miinus ongi, et sa ei vaevu selgitama vaid kukud õigustama.
              Ükskõik mis teemas.
              Teatud teemades saad isegi hakkama aga vutiga seonduvas...��������
              Sinusuguste pärast ei saagi ma selgitada. Hakkad kohe alatult kasutama.

              Kommentaar


                https://ekspress.delfi.ee/teateid_el...hTsXZcDhb1K5rQ ratas on võimas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Seda vist nimetataksegi tänapäeva Eestis poliitikategemiseks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Üldiselt on see Eesti poliitikas tavaline, et ei suvatseta vastata teravatele küsimustele, olles kuulanud hiljutisi Ansipi, Kalda jt vastuseid. Eristab neid vaid see, et Ratas on ametis, kus võiks, aga ei peaks ilmtingimata täpsemalt vastama, ülejäänud asuvad hetkel luuseri positsioonil.

                    Vana Kallas pani kõige täpsema haagi, et kesk pole meid kunagi sallinud, nagu ka meie neid. Kõige selle taustal meedial valada krokodillipisaraid, et miks Kesk Refiga koostööle ei läinud, on kummastav.

                    Agent, anna oma poliitikaosakonnale eesotsas Poomiga teada, et kesk ja reform pole kunagi sõbrad olnud, valgustagu poliitikat parem sellest aspestist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Eristab neid vaid see, et Ratas on ametis, kus võiks, aga ei peaks ilmtingimata täpsemalt vastama.
                      Eem, how you figure?

                      Alguses, tunnistan, oli see ümmargune jutt meelelahutuslik. Mida aeg edasi, seda rohkem tabasin ma end mõtlemast, et see ei ole tegelikult üldse naljakas. Hoopis ohtlik tendents on.

                      See ei tohiks tegelikult olla okei, et riigi peaminister ei suuda või ei taha (mõlemad on üsna halvad variandid) vastata sisuliselt ühelegi meedia küsimusele normaalselt ja asjakohaselt. Meedia, teatavasti, peaks täitma teatavat kontrollifunktsiooni meie armsate valitsejate üle.

                      Üldiselt võib enne iga Ratase poliitilise avalduse avamist juba oodata, et seal leiduksid kindlasti järgmised sõnad (asjakohane näiteks joomismängude puhul): seisukoht, põhimõtted, sidusus, siiras, ei ole vastuvõetav jmt.

                      Nüüdsete valimiste ajal lisandus hittväljendina "punased jooned". Kui räägitakse Ühtse Venemaaga koostööleppest, siis on raudkindel ja aegumatu tabamus "raugema" (mis ajast lepingud või koostöölepped muide raugevad?). Keegi tragi hakkaja võiks Ratase poliitilistele avaldustele ausalt öeldes tekstianalüüsi teha.

                      Aga nagu öeldud - oli naljakas, nüüd on juba veidi kõhe ja paneb küsima, et kus see piir jookseb?
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Eem, how you figure?

                        /../

                        Aga nagu öeldud - oli naljakas, nüüd on juba veidi kõhe ja paneb küsima, et kus see piir jookseb?
                        Ära näe vaeva, st ära kuluta oma aega.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          Eem, how you figure?

                          Alguses, tunnistan, oli see ümmargune jutt meelelahutuslik. Mida aeg edasi, seda rohkem tabasin ma end mõtlemast, et see ei ole tegelikult üldse naljakas. Hoopis ohtlik tendents on.

                          See ei tohiks tegelikult olla okei, et riigi peaminister ei suuda või ei taha (mõlemad on üsna halvad variandid) vastata sisuliselt ühelegi meedia küsimusele normaalselt ja asjakohaselt. Meedia, teatavasti, peaks täitma teatavat kontrollifunktsiooni meie armsate valitsejate üle.

                          Üldiselt võib enne iga Ratase poliitilise avalduse avamist juba oodata, et seal leiduksid kindlasti järgmised sõnad (asjakohane näiteks joomismängude puhul): seisukoht, põhimõtted, sidusus, siiras, ei ole vastuvõetav jmt.

                          Nüüdsete valimiste ajal lisandus hittväljendina "punased jooned". Kui räägitakse Ühtse Venemaaga koostööleppest, siis on raudkindel ja aegumatu tabamus "raugema" (mis ajast lepingud või koostöölepped muide raugevad?). Keegi tragi hakkaja võiks Ratase poliitilistele avaldustele ausalt öeldes tekstianalüüsi teha.

                          Aga nagu öeldud - oli naljakas, nüüd on juba veidi kõhe ja paneb küsima, et kus see piir jookseb?
                          Olen nõus, et Ratase monolooge on tüütu kuulata, aga eks tuleb leppida mõneks ajaks. Mis imelikesse lepetesse puutub, siis keegi mõnu tuttavatest võiks Pentus-Rosimannuselt uurida, kuidas on selle väidetava lepinguga Hiina KP ja Reformi vahel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kloun.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Kloun.
                              No küll mõnel siin kohe pritsib neid oravaid igast august välja

                              Kommentaar


                                Ratta jutt haridusest meenutas selle tüübi juttu haridusest:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X