320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    mida räägitakse nende kohta (sa ei pea inimeste osas konkreetselt vastama):

    Heidy
    Yoko
    Kadri
    Kaja
    Liina
    Siret
    Kristina

    informatsioonivahetuse mõttes ning sooviga ka ka diskussiooni panustada ütlen, et üks neist on selle sex-predatoriga (99,99% mõtled MT initsiaalidega inimest) 1st baseni jõudnud ning ehk isegi kaugemale!!
    Ei mõelnud Tsahknat, aga Tsahkna oli antud nimekirjas sees Aa, näiteks Toobal. Tema kohta teati ka pikalt, et ta veidi kahtlasi asju harrastab, kuni siis Postimees loo ära tegi.

    Ja Taavi R.i kohta liikusid ka pidevalt sarnased jutud, kuni ta siis ühe ajakirjaniku sõbrannale käe püksi pistis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei mõelnud Tsahknat, aga Tsahkna oli antud nimekirjas sees Aa, näiteks Toobal. Tema kohta teati ka pikalt, et ta veidi kahtlasi asju harrastab, kuni siis Postimees loo ära tegi.
      aa vasta preilide kohta ka

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ei mõelnud Tsahknat, aga Tsahkna oli antud nimekirjas sees Aa, näiteks Toobal. Tema kohta teati ka pikalt, et ta veidi kahtlasi asju harrastab, kuni siis Postimees loo ära tegi.

        Ja Taavi R.i kohta liikusid ka pidevalt sarnased jutud, kuni ta siis ühe ajakirjaniku sõbrannale käe püksi pistis.
        Paet?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          aa vasta preilide kohta ka
          Ühe kohta on miskit kuulda olnud Ja ühe teise mees pidada viimasel ajal Ida-Virumaal võõra naisterahvaga õues käima.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Paet?
            Paedal oli ainult see keiss, et tegi enda alluvale väidetavalt lapse ja saatis ta siis Brüsselisse tööle. Kuhu läks ise ka järgi, aga naine pani ta ultimaatumi ette. Mispeale härra pidi minema, siis mitte minema, siis ikka läks.
            Aga see on ka kõlakas, eks.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              seda viimast teab igaüks! ja esimene on Kaja ilmselt. ta kohe tundub selline...
              Kaja kohta pole ma midagi blameerivat kuulnud. Kui välja jätta see, et ta kunagi elas koos Meie Mehe mingi tegelasega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Paedal oli ainult see keiss, et tegi enda alluvale väidetavalt lapse ja saatis ta siis Brüsselisse tööle. Kuhu läks ise ka järgi, aga naine pani ta ultimaatumi ette. Mispeale härra pidi minema, siis mitte minema, siis ikka läks.
                Aga see on ka kõlakas, eks.
                Ostis ka kalleid käekotte ja salle väidetavalt.
                Lapse kohta mul teave puudub aga kõik muu (mitmed armukesed) peab vähemalt 5-6 inimese sõnul paika. Suhtlesin kunagi tihedalt VM'i töötajatega pikki aastaid. Paet jäi õhtul kontoris isegi ühele minu heale tuttavale kunagi vahele... piinlikus olukorras kolleegiga, detaile ma enam ei mäleta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kaja kohta pole ma midagi blameerivat kuulnud. Kui välja jätta see, et ta kunagi elas koos Meie Mehe mingi tegelasega.
                  See on tõsi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    See on tõsi.
                    Piilu (Oja)?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui keskmiselt on toimetuses 10 inimest, kes peavad lehe ära täitma, siis kõike pole võimalik alati töösse panna. Minu bonnieri toonud materjal seisis ka riiulil pool aastat. Seda esiteks seepärast, et kohe ei jagatud toimetuses lahti, et kui tundlik see lugu on ja teiseks polnud ka aeg õige.
                      Ei räägigi töösse panemisest, vaid arenevast inimesest, ühiskonnast. Praegune rada on jubedalt (sõna otseses mõttes) pikk.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Kuidagi tuleb ju materjale selekteerida, nii julmalt kui see ka ei kõla, seega ma mõistan täiesti neid valikuid.
                        Arvestades, kui tihti politsei saab vastavaid väljakutseid, siis Mõnu enam muust ei jõuakski kirjutada ju.
                        "Eesti Ekspress" ja "Postimees" tuleks vastavalt sisule siis ümbernimetada "Eesti Ekspeks" ja "Peksumees".
                        Veits Lenini valem, ei?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Veits Lenini valem, ei?
                          Mis on "Lenini valem"? Kto–Kovo?

                          Kommentaar


                            osadele inimestele on hästi teada, et ratas oli(on) üks vinge korginarkar, huvitav, et selle kohta pole siiamaani suudetud piisavalt infot avaldamiseks koguda

                            Kommentaar


                              valusad turumutid koos siin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jermor Vaata postitust
                                osadele inimestele on hästi teada, et ratas oli(on) üks vinge korginarkar, huvitav, et selle kohta pole siiamaani suudetud piisavalt infot avaldamiseks koguda
                                Ratas on täpselt selline tüüp, et talle meeldib kui teda searasvaga üleni sisse määritakse ja seejärel hüppavad kaks 160 kg naist talle oma tagumikega näo peale kordamööda. Ja Maarika Tuus-Laul vaatab pealt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X