320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    mind huvtab lihtsalt see, miks üldse ei reageerita eksministri kahtlastele tgudele. Öeldaks siis kasvõi seda, et Kuuuurija sugustele ei saagi reageerida.
    Kuuuurijale polegi vaja reageerida

    Algselt postitas urmar Vaata postitust

    PS: tänud konstruktiivse reageeringu eest.
    ptv.

    Kommentaar


      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
      See oli nüüd see intelligentsuse ja faktidega ära panemine, mida siin kunagi mainisid?
      Always 😂

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Kuuuurijale polegi vaja reageerida



        ptv.
        Kas sa väidad, et oleks Ossinovski asemel olnud näiteks noorem Helme või Kaalep, siis sa arvaksid sama?
        Mulle ka ei meeldi "Kuuuurija" stiil, rutakalt valminud poolikud lahenduseta lood jne. aga antud saates Ossinovski küll hämas korralikult ja seda on keeruline heaks kiita.

        Kommentaar


          Kuuuurija ilmub samas kontsernis, kus Kiislergi veel toimetab. Üldiselt on Postimehest viimasel ajal umbes pooled juhtivad ajakirjanikud lahkunud, kui Pahvi uskuda, siis kõik mitte päris heal meelel, kuid Hussarit see siis ei häirinud, pruukis aga tal vaid (ebaõnnestunult) poliitikuks hakata, kui näeb kohe suukorve.

          Krokodilli pisarad on sellised asjad vist.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kuuuurija ilmub samas kontsernis, kus Kiislergi veel toimetab. Üldiselt on Postimehest viimasel ajal umbes pooled juhtivad ajakirjanikud lahkunud, kui Pahvi uskuda, siis kõik mitte päris heal meelel, kuid Hussarit see siis ei häirinud, pruukis aga tal vaid (ebaõnnestunult) poliitikuks hakata, kui näeb kohe suukorve.

            Krokodilli pisarad on sellised asjad vist.
            Mis puutub siia Kiisler? Vandenõu?
            Pooled on vast kerge liialdus.
            Pahv... no siin pole vast tarvis pikemalt peatuda.
            Oleks see ainult EKRE teha, siis oleks suukorvid ka ammu juba tellitud või sa pead seda vaid retoorikaks?

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Mis puutub siia Kiisler? Vandenõu?
              Pooled on vast kerge liialdus.
              Pahv... no siin pole vast tarvis pikemalt peatuda.
              Oleks see ainult EKRE teha, siis oleks suukorvid ka ammu juba tellitud või sa pead seda vaid retoorikaks?
              Aga see justnimelt polnudki EKRE teha, aga ikka tehti. Kuid ilmselgelt olid tegijad "head", seega probleeme ei ole. Ja ega ei olnudki midagi viga, peatoimetaja toimetab ja ajakirjanik läheb, nii on see ilmselt ikka ja jälle olnud. Vaid end alaliselt ülevõlli väljenduv Ahto tekitas üleilmse paanika.

              Kui EKRE saade kannaks nime "Achtung, EKRE", mida küll Ahtokene siis hüüaks, seda me ei saagi teada, sest õnnetuseks teeb ta ise Achtung saadet.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Kas sa väidad, et oleks Ossinovski asemel olnud näiteks noorem Helme või Kaalep, siis sa arvaksid sama?
                Mulle ka ei meeldi "Kuuuurija" stiil, rutakalt valminud poolikud lahenduseta lood jne. aga antud saates Ossinovski küll hämas korralikult ja seda on keeruline heaks kiita.
                Jah. On usaldusväärsed saated/lehed ning ma ei teagi, misasi see kuuuurija on. Üks asi on kuskilt mingeid koerakasvatajaid leida ja siis on see iraani vana(äri)mehe asi.

                Kommentaar


                  Ma saan aru, ega kuuuurija pole meeldiv saade, aga siiski, kui ühel ja samal päeval teatab Ossi loobumisest ja kuuuurija ebaseaduslikust tegevusest, siis Mõnu teab kindlasti selgitada, kas nende firmas selliseid seoseid näiteks jälgitakse?

                  Saan muidugi aru, et sotsid on hetkel poliitiliselt tühi koht, isegi kui valitsus langeb, on nad endiselt null-positsioonis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ma saan aru, ega kuuuurija pole meeldiv saade, aga siiski, kui ühel ja samal päeval teatab Ossi loobumisest ja kuuuurija ebaseaduslikust tegevusest, siis Mõnu teab kindlasti selgitada, kas nende firmas selliseid seoseid näiteks jälgitakse?

                    Saan muidugi aru, et sotsid on hetkel poliitiliselt tühi koht, isegi kui valitsus langeb, on nad endiselt null-positsioonis.
                    Ossi lahkumine polnud kuuuurijaga kindlasti seotud. Samas, noh, ma ka saadet pole näinud.

                    Kommentaar


                      Ei taha tähte närida vms, aga Tori valla elanikuna mainin su postituse relevantsuse huvides ära, et 2k asemel elab Tori vallas 11k elanikku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Ei taha tähte närida vms, aga Tori valla elanikuna mainin su postituse relevantsuse huvides ära, et 2k asemel elab Tori vallas 11k elanikku.
                        Ja Hillar Kohv, teda ohjeldab vähemalt kolm abivallavanemat.

                        Kommentaar


                          Lihtsalt võrdluseks, et Tallinna LV on ametnike vs elanike suhe circa 5x suurem.

                          Kommentaar


                            Ega nii ei muutugi midagi, kui ära kolitakse ja käega lüüakse. Ma palganumbri ja töökoormuse osas sõna ei võta. Küll aga võiks ikkagi maal mingisuguse elu säilitada ning pigem kutsuks sind üles tagasi kolima ning seal siis "korra majja lööma". Alustada võid kasvõi järgmistel KOV valimistel kandideerimisega

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99
                              minu tegevusala peal pakub täna eestis tööd umbes täpselt 4 organisatsiooni ja seda ka mõõndustega, et nii lihtne see ei ole . Ja ega iga viga ise ka parandama ei pea hakkama, vahel piisab sellest, et märkad viga ja räägid sellest ka teistele ning las siis tuleb teotahteline inimene, kes reaalselt tahab asju muuta. Valime tema ja näeme, et umbes täpselt 2 aasta pärast on juured samamoodi all. Nii see paraku avalikus sektoris on.
                              Noh, palkade teemal tasub Plasticut isegi kuulata, sellega on ta vist tõesti seotud olnud ja töökoormuseid analüüsinud.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99
                                sorry, minu viga jah. Kiire google ütles 2017. a andmetel, aga ju see oli siis see liitumiste eelne värk. nüüd tõepoolest rohkem. Aga ma arvan, et sisulist fakti see siiski ei muuda, et sellistes valdades, kus julgelt mingi 60% eelarvest läheb haridusele ning konkreetselt 15% vallavalitsuse enda ülalpidamisele... tundub 3 abivallavanema roll arusaamatu. Kuidas sulle siis valla elanikuna tundub?
                                Kui suvel vallavalitsuses praktikal sai käidud, siis oligi üks viimastest ülesannetest palgataseme võrdlus teiste (Pärnu- ja Harjumaa) KOVidega. Et noh huvi palgatase loogika paika saada oli ilmselgelt olemas, kuigi ma ei tea, kas ja milliseid järeldusi lõpuks tehti.

                                Ja no Tori-suguse KOV-reformi järgse valla puhul tuleks ka silmas pidada näiteks, et 1) vallavalitsuse erinevad osakonnad asuvad teineteisest üsnagi arvestatava vahemaa kaugusel, mis muudab töö automaatselt tüütumaks; 2) KOVi-reformi järel on kokku sattunud kompott sotsiodemograafiliselt ning arengutasemelt väga kirjudest ja eriilmelistest piirkondadest (isegi Eesti mõistes) ning nende ühtlustamine, hillarkohvide händlimine ja mõne eelneva omavalitsuste kasjaki lappimine võtabki rohkem füüsilist ja vaimset ressurssi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X