320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Sellist labasust ja matslikust ei õigusta miski muidugi, aga kui nüüd prillid ära võtta, siis ega Kaljulaid nüüd ise kaevas ka endale augu ja presidendile vastavalt kohe kindlasti ei käitunud.

      Kui sa ise annad koertele oma debiilse teoga kondi hambusse, siis mis sealt peale puremise head loota on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Sellist labasust ja matslikust ei õigusta miski muidugi, aga kui nüüd prillid ära võtta, siis ega Kaljulaid nüüd ise kaevas ka endale augu ja presidendile vastavalt kohe kindlasti ei käitunud.

        Kui sa ise annad koertele oma debiilse teoga kondi hambusse, siis mis sealt peale puremise head loota on?
        No eks ta läks enda sisepoliitika sammu peale. Mingi pool aastat tagasi oli tal mure, et ta pole nähtav. Nüüd on tema võimalus. Eks ajalugu näitab, kui hea variant see oli. Aga nüüd on tal ikka väga selge toetus ka tekkinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          No eks ta läks enda sisepoliitika sammu peale. Mingi pool aastat tagasi oli tal mure, et ta pole nähtav. Nüüd on tema võimalus. Eks ajalugu näitab, kui hea variant see oli. Aga nüüd on tal ikka väga selge toetus ka tekkinud.
          mul tekiks ka erapooletus, kui üks erakond on nagu viimane maamats, ole sa siis president või maakas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            No eks ta läks enda sisepoliitika sammu peale. Mingi pool aastat tagasi oli tal mure, et ta pole nähtav. Nüüd on tema võimalus. Eks ajalugu näitab, kui hea variant see oli. Aga nüüd on tal ikka väga selge toetus ka tekkinud.
            Ehk keegi seletaks mulle, mis ajast muidu sõnavabaduse toetamine ja naisepeksu taunimine Eestis sisepoliitilisteks küsimusteks kerkisid?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              mnjah... toetus tekkinud... selles osas on kurb, et on mingi estäblishmendi jaoks kehtivad ühiskonnas teistsugused reeglid, sest nemad ju naistepeksu kõrvale loevad siiski õhtul luulet, teevad vabal ajal teatrit ja on muidu kultuursed inimesed.

              kaugel sellest, et seda no99 venda peaks elu lõpuni tampima. mees tegi vea, tunnistas selle ning kui ohver annab andeks ning mees oma vigu ei korda, siis minu jaoks jumala fine. küll aga ei saa olla nii, et tema ühiskondlik rehabiliteerimine toimub läbi selle, et lausa presidendi tasemel visatakse steitmendina käppa ja antakse selline roll nagu talle anti.
              word n-word, Kuusik poodi esimese päevaga üles ning Kersti oma lollaka dressiga jooksis lausa saalist välja, samas Ojasoo tunnistas ennast krimasjas süüdi (taipoh kui lepitusmenetlus pole süü tunnistamine). Ojasoo puhul aga ütles Kaljulaid, et "oi aga anname talle ikkagi andeks".
              Mitte, et mulle Kuusik või üldse EKRE meeldis, kuid sellega lasi küll Kaljulaid ennast minu silmis täis. Õnneks minu arvamus nagunii kedagi ei koti.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                Mis juhtus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                  word n-word, Kuusik poodi esimese päevaga üles ning Kersti oma lollaka dressiga jooksis lausa saalist välja, samas Ojasoo tunnistas ennast krimasjas süüdi (taipoh kui lepitusmenetlus pole süü tunnistamine). Ojasoo puhul aga ütles Kaljulaid, et "oi aga anname talle ikkagi andeks".
                  Mitte, et mulle Kuusik või üldse EKRE meeldis, kuid sellega lasi küll Kaljulaid ennast minu silmis täis. Õnneks minu arvamus nagunii kedagi ei koti.
                  Lepitusmenetluse eelduseks seaduse järgi ei ole süü tunnistamine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas allars Vaata postitust
                    Lepitusmenetluse eelduseks seaduse järgi ei ole süü tunnistamine.
                    Inimene, kes süüdi pole ei läheks sellist teed. Eestis vähemalt.
                    Aga vabandan faktivea ees. Moraalselt on ta ikkagi süüdi.
                    Algselt postitas Iceman
                    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      Inimene, kes süüdi pole ei läheks sellist teed. Eestis vähemalt.
                      Aga vabandan faktivea ees. Moraalselt on ta ikkagi süüdi.
                      Millele see väide tugineb? Kõhutundele? Lepitusmenetluse rakendamine ei too inimesele kriminaalkaristust. Menetlus tema suhtes lõpetatakse. Kohtusse materjalid ei jõua, mistõttu ei anna ka kohus tõenditele õiguslikku hinnangut. Teatud juhtudel rakendab praktikas lepitusmenetlust ka kohus, kuid tavapärasem on see, et lepitusmenetluse rakendajaks on prokuratuur. Lepitusmenetlusega nõustumise motiiviks võib vabalt olla ka lihtsalt soov vältida pikka ja kurnavat kohtumenetlust. Seega pole võimalik väita, et lepitusmenetlusega nõustunu kohe ka süüdi on.

                      Siinkohal ei tohi segi ajada lepitusmenetlust kokkuleppemenetlusega. Viimase puhul teeb kohus otsuse ja inimene saab karistada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99
                        kui ma oleks õige vend, siis nah mulle lepitusmenetlus? üks pool on pea alati villane. ja päris nii need lepitusmenetlused ju ka ei ole, et menetluse sisuks ja tagajärgedeks on kahe poole käesurumine. reeglina kaasnevad ühele poolele siiski ka ju kohustused. aga seda, tundub, tead sa isegi.
                        Alternatiiv oleks sel juhul hakata pidama kohtumenetlust. Seega, nagu eelnevalt öeldud, võib inimene vabalt otsustada lepitusmenetluse kasuks seetõttu, et vältida kohtus käimist.

                        Kusjuures on praktikas olnud ka selliseid lepitusmenetlusi, mille tagajärjeks ongi poolte käesurumine. Seda, milliseid kohustusi võidakse lepitusmenetluse puhul rakendada, seadus ei reguleeri. Seega ongi need suhteliselt seinast-seina.

                        Kommentaar


                          Kas seal mitte mõlemad osapooled ole öelnud, et läks vähe lappama, kuid Ojasoo ei saa täpsemalt rääkida, kuna kokkuleppemenetlus seab piirid?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99
                            ma saan aru, millest sa räägid, aga viitasin rohkem sellele, et su argumendid küll juriidiliselt õiged, kuid antud lõimes mulle ja hofnarile vastusena selles osas minu arvates veidi naiivsed. Ma rääkisin nt üldistest olukordadest ning ma päris kindel, et lepitusmenetlustes üldiselt siiski lasuvad lõpuks ühel poolel siiski kohustused (jah, vahepeal tõesti surutakse ainult kätt). Nüüd täitsa inimlikul tasandil - võtta õige ja seaduskuuleka inimesena endale kohustusi, et pääseda kohtupidamisest... no ju siis nii puhas poiss ei ole ikkagi.

                            ehk siis aed ja aiauk.
                            Noh, nagu ma ka ütlesin, siis need kohustused on seinast-seina. Me ei räägi ainult rahalistest kohustustest. Seega see, et inimene on valmis mingisuguse kohustuse täitma üksnes seetõttu, et pääseda oluliselt kulukamast, aeganõudvamast ning ka meedia tähelepanu nõudvast üldmenetlusest, on täiesti loogiline isegi siis, kui ta hindab enda positsiooni üldmenetluses vaielda heaks.

                            Tihti ei ole asjad mustvalged ning olulised on detailid. Seega selleks, et pääseda detailide üle vaidlemisest, valitakse lihtsam tee. Samuti on tihtipeale võimalikku tulemit kohtus prognoosida üsnagi keeruline, mistõttu inimene, kes tahab rahus enda eluga edasi minna, olgugi, et võib ennast ka õigeks pidada, võib vabalt valida lepitusmenetluse ja kriminaalmenetluse lõpetamise.

                            Kommentaar


                              Kas proua presidendil olid rinnakad ka dressi all või tegi nagu-Palol-oli-Riigikogu-grupipildil?

                              Kommentaar


                                Kui Ojuland saab ministriks, siis, noh, faking Jüri Ratas võiks end lõpuks kaineks magada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X