320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kas alkoholiaktsiisi langetamise mõte pole see, et rahalisi vahendeid juurde saada?
    Alkoholi tarbimine näitab vähenemise märke, kas me ootame ülisuurt tõusu ja kaupmeeste vastutulelikkust?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Ma saan aru, et teemaks on piirikaubandus ja soomlased.

      See eestlaste tarbimise määratlemine on alati olnud küsitav nii ehk naa.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mulle on alati tundunud veidi masohhistlik sõita Lätti alksi pärast, kui sa just piiriääres täpselt ei ela. Isegi Tartust ei viitsiks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Mulle on alati tundunud veidi masohhistlik sõita Lätti alksi pärast, kui sa just piiriääres täpselt ei ela. Isegi Tartust ei viitsiks.
          Ma käisin hiljaaegu Leedus ja põikasin teepealt alko 1000 läbi ning vaatasin neid hindu. Tekkis selline tunne, et ega vist teatud rahvast ei huvitagi see 5% odavam hind ja käiakse pigem moepärast ja sellepärast, et teised käivad ka.

          Kommentaar


            seda Lätis alkoholi järel käimist võibki ju sümboolselt pidada nö jalgadega hääletamiseks viimas(t)e valitsus(t)e poliitika vastu. sõit on olulisem kui hinnavõit.

            ja samas, ega siis ainult endale baarikappi ja külmikusse varuta - pulmi ja muid pidusid peetakse ka.

            Kommentaar


              et enne hääletati KE+Isamaa+SDE vastu ja nüüd pannakse ühe valuga EKREIKE vastu edasi?

              Kommentaar


                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                et enne hääletati KE+Isamaa+SDE vastu ja nüüd pannakse ühe valuga EKREIKE vastu edasi?
                Süvariik möllab valitsusest hoolimata.

                Kommentaar


                  teadusrahastuse keiss palju riilim ja haardim imo

                  Kommentaar


                    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                    teadusrahastuse keiss palju riilim ja haardim imo
                    Noo mõni geoloog saab äkki veidi rohkem Eestis leiduvat rahaks teha.

                    Kommentaar


                      Valitsus hoiab pensionid maksuvabad, kuid erakorraline pensionitõus jääb ootama vabatahtlikku teist sammast.
                      «Teise samba vabatahtlikuks muutumisega suureneks panustamine esimesse sambasse, millest saab suure tõenäosusega üks kate pensionite tõstmiseks,» ütles Ratas.
                      Etteplaneerimine tasemel lasteaed.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Etteplaneerimine tasemel lasteaed.
                        See veits "halvem" https://novaator.err.ee/946539/reps-...e-vahendamised

                        Kommentaar


                          Reps rapib haridust nagu hüään raipe kallal.
                          Alles oli kui ta kutsekoolide õpilastel vaiba jalge alt tõmbas: tembeldades neid teisejärgulisteks ja tehes kõik, et selle paberiga enam edasi liikuda poleks võimalik. Nüüd siis jõudis aeg kätte, et kõrgharidus ja teadus põhja lasta.

                          Kommentaar


                            Keegi teadjam oskab ehk öelda, kui palju millides lisaraha see 1%ni minek nõuaks?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              https://majandus24.postimees.ee/6693...iisi-langetada

                              Pulli saab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Et siis meie jobud mängivad kass-hiirt mõlema naabriga? Korralik nali ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X