320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Keegi oskab valgustada miks Indrek Saar nii ebapopulaarne tundub olevat siin postitajate hulgas?
    Pakun, et liiga kaua poliitikas, tahaks ju kogu aeg midagi uut. Tuli vaba, tuli ekre ja näed.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Keegi oskab valgustada miks Indrek Saar nii ebapopulaarne tundub olevat siin postitajate hulgas?
      Sellepärast, et meile oleks vaja üht vasakpoolset erakonda, aga Indrek Saare juhtimisel jätkatakse senist pseudovasakpoolset šampanjasotside mudelit. See tähendab reformierakonna jätkuvat domineerimist ja neolibaralismi jätkuvat võidukäiku ja EKRE jätkuvat populaarsust, sest potentsiaalne sotside valija valib EKRE-t, Reformierakonda või isegi Keski, kuna nad kõik kõnetavad valijaid rohkem. Sotsid on põrunud järjest kõikidel valimistel ja nad jätkavad endiselt sama liini. 20 aastat sama reha otsas ja ikka ei õpi. Kahju. Valimised võtab hästi kokku vanamammi, kes Indrek Saart õnnitles sõnadega: "Ma valisin sinu, sest sa näitlesid Õnne 13-s nii ilusasti!".
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Siin me oleme jälle - 5te paragrahvi peidetud arvamus, et ma olen targem kui sina ja seega ei peagi midagi ratsionaalselt arvustama. Räägi parem miks see halb on kui shareholderid osa oma perse peal istutud tekkinud kasumist pisikese osa laiali peavad jaotama? Siis ma äkki saaks oma rumalusest aru ka - praegu seda varianti ei ole nagu. Majanduse jahtumine investeeringute puudumise tõttu pole nagu argument kui hetkel saavad kickstarterist jalad alla https://www.youtube.com/watch?v=_dEuEkf0ezI ka siuksed anektoodid.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kebab Vaata postitust
          Sotsid on põrunud järjest kõikidel valimistel ja nad jätkavad endiselt sama liini. 20 aastat sama reha otsas ja ikka ei õpi. Kahju.
          pohhui pole vä

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            pohhui pole vä
            ei ole
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              ja mine tee endale ettevõte, ole hea. pane näiteks mitu aastat oma raha sinna sisse, maksa töötajatele palka, teeni kahjumit, mis kasvamisega seotud ning siis kasumisse jõudmisel maksa töötajatele "garanteeritud dividende" töötajatele ning loo llisaks veel ebavajalikke töökohti, et lõpuks endale dividende välja maksta. Saad ise ka ehk aru, et väikeettevõtte tasandil on see max kelbas. 99,9% ettevõtjatest ütleks sulle sellise jutu peale palju hullemini kui mina.

              ja nüüd võta suurettevõtte tasandil, kus "perse peal istumisega kasumit saavad shareholderid" (p.s. mängid siin solvunut minu suunas, aga enda maailmapilt on just täpselt selline, et jõukatel inimestel on investeeritav kapital tulnud "perse peal istumisega) on näiteks miljardeid tampinud 10 aastat sisse (näiteks TSLA) peavad kasumisse jõudmise korral dividendide maksmiseks looma plaanikorras ebavajalikke töökohti. Sinu õnneks TSLA investorid ilmselt perse peal istumisega lõpuks oma kasumit nagunii ei näe. Ega miks peakski, eksole? Mida nad üleüldse peale persel istumise teinud on? peale ülisuurte investeeringute innovatsiooni ning 50 000 töökoha loomise.

              See oli su plaan, rahvaspordipäev. Võtan mütsi maha ja vabandan siiralt, et callisin asja lollusena nagu see oli. not.

              Ja siis ajab mingi linnupoja oma tiivad otsa laiali ja toob mingi võrdluse miinimumpalgaga. wot m8.
              Ma lugesin ka sinu vastuse peale nüüd need postitused läbi, kus räägiti, et dividendide pealt peaksid töötajad oma osa saama, et kõik oleks ühiskonnas võimalikult võrdne... Kas mulle ainult tundub või on tegemist ikkagi väga kommunismi meenutava korraldusega?

              Kommentaar


                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                Keegi oskab valgustada miks Indrek Saar nii ebapopulaarne tundub olevat siin postitajate hulgas?
                Ma ei saa teiste eest kõneleda aga minu jaoks on märksõnad: ülbus, üleolev suhtumine, Palo ja 3 sidrunit ning NO99.

                Kommentaar


                  Selline valitsus võiks tulla, kes seadusega kahjumis ettevõtted kinni paneks ja töötajad riigipalgale võtaks, umbes nii see ebavõrdsuse kaotamine käiks osade arvates. Tundub tõesti olevat pigem kuumadest ilmades tingitud hetkeline segase peksmine, nii jabura plaani üle naeraks ju isegi Tiit Toomsalu?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma lugesin ka sinu vastuse peale nüüd need postitused läbi, kus räägiti, et dividendide pealt peaksid töötajad oma osa saama, et kõik oleks ühiskonnas võimalikult võrdne... Kas mulle ainult tundub või on tegemist ikkagi väga kommunismi meenutava korraldusega?
                    ma arvan et isegi antud mõtetel on ikka väga pikk tee kommunismini. fakt on et globaliseeruvas kapitalistlikus ühiskonnas saavad rikkad järjest rikkamaks ja omakorda vaesed jäävad järjest vaesemaks. jättes kommenteerimata eelnevat mõtet dividendide jagamise kohta on tegemist ju ainult püüdega vähendada ebavõrdsust, mitte et kõik oleksid võrdsed
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Samas on fakt ka see, et ka kõige vaesemad elavad vähemalt EL maades tunduvalt paremini kui 25 aastat tagasi, rääkimata 50 või 100 aasta tagusest olmest. Fakt on ka see, et mitte kunagi ei saa kõik inimesed elama suures eramajas, peres mitu preemiumklassi autot ja sadamas jaht või kaater, see ei ole lihtsalt planeedi ressursside juures mitte kuidagi võimalik. Seda rikaste karistamist ja globaalse kapitalismi vastu võitlemist on sotsiaalse eksperimendi korras päris pikalt harrastatud ühes küllaltki suures riigis ja tulemused on seni väga viletsad, et mitte öelda majanduslik katastroof. Nüüd on usu küsimus, et kas süüdi on globaalsed suurkapitalistid, kes ei taha näha õiglasemat ühiskonnakorraldust, mis paratamatult leviks mujalegi või on antud ettevõtmine juba ette hukule määratud puhtalt valedele eeldustele rajatud planeerimisele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Samas on fakt ka see, et ka kõige vaesemad elavad vähemalt EL maades tunduvalt paremini kui 25 aastat tagasi, rääkimata 50 või 100 aasta tagusest olmest. Fakt on ka see, et mitte kunagi ei saa kõik inimesed elama suures eramajas, peres mitu preemiumklassi autot ja sadamas jaht või kaater, see ei ole lihtsalt planeedi ressursside juures mitte kuidagi võimalik.
                        see, et alamklass saaks inimlikku palka ei tähenda, et igaüks eramajas elaks nii et pirital jahid seisavad ja garaazis lambod.

                        Fakt on see, et meil on seda vaesust siin nii fucking palju, et rõve hakkab. Sellisel ajal, sellise tehnoloogiaga, mitte ükski üksikema ei peaks muret tundma kus ta kolmele lapsele kuu lõpus süüa leiab, disgusting.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          ma arvan et isegi antud mõtetel on ikka väga pikk tee kommunismini. fakt on et globaliseeruvas kapitalistlikus ühiskonnas saavad rikkad järjest rikkamaks ja omakorda vaesed jäävad järjest vaesemaks.
                          vabandan juba ette kõikide praegu ja tulevikus solvuda võivate inimeste ees, aga ka see on max kelbas. vaataks nüüd natukene noh. reaalseid elutingimusi. või nii.



                          kuradi kapitalism!!!!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            vabandan juba ette kõikide praegu ja tulevikus solvuda võivate inimeste ees, aga ka see on max kelbas. vaataks nüüd natukene noh. reaalseid elutingimusi. või nii.



                            kuradi kapitalism!!!!!!
                            Mitte ükski nendest asjadest tabelis ei pööra ümber lauset, et rikkamad saavad rikkamaks ja vaesed jäävad vaesemaks.

                            Jah, tehnoloogia on arenenud ja oleme kõik targemad kui varem, aga see ei tähenda, et käputäis inimesi kogu maailma peaks valitsema oma suva järgi.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar



                              Mingi Eesti ökoloogi hirmutav jutt kliima soojenemisest. vandenöu?
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                vabandan juba ette kõikide praegu ja tulevikus solvuda võivate inimeste ees, aga ka see on max kelbas. vaataks nüüd natukene noh. reaalseid elutingimusi. või nii.



                                kuradi kapitalism!!!!!!
                                eks see olegi uskumuse küsimus. vaesus on suhteline ja on seda alati olnud. samamoodi võib teistsuguseid artikleid leida

                                Are the poor better or worse off than they used to be? It's a divisive question for the public and an even clearer fault line for British politicians. We take a look at three sets of numbers to find out
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X