320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    mis see siia puutub mis arvamus- ning milline uudisartikkel? Jutt oli lahmimisest mõlemilt poolt
    Ma võb-olla sain sinust valesti aru, aga mulle tundus nagu sa kurdaksid, et “peavoolumeedia” uudisteosa on EKRE vastu kallutatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
      Tundub, et tänasest on uus koidik saabunud ja meedia on hoopis sotside vastu kallutatud.

      https://ekspress.delfi.ee/teateid-el...lt?id=86548571
      Tasakaal oleks siis kui meedia ja arvamusliidrid edaspidi kohtleks kõiki sotse ja sotside valijaid kui tõenäolisisi lapsepilastajaid, kes peaksid ise tõestama, et nemad sellise asjaga ei tegele või vähemalt vaikivalt heaks ei kiida...

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Tasakaal oleks siis kui meedia ja arvamusliidrid edaspidi kohtleks kõiki sotse ja sotside valijaid kui tõenäolisisi lapsepilastajaid, kes peaksid ise tõestama, et nemad sellise asjaga ei tegele või vähemalt vaikivalt heaks ei kiida...

        "kultuuriranits" - siis kui teisele selga ronid?

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Tasakaal oleks siis kui meedia ja arvamusliidrid edaspidi kohtleks kõiki sotse ja sotside valijaid kui tõenäolisisi lapsepilastajaid, kes peaksid ise tõestama, et nemad sellise asjaga ei tegele või vähemalt vaikivalt heaks ei kiida...

          Pole siiani näinud sotside poolt retoorikat "kõik on välja mõeldud ja midagi pole". Saar oleks võinud ju ka koos Intsuga helistada lapsele ja küsida, et kas süüdistused vastavad tõele.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Pole siiani näinud sotside poolt retoorikat "kõik on välja mõeldud ja midagi pole". Saar oleks võinud ju ka koos Intsuga helistada lapsele ja küsida, et kas süüdistused vastavad tõele.
            Samas päevakangelane ise on vägagi napisõnaline.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Samas päevakangelane ise on vägagi napisõnaline.
              Peaks ütlema, et tegu on meedia ristisõja ja vandenõuga?

              Kommentaar


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                ei tohiks olla raske uskuda, et on grupp inimesi kes legit polnud rahul riigi (Ansipi seemnete söömisest Rõivase peenhäälestuseni ning Ossinovski minateankõigeparemini) juhtimisstiiliga ja kommunikatsiooniga ning et EKREs nähti mitte võimalust asjad korda teha vaid teised parteid veidi peeglisse vaatama panna?
                Muidugi on, mu enda tutvusringkonnas tean ka päris mitut normaalset inimest, kes andsid EKREle hääle sest a) pulli peab saama b) kõik teised on mandunud, aga ükski nendest inimestest ei käi kuskil foorumis EKRE vandenõuteooriaid jagamas. Veel vähem ei kasutaks nad "ma pole küll EKRE valija" väidet.

                Kommentaar


                  Asi vist selles, mis ka siin ilusasti koorub välja, et kui inimene pooldab mõnd valitsuserakonna mõtet, ideed või üldse nende olemasolu jne (isegi siis, kui inimene on siiras ja võib olla ka põhjendatult rumal, fanaatiline), siis ristitakse ta kohe ekrenatsiks jne.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Asi vist selles, mis ka siin ilusasti koorub välja, et kui inimene pooldab mõnd valitsuserakonna mõtet, ideed või üldse nende olemasolu jne (isegi siis, kui inimene on siiras ja võib olla ka põhjendatult rumal, fanaatiline), siis ristitakse ta kohe ekrenatsiks jne.
                    Sa lihtsustad liigselt (ja otsid kannataja rolli).

                    Ma ei tea, kas siin on aktsiisilangetamise pooldajaid ekrenautideks sildistatud?

                    Või kedagi, kes on öelnud, et Ratas teeb, mis suudab?

                    Või kedagi, kes ütleb, et Luik on okei kaitseminister?

                    Või kedagi, kes kiitis koalitsiooniplaani, kus olid jalkale siseväljakud jms.

                    Ega ikka pole küll. Või mu mälu petab. Küsimus on siiski teistes teemades (Kuusik, euroopa pahad väärtused, homovaenulikkus, meediarünnakud rahvuslaste vastu, soroslased, rahvusriigi surm, moslemite juurdekasv jms).


                    Ja ma ei ütleks, et kedagi trolliks tituleeritakse, kui ta rahulikult oma mõtteid argumenteerib. Pigem ikka lahmimist, vandenõuteooriaid, küsimärgiga kangeid süüdistusi jne.

                    Kommentaar


                      Üldiselt on kolme tüüpi EKRE valijaid.

                      1) Eriti lollid. Need on need, kelle elu-oluga kursis olemine piirdub portaalidega nagu Uued Uudised, Objektiiv ja EKRE Sõprade Klubi FB lehega jne. Samuti kiruvad Sorost, Euroopa Liitu jne. Nemad on ka igal pool internetis kõige valjemad ja jätavad mulje nagu nad olekski enamus.
                      2) Normaalsed konservatiivid. Inimesed, kes ei poolda massiimmigratsiooni ja homoabielusid, samas ei usu mingitesse Sorose ja Euroopa Liidu vandenõuteooriatesse. Enamasti pigem isegi pooldavad ELi. Esineb erinevaid variatsioone, osadel neist võib nt. homoabieludest täiesti ükskõik olla jne.
                      3) Lihtsalt teistes erakondades pettunud inimesed. Nad ei pruugi isegi väga hästi aru saada, mille eest EKRE täpselt seisab, aga EKRE on endast edukalt jätnud mulje kui uuest tulijast, kes senise poliitkartelli laiali peksab ja nende varastamised jne. lõpetab.

                      Ma puusalt tulistaks, et varianti nr. 1 on nii 20% EKRE valijatest, varianti nr. 2 nii 30% ja varianti nr. 3 nii 50%. Ja ma natuke isegi mõistan, miks variandid nr. 2 ja nr. 3 on natuke solvunud kui kõiki EKRE valijaid natsideks, rassistideks ja idiootideks kutsutakse.

                      Kommentaar


                        Misasi on normaalne konservatiiv? “Need inimesed seal, need natuke teistsugused. Teeb nii, et neil on vähem õigusi kui teistel.” Kui normaalne=tavaline/levinud, siis kahjuks küll. Kui normaalne=mõistlik, siis fuck that.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Misasi on normaalne konservatiiv? “Need inimesed seal, need natuke teistsugused. Teeb nii, et neil on vähem õigusi kui teistel.” Kui normaalne=tavaline/levinud, siis kahjuks küll. Kui normaalne=mõistlik, siis fuck that.
                          Normaalne konservatiiv vist on natuke käredam Isamaa või Reformi valija.
                          Noh, kellele ei meeldi muutused, kui ikka homod pole varem abiellunud ja ainsad immigrandid, kellega on harjutud jagelema, on vene keelt kõnelevad, siis las nii ollagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Ma puusalt tulistaks, et varianti nr. 1 on nii 20% EKRE valijatest, varianti nr. 2 nii 30% ja varianti nr. 3 nii 50%. Ja ma natuke isegi mõistan, miks variandid nr. 2 ja nr. 3 on natuke solvunud kui kõiki EKRE valijaid natsideks, rassistideks ja idiootideks kutsutakse.
                            Jeesus avita, ma püüan seda siinset lollust kõrvalt vaadata, aga ei suuda. Keegi ei sõima lihtinimesest ekre valijat, välja arvatud ehk tema enda veidi mõistlikum ajupoolkera. Poliitikud on natsid ja rassistid.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Jeesus avita, ma püüan seda siinset lollust kõrvalt vaadata, aga ei suuda. Keegi ei sõima lihtinimesest ekre valijat, välja arvatud ehk tema enda veidi mõistlikum ajupoolkera. Poliitikud on natsid ja rassistid.
                              hui ei sõimata.

                              Kommentaar


                                Eesti kontekstis peaks EKRE nimi olema Eesti Reformierakond ja Refi nimi olema EKRE.

                                Ühed lammutavad ja lõhuvad, teised on väga konservatiivsed.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X