320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Vaata kaala... Siin sinu viga peitubki. Sa loed kuskilt mingit suvalist lora, kus mingi anonüümne insaider väidetavalt lekitab kogu maailmale "tegelikku tõde"
    Mis alus on sinu kahtlustusel? See uudis on muideks alles paar päeva vana ja seesama google töötaja kinnitas seda juttu. Samuti kommenteeris seda USA senaator. Niiet proovi uuesti, kui seda seda suvaliseks anonüümseks loraks ja vandenöuks nimetad.

    edit: mölemal otsingul on ülivähe otsimisi, miks peaks siis "men can have babies" üldse ette lööma esimesena?

    Lisaks kui sa arvad, et LHV foorumis viitsivad asjapulgad suvaliste vandenöu juttude üle arutleda, siis think again.
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Mis alus on sinu kahtlustusel? See uudis on muideks alles paar päeva vana ja seesama google töötaja kinnitas seda juttu. Samuti kommenteeris seda USA senaator. Niiet proovi uuesti, kui seda seda suvaliseks anonüümseks loraks ja vandenöuks nimetad.
      Kui ma korrakski otsida viisin, leian, kuidas seesama Google töötaja on seda teemat erinevates paremskaala netiväljaannetes vähemalt märtsist saati tampinud ja lahtilaskmise uudis on ka üle kuu vana. Muidu päris mitu demokraatide senaatorit on kommenteerinud Trumpi väidetavat koostööd venelastega. Järelikult siis see on tõsi, eks?

      edit: mölemal otsingul on ülivähe otsimisi, miks peaks siis "men can have babies" üldse ette lööma?
      Google Trends ei näita otsingute arvu, vaid suhet nende terminite kõige popima perioodi otsingute arvuga. Muidu hästi. Btw Bing lööb ka nt, et mehed saavad rinnaga toita, Yahool on samuti kenasti kõik päevad, rasedused ja imetamised kaetud.

      Lisaks kui sa arvad, et LHV foorumis viitsivad asjapulgad suvaliste vandenöu juttude üle arutleda, siis think again.
      Seal on pooleteise tuhande postitusega teema, kus arutletakse konkreetselt vandenõuteooriate üle. Rääkimata kõikidest improviseeritud vandenõuteooriatest Rail Balticu teemas jms. Olen liigagi hästi kursis seal toimuvaga. Try again.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Viimasele lisaks seda, et LHV foorumi konkurentsitult mahukaim teema on Kalev Jaigiga jauramine. Ehk siis suvalise soga üle täiesti tagajärjetult viitsitakse jaurata ja mitte vähe. See teema siin muidugi hakkab vägisi samasse vakku kiskuma.
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Millise erakonna käes on siis näiteks peavoolumeedia väljaanded. Paluks ühekaupa.
          Ei olegi. Küll aga Linnamäe, kes IRL liige, omab Eesti Meediat, mille alla kuulub Postimees.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Ei olegi. Küll aga Linnamäe, kes IRL liige, omab Eesti Meediat, mille alla kuulub Postimees.
            Ja ta on vasakpoolne, eks?

            Kommentaar


              no nii loll ikka annab olla
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ja ta on vasakpoolne, eks?
                Ema on sul vasakpoolne. Samas see küsimus on umbes selline, et "näita mulle, et USA kontrollis Liibüa revolutsiooni vöi Süüria söda", kuigi töendeid seotusega oleks.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Huvitav, kas legendaarne luurekordinaator juhtis seda operatsiooni või tegutsesid naised omapäi? Tuleks Krossilt üle küsida, siis saaks selgeks, kas tuleb ümmargune vastus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Kui ma korrakski otsida viisin, leian, kuidas seesama Google töötaja on seda teemat erinevates paremskaala netiväljaannetes vähemalt märtsist saati tampinud
                    Leidsid vöi? Ole hea, näita mulle ka see märtsikuune artikkel, kus Jen Gennai räägib google tsensuurist



                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Seal on pooleteise tuhande postitusega teema, kus arutletakse konkreetselt vandenõuteooriate üle. Rääkimata kõikidest improviseeritud vandenõuteooriatest Rail Balticu teemas jms. Olen liigagi hästi kursis seal toimuvaga. Try again.
                    Ja siis? Seda teemat arutati poliitikateemas, mitte "Kõige hullumeelsemad vandenõuteooriad" teemas, mis juba arhiivi mattunud.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      ega twitter facebookist ja googlest kehvem pole
                      Twitter teatas täna, et hakkab märgistama ja deprioriseerima nende poliitikute säutse, kes rikuvad sotsiaalvõrgustiku reegleid.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Ema on sul vasakpoolne. Samas see küsimus on umbes selline, et "näita mulle, et USA kontrollis Liibüa revolutsiooni vöi Süüria söda", kuigi töendeid seotusega oleks.
                        Ma ei saa nüüd aru, mida sa tahad tõestada.
                        Et uued uudised on väga legit uudistekanal, kus saab ennast välja elada ilma ühegi kriitikanoodita üks erakond, kuna muus peavoolumeedias pole parempoolsetele ideedele kohta ja teistes väljaannetes manipuleerivad sotsid ja ref, aga oskad tuua ainult ühe peavooluväljaande, kus on samamoodi parempoolne ilmavaade ilmselgelt prevalveeriv.
                        Ehk ürita nüüd aru saada:
                        Uued Uudised - üks erakond, üks seisukoht, ei mingit debatti.
                        Peavool - kõik erakonnad saavad sõna, peksa saavad kõik erakonnad (valitsus saab alati rohkem peksa, kuna nende otsustel on nähtavamad tagajärjed ja ekre saab peksa, kuna nad lähevad seniste ühiskonna alustalade vastu väga demagoogiliselt), ajakirjanikud suuremas massis kipuvad tõesti olema liberaalsemad, AGA kui sa teaksid toimetuste koosseise, siis on seal ka väga tugevat parempoolset ja rahvuslikku suunda. Lihtsalt nad on pahatihti veidi läbinägelikum, kui EKRE keskmine valija kipub olema (või pole nad piisavalt protestivaimsed ja lammutamisaltid).

                        Saad nagu erinevusest aru?

                        P.S. Ja "reformierakonnal on ka väga vasakpoolseid ideid", siis, bitch, please, näita mulle ühtegi EKRE majanduspoliitilist ideed, mis poleks vasakpoolne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Leidsid vöi? Ole hea, näita mulle ka see märtsikuune artikkel, kus Jen Gennai räägib google tsensuurist
                          Aga miks me räägime Jen Gennaist, kui sinu postitatud tsitaadist kuuluvad temale vaid kaks esimest rida? Ülejäänud neli (mis toovad mängu väited tsensuurist) on Mike Wackeri toodang. Muidugi selline kahe inimese mõtete kokku loopimine enda agenda edendamiseks on päris huvitav lüke inimeselt, kes siin üritab mingit tõekuulutajat mängida ja selgitada, kuidas massimeedia meile valeinfot söödab.

                          Ja siis? Seda teemat arutati poliitikateemas, mitte "Kõige hullumeelsemad vandenõuteooriad" teemas, mis juba arhiivi mattunud.
                          Kuidas see oluline on? Su väide oli, et LHV foorumis on kõik nii tõsised asjapulgad, et nemad ei viitsi suvalise jura üle arutleda. Nii nagu siingi käivad poliitikateemas sõna võtnud läbus enda seksuaalfantaasiaid jagamas, käivad ka LHV foorumis poliitikateemas samad sepad, kes vandenõuteooriate üle arutlevad.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Leidsid vöi? Ole hea, näita mulle ka see märtsikuune artikkel, kus Jen Gennai räägib google tsensuurist

                            Ja siis? Seda teemat arutati poliitikateemas, mitte "Kõige hullumeelsemad vandenõuteooriad" teemas, mis juba arhiivi mattunud.
                            I’ve spent the last 12 hours travelling back from Dublin to San Francisco, unaware of what was happening on the ground. When I touched…


                            Aga siin pole midagi üllatavat. See seltskond nii käitubki. Pettused, pooltõed, ähvardused.

                            Kommentaar


                              Kaala ei saa aru, et päriselt ei valita ajakirjanikke toimetustesse tööle maailmavaate järgi. Ja see on eriti jabur.

                              Kommentaar


                                Da f**k

                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X