320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile oli üks hea dokk Poolast, kui perse seal hakkavad asjad kiskuma. Isegi Varro ja Objektiivi jüngrid ei saa sellisele propagandale vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Meediat lugedes jääb küll mulje, et olukord on ebaöiglane, samas tavainimene peab vöimuvahetust normaalseks.
      Palun too näide meediast, kus väidetakse, et tekkinud valitsusliit on ebaõiglane.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Eile oli üks hea dokk Poolast, kui perse seal hakkavad asjad kiskuma. Isegi Varro ja Objektiivi jüngrid ei saa sellisele propagandale vastu.
        Poola on ikka jube eeskuju teistele riikidele.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Eile oli üks hea dokk Poolast, kui perse seal hakkavad asjad kiskuma. Isegi Varro ja Objektiivi jüngrid ei saa sellisele propagandale vastu.
          ma alati mõelnud et kui legit sellised dokid on ning kuivõrd erapooletult selliseid asju esitatakse. Põmst välismeediast eesti ja ekre kohta võib kind of sama lugeda kuidas alustalad kõiguvad jne kuid samas tänaval ringi käies nagu suurt midagi muutunud pole.

          Teine näide 2007 rahutused tallinnas kus lasnamägi kesklinna vajus et R-kioskist sprite pudelit võtta ning samal ajal ise väljamaa foorumeid lugedes kus see arutluse all oli ja kommentaarid stiilis et kui pht rahvust nõnda oppressida nagu eestlased venelasi siis pole imestada et mässavad. Nojah siis

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            tänaval ringi käies nagu suurt midagi muutunud pole.
            Täiesti nõus. Igasuguse dokumentaali erapooletus on autori subjektiivsus.

            Samas, mis puudutab muutusi, siis need ei toimu üleöö. Iga väikese seadusega, väikese initsiatiiviga, väikese vihjega ühiskond ja olukord muutub.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

              Teine näide 2007 rahutused tallinnas kus lasnamägi kesklinna vajus et R-kioskist sprite pudelit võtta ning samal ajal ise väljamaa foorumeid lugedes kus see arutluse all oli ja kommentaarid stiilis et kui pht rahvust nõnda oppressida nagu eestlased venelasi siis pole imestada et mässavad. Nojah siis
              Mis sa arvad, et kuskohast neid kommentaare suuremas osas kirjutati?

              Kommentaar


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                ma alati mõelnud et kui legit sellised dokid on ning kuivõrd erapooletult selliseid asju esitatakse. Põmst välismeediast eesti ja ekre kohta võib kind of sama lugeda kuidas alustalad kõiguvad jne kuid samas tänaval ringi käies nagu suurt midagi muutunud pole.
                Ma ei tea, enne ekret mu ema küll ei arvanud, et kõik neegrid on vägistamismasinad, kes tema maksuraha eest pirita penthousedes elavad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Ma ei tea, enne ekret mu ema küll ei arvanud, et kõik neegrid on vägistamismasinad, kes tema maksuraha eest pirita penthousedes elavad.
                  Need tüdrukud vägistavad ka?
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Need tüdrukud vägistavad ka?

                    Kommentaar


                      Hanno Pevkur: "Varasemalt oled sa öelnud, et Lavly Perling jätkab, täna ütlesid sinu toetajad, et Perling kindlasti ei jätka. Varasemalt sa ütlesid, et Vaher ja Helme kohtuvad kolmapäeval, Helme vilistas sellepeale ja ütles, et ta kohtub siis, kui tal aega on. Kaua sa veel jaksad kannatada, et EKRE sulle oma tegevust ette dikteerib?"

                      Ratas tsiteerib oma kõnest osa, milles väidab, et seisab Eesti inimeste eest: "Mis meil on siis, me peame panustama sellesse, et ajateenistusse tuleks rohkem noori. Me saime ülevaate kaitseministeeriumilt, et väike kasv on olemas. Ühisõppused [...] näitavad, et meid usaldatakse. Huvitav saab olema NATO tippkohtumine Londonis. Riigi peaprokoröril saab ametiaeg otsa, justiisminister toob valitsuse ette sobiva kandidaadi. Miks mina läksin Martin Helme suvilasse? Keskerakonnal olid suvepäevad, me toetame keskkonnasäästliku mõtlemist, mis ma oleks pidanud autoga vurama Stenbocki, mitte sõitma lähedale suvilasse? Koostöös sujub, sujub, eile olime ühes toas ja.."

                      Kommentaar


                        Mida kõike "näilise" võimu nimel teha. Samas, ega Rattal suurt valikut polnud. Kas olla koalisatsioonis domineeriva Reformi või domineeriva EKREga, valmistulemused muud ei lubanud. Opositsioon oleks eriti hull olnud.

                        Kommentaar


                          Opositsioonist on 7 puudujat umbusalduse päeval #keepitup

                          Õnneks järgmised valimised on 3,5a pärast, see on ju suht lühike aeg.

                          Kommentaar


                            Kristiina Šmigun-Vähi uurib, kuidas Ratase abikaasa vastu peab.

                            "Pere peab hästi vastu, aitäh!"
                            See oli küll natuke liiga alla vööd rünnak. Kes teab, see teab.

                            Ma natuke kahtlen, et Šmigun ise selle küsimuse peale tuli, eks ikka lasti just temal seda küsida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                              See oli küll natuke liiga alla vööd rünnak. Kes teab, see teab.

                              Ma natuke kahtlen, et Šmigun ise selle küsimuse peale tuli, eks ikka lasti just temal seda küsida.
                              ja püüame ikka mõistatada, et miks nt refist ja keskerakonnast isegi fiktiivabielu välja ei saanud mängida. Mõned sillad.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X