320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kusjuures poliitringkondades sahistatakse, et noorem Helme on üllatavalt pädev olnud ministrina. Teised EKRE djüüdid on muidugi üsna fullretard.
    Keskkonnaminister ei räägi sõnagi inglise keelt. Väliskaubanduse minister ei taha rääkida kuigi vist pidavat oskama, aga vahet sellel on sest ta ei tea sellest valdkonnast nagunii midagi. Sellessuhtes ei ole nooremal Helmel muidugi oma erakonna siseselt ka mingit latti seatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kusjuures poliitringkondades sahistatakse, et noorem Helme on üllatavalt pädev olnud ministrina. Teised EKRE djüüdid on muidugi üsna fullretard.
      Eks nooremal Helmel on oma valdkonna peal kõige keerulisem ka fullretardi minna, kui tahetakse ikkagi valitsuses püsida. Teised saavad seda endale rohkem lubada.

      Kommentaar


        Algselt postitas allars Vaata postitust
        Eks nooremal Helmel on oma valdkonna peal kõige keerulisem ka fullretardi minna, kui tahetakse ikkagi valitsuses püsida. Teised saavad seda endale rohkem lubada.
        Mis ta siis vähem teha võib jääb mulle arusaamatuks. Nad võivad kõik teha absoluutselt ükskõik mida, mitte midagi ei muutu.

        Trump ütles hästi, et ta võib lasta suvalise inimese tänaval maha nii, et 20 kaamerat filmivad seda, aga inimesed toetavad teda edasi ja kedagi see ei huvita.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Miks antud video peaks eestis uudisekünnise ületama?
          Soomes ikka, aga ega sealgi ületanud. Aga kui sama juttu ajaks valge, kas siis liigituks ka vaba söna alla?
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kusjuures poliitringkondades sahistatakse, et noorem Helme on üllatavalt pädev olnud ministrina. Teised EKRE djüüdid on muidugi üsna fullretard.
            viskasin siia vahepeal lingi, kus ta kuskil raadiosaates sai rahulikult ennast väljendada ja rääkida, mis tehtud on. Hoopis teine pilt, kui lihtsalt uudiste pealkirju lugeda.

            Siin möned endiselt valmis bettima, et Ratas ei vea aasta löpuni välja? Ainuke eestlane, keda järjepidevalt kutsutakse Bildenbergi kohtumisele, aga Eestis ikkagi suur punt inimesi, kes reformierakonna hüsteeriaga kaasa lähevad.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Soomes ikka, aga ega sealgi ületanud. Aga kui sama juttu ajaks valge, kas siis liigituks ka vaba söna alla?
              Konto suletud, ma ei saagi teada, mis juttu puhuti Aga konteksti lugedes ma saan nüüd aru, et veidrad tapmisähvardused neegritel ei kuulu vaba sõna alla, aga ekre vennad võivad päevast päeva delfis jaurata ja midagi ei juhtu?

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Konto suletud, ma ei saagi teada, mis juttu puhuti Aga konteksti lugedes ma saan nüüd aru, et veidrad tapmisähvardused neegritel ei kuulu vaba sõna alla, aga ekre vennad võivad päevast päeva delfis jaurata ja midagi ei juhtu?
                Ei. Point oli, et kui eestlane räägib trammis, et mustad tuleks minema saata vöi ära tappa on see rasssism, aga kui must räägib youtubes soome keeles konkreetselt soomlaste ja valgete hävitamisplaanidest, siis see pole. et topeltstandard vöi nii. enda kogemusest julgen öelda, et paljud mustanahalised soomes tunnevad ennast väga vöimukana, sest selline asi nagu "racist card" on alati tagataskust vötta ja isegi väga liberaalsed soomlased teavad seda.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaala Vaata postitust
                  Ei. Point oli, et kui eestlane räägib trammis, et mustad tuleks minema saata vöi ära tappa on see rasssism, aga kui must räägib youtubes soome keeles konkreetselt soomlaste ja valgete hävitamisplaanidest, siis see pole. et topeltstandard vöi nii. enda kogemusest julgen öelda, et paljud mustanahalised soomes tunnevad ennast väga vöimukana, sest selline asi nagu "racist card" on alati tagataskust vötta ja isegi väga liberaalsed soomlased teavad seda.
                  No mai tea, ma olen küll rassist aga ma siin küll probleemi ei näe. Mis sa arvad, et Farrakhani võetakse USAs kuigi tõsiselt?
                  Sama moodi vaadatakse seda soomlaste hävitamisplaanist rääkivat tegelast kui tavalist saikot, keda tõsiselt ei võeta.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Aga vend sai ju banni ja tõenäoliselt politsei tegeleb ka temaga (vähemalt eestis see nii oleks ja mul eesti politseisse usku väga palju, kasvõi enda kogemuste põhjal).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                      Sama moodi vaadatakse seda soomlaste hävitamisplaanist rääkivat tegelast kui tavalist saikot, keda tõsiselt ei võeta.
                      aga miks siis seda lammast trammis teistmoodi vaadatakse?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Aga vend sai ju banni ja tõenäoliselt politsei tegeleb ka temaga (vähemalt eestis see nii oleks ja mul eesti politseisse usku väga palju, kasvõi enda kogemuste põhjal).
                        Pigem lihtsalt keegi reportis vihaköne ja youtube vöttis maha. Suures pildis on ka Soomes kontrolli all, näiteks kuulus kivisse raiutud luteri kirik Helsinkis on ikka paar korda aastas betoonblokkide ja politseiautodega ümbritsetud terroriohu töttu.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Pigem lihtsalt keegi reportis vihaköne ja youtube vöttis maha. Suures pildis on ka Soomes kontrolli all, näiteks kuulus kivisse raiutud luteri kirik Helsinkis on ikka paar korda aastas betoonblokkide ja politseiautodega ümbritsetud terroriohu töttu.
                          Sest valge inimese rassism on palju kodulähedasem ning arusaadavam tavainimesele, kuid neegri puhul ei osata kuidagi seisukohta võtta.

                          edit : tra valet posti quotesin aga muuta ka ei viitsi.
                          Algselt postitas Iceman
                          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Vaatasin. Äkki oli seekord nii peen huumor (loe: ei kasutatud sõnu EKRE ega Helme) ja EKREd ei saanud asjale pihta? Noh, nagu seal keegi kirjutas: "Huvitav jah, et seekord rahvakirjanik oma iganädalises vaimusünnitises ei mainigi Helmeid, kes seni on olnud tema märklauaks kuhu oma sappi pritsida. Kas hakkab ka temani jõudma juba rahva seas levivad väljaütlemised et, Mart Helme on hea siseminister ja Martin hea rahandusminister."
                            No krt, ei tea, miskit on juhtunud. Juba järgmine üllitis, kus domineerivad pigem kriitilised arvamused. See näeb välja täpselt nagu oleks 2-3 kõige aktiivsemat sarilaikijad EKRE ridadest kadunud. Ma ise valimiste aeg testisin ühe postitusega, umbes 100 laigi genereerimiseks cookievaba brauseriga kulus mingi 10kond minutit.

                            Kommentaar



                              Äkki ekretrollid ka lihtsalt testisid valimiste ajal, neid oli lihtsalt arvukamalt, kuna rahva seas ekretrolle rohkem protsentuaalselt.
                              Trmv, asi on ikka tõesti hull kui muidu täitsa normaalsed, haritud inimesed, selliste idiootsustega tegelevad. Järgmiseks soovitan testida DDoS rünnakut... juhendid on netis täitsa vabalt saadaval!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust

                                Äkki ekretrollid ka lihtsalt testisid valimiste ajal, neid oli lihtsalt arvukamalt, kuna rahva seas ekretrolle rohkem protsentuaalselt.
                                Trmv, asi on ikka tõesti hull kui muidu täitsa normaalsed, haritud inimesed, selliste idiootsustega tegelevad. Järgmiseks soovitan testida DDoS rünnakut... juhendid on netis täitsa vabalt saadaval!
                                Ekre trolliklubi on juba viimased 3 aastat täpselt sama aktiivne olnud, võibolla ka kauem. Seda kummastavam on aegajalt näha teistmoodi tulemusi, ega siin midagi uut pole. Minu eesmärk oli lihtsalt teada saada mitu inimest ja palju aega on vaja, et saada domineerivaks "rahva hääleks" delfi kommentaariumis ja vastus on umbes 5 inimest, kellel on palju aega.
                                Ddos rünnak, good going, ei tasu päris full retardi ka minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X