320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Küll keegi tuleb ja räägib, et kõik ok, liberastid teevad ka. Ja et see on privaatvestlus ja ta suunas üldse kellelegi teisele selle vastuse. Meie kõik oleme lollid ja saame valesti aru.
    Mina arvasin alguses, et võibolla anti nüüd Jakkole see 4 tuhat, et ta skandaali ülesse tõmbaks ja Kringo saaks ta taandada ja käega vastu rinda taguda, et selliseid inimesi me ei taha vms. Samas vaadates kui loll ja ebakompentente see Kringo on, siis on minust ,,natukene,, naiivne niivõrd keerulist skeemi arvata.

    Kommentaar


      Kui sa oled saanud just sooja koha, aga siiski on reede!

      Kommentaar


        No elukunstnik tähistas tööle saamist ja läks facebookis vähe lappama...
        Millist IT nõu see kloun anda võiks teab ainult proua minister ise.
        Ministeerium võiks nüüd teha meedias kampaania ''Postita facebookis ainult kaine peaga'' ja öelda, et see oligi nii mõeldud... kampaania avapauguna? (ava...pauk!....höhöhö)

        Lisatud failid

        Kommentaar


          absoluutne klassika on muidugi ka see, et teed normaalse tahasaamise nalja ära, aga midagi jääb siiski kripeldama ... pool tundi hiljem katkud uuesti fb lahti, et edit, höhöö, suhu ka ikka! lõpuks ometi on süda rahul ja saab edasi võtta.

          kas see muidu pmst läheb kuidagi sinna kuusiku-nimelisse rekordiraamatusse ka, et oskus saada säkki veel enne ametlikku töölevõtmist? mad skillz igatahes.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Kui Väli facebooki vaadata, siis:
            a. ta on hälvik.
            b. ta pole kaineks saanud täna veel.

            Kommentaar


              Kui NBAs on teemaks James-Davis ja Doncic-Porzingis duod, siis ma asendaks Kingo Kutseriga - tõeline dream team Väli-Kutser. Krt, mul hakkab sees juba selle mõtte peale kergelt võbisema. Selline... aatomine lõhestumise tunne vms.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                Küll keegi tuleb ja räägib, et kõik ok, liberastid teevad ka. Ja et see on privaatvestlus ja ta suunas üldse kellelegi teisele selle vastuse. Meie kõik oleme lollid ja saame valesti aru.
                Pigem väga kaasa ei tunta ja köik saavad aru, et pani šovinisti. Ainus mis saaks öelda on, et noh, Ligi on ka halvasti öelnud
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Kingo fb-s juba kirjas, et väli sai kingo...

                  Kommentaar


                    Mind rohkem huvitab mida see ajupeer endale sisse võttis eile? Ma ei suutnud eile oma 4 pudeli veiniga ka sellist sitta toota.
                    Üldjuhul vist kõik liberaalsema mõttemaailmaga inimesed peavad tunnistama, et paks ja peenike Helme on vist kõige adekvaatsemad tegelased konservatiivide hulgas.

                    Kommentaar


                      Väli on roheline, endine kesik, ehk pigem liberaal... või noh, eelkõige on ta maailmavaade ikkagi kloun ja aferist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Mind rohkem huvitab mida see ajupeer endale sisse võttis eile? Ma ei suutnud eile oma 4 pudeli veiniga ka sellist sitta toota.
                        Üldjuhul vist kõik liberaalsema mõttemaailmaga inimesed peavad tunnistama, et paks ja peenike Helme on vist kõige adekvaatsemad tegelased konservatiivide hulgas.
                        Paks olla kinda retard, peenike üsna nupukas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Mind rohkem huvitab mida see ajupeer endale sisse võttis eile? Ma ei suutnud eile oma 4 pudeli veiniga ka sellist sitta toota.
                          Üldjuhul vist kõik liberaalsema mõttemaailmaga inimesed peavad tunnistama, et paks ja peenike Helme on vist kõige adekvaatsemad tegelased konservatiivide hulgas.
                          A vöibolla ongi siuke?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            A vöibolla ongi siuke?
                            Ma ise sirvisin ka ta facebooki varasemaid postitusi ja kõige tõenäolisem tõesti tundubki, et ta ongi siuke. Vaadates ta varasemaid debiilseid kuritegusid, siis see ei ole väga korras inimene. Zuzu muidugi on korralik roheline ja korjab iga prügi maast ülesse.

                            Kommentaar


                              See on selle tulem, kui matsid laua juurde lastakse. Söömise asemel situtakse kõik täis.

                              Kommentaar




                                Kingo feat. Väli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X