320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas allars Vaata postitust
    Rahu, kõik on läbi. Juba läks sinna, kus selliste koht: igno-list taas suurenes.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      kajakas saalist

      Kommentaar


        aasta vagiina valimistel tulemused jälle selged.

        Kommentaar


          Kus seda Evelyni reaktsiooni lugeda saab? Nägin ainult mingit delfi nupukest, kus ta kurtis sõimu üle, aga meessugu tervikuna ahju nagu ei mõistnud.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Kus seda Evelyni reaktsiooni lugeda saab? Nägin ainult mingit delfi nupukest, kus ta kurtis sõimu üle, aga meessugu tervikuna ahju nagu ei mõistnud.
            ma mõtlesin rohkem ühiskonda ja poliitilist establishmenti. see "üks mees ütleb ja käitub halvasti, ergo kõik mehed on sead, stiil" oli lihtsalt lühike ja lööv võrdlus selle kohta.

            ja Evelyni traktaadi lõpposa on selline:

            Lõpetuseks - homme on esmaspäev, mis te arvate, kas kõik läheb täpselt nii edasi nagu see läks reede õhtuni või miskit siiski muutub? Mida Eesti isad räägivad oma tütardele? Mida Eesti emad oma poegadele õpetavad? Mida õpetajad koolis õpetavad, mida ülikoolides käsitletakse inimeseks olemisest, mida poliitilised naisühendused teevad, mida teevad edasi Eesti Valitsuse liikmed jt. Mida tõelised Eesti mehed suudvad teha siinkohal? See, mis reedel kulmineerus ei olnud "mõned ropud sõnad " minu isiku aadressil, vaid midagi palju koledamat. Seniks ma mõtlen, et juhtus see, et kui püss on 1.vaatuses laval, siis tuleb pauk kah. Vabanda ja silu palju tahad. See pauk käis ära. Tõstke käsi, kes selles näeb natukegi vastutust ka endal ja öelge, mida te teha kavatsete. Näidake, kuidas edasi. #eestipoliitika
            noh, et veica far fetched ja räigelt kumab läbi nüüd selle ühe jopski tegevuse rakendamine oma ideoloogilise vankri ette. Ma ei hakka nüüd ettekirjutusi tegema, kuidas solvatud isik peaks käituma jne, kuid isiklikult oleksin hinnanud oma au kaitsmist kõrgemalt, kui oleks vähe teistsugust retoorikat kasutatud.

            ja lihtsalt mainisin, et veitsa tüüpiline tänasel päeval, enne kui mcnamaral õhk otsa sai.

            Kommentaar


              Mulle tuli meelde, kuidas kunagi noore ja särasilmse idealistina pidasin netis nn dialoogi ühe serblasega, kes õigustas oma rahvuskaaslaste tegevust Balkani konflikti aegu. Püüdsin tollega argumenteeritult vestelda, vastu sain vaid sõimu ja isiklikke ähvardusi. Nüüd olen sellisteks vestlusteks liiga vana. Need ei vii kunagi muu kui vastastikuse vihkamise süvenemiseni.
              Nii et las tüüp istub oma kaevikus ja klähvib. Keegi ikka kuulab, mina mitte.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Võrdled netis nähvamist Balkani sõdadega? See on jah täiesti ratsionaalse täiskasvanu jutt...

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Võrdled netis nähvamist Balkani sõdadega? See on jah täiesti ratsionaalse täiskasvanu jutt...
                  Loe enne, kui lahmima hakkad. Point oli mujal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Rahu, kõik on läbi. Juba läks sinna, kus selliste koht: igno-list taas suurenes.
                    lol
                    kas sa oled päriselt ka olemas?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      ma mõtlesin rohkem ühiskonda ja poliitilist establishmenti. see "üks mees ütleb ja käitub halvasti, ergo kõik mehed on sead, stiil" oli lihtsalt lühike ja lööv võrdlus selle kohta.

                      ja Evelyni traktaadi lõpposa on selline:



                      noh, et veica far fetched ja räigelt kumab läbi nüüd selle ühe jopski tegevuse rakendamine oma ideoloogilise vankri ette. Ma ei hakka nüüd ettekirjutusi tegema, kuidas solvatud isik peaks käituma jne, kuid isiklikult oleksin hinnanud oma au kaitsmist kõrgemalt, kui oleks vähe teistsugust retoorikat kasutatud.

                      ja lihtsalt mainisin, et veitsa tüüpiline tänasel päeval, enne kui mcnamaral õhk otsa sai.
                      Ma ei taha öelda, et lihtsalt sellepärast, et Sepp oli selles olukorras ohver, peaks ta absoluutselt alati free passi saama, sest ekstreemsustega reageerida saanuks temagi, aga seda kõrvale jättes tundub kuidagi väga vale kritiseerida inimest, kes isegi, kui probleem pole süstemaatiline või nö piisavalt suur (kuidas seda üldse tõestada?), tegi mu arvates üleskutse, mille järgimine oleks positiivse tagajärjega, kui selle üldse põhjustas mingi konkreetselt 8-aastase inimese tasemel solvang. Aga ma ei salga, võibolla see ideoloogiline vanker ongi mulle aktsepteeritavam.




                      sry need ptsis komad, ma ei oska
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Ma ei taha öelda, et lihtsalt sellepärast, et Sepp oli selles olukorras ohver, peaks ta absoluutselt alati free passi saama, sest ekstreemsustega reageerida saanuks temagi, aga seda kõrvale jättes tundub kuidagi väga vale kritiseerida inimest, kes isegi, kui probleem pole süstemaatiline või nö piisavalt suur (kuidas seda üldse tõestada?), tegi mu arvates üleskutse, mille järgimine oleks positiivse tagajärjega, kui selle üldse põhjustas mingi konkreetselt 8-aastase inimese tasemel solvang. Aga ma ei salga, võibolla see ideoloogiline vanker ongi mulle aktsepteeritavam.




                        sry need ptsis komad, ma ei oska
                        vabalt. ja ega mulgi tema mõttete vastu midagi otseselt ei ole. mulle lihtsalt jäi tema jutust selline "kõik on kadunud ja kaotatud" vibe, kus väga pika juttu sisse oli poogitud viiteid emotsionaalsele kollapsile (kasvõi jutu alguses "ma ei tea kuidas ma siit edasi liigun") ja ka viited olukorra äärmisele printsipiaalsusele

                        "Siin ei käi hääletus minu isiku või maailmavaate poolt või vastu, siin ei käi tegelikult üldse hääletus. See valik on pigem iga Eesti inimese moraalse otsuse koht küsimuses, kus ei saa jääda erapooletuks või lihtsalt kellegagi kaasa joosta. Parem tehke see valik ise ja nii, et sellest jääb ka märk maha. Vastasel juhul ei lähe asjad paremaks."
                        Ja see oli mul lihtsalt kerge selline tähelepanek. Enne seda kui mcnamara ise suure raevuga ja a la victim blamingu plakatitega mu "kaeviku" ette tuli. Et siis peale kahte lauset öelda "ole oma kaevikus, ehk keegi kuulab, mina mitte" (märgake plz seda irooniat )

                        Pean aga tunnistama, et sõltumata Evelyn Sepa vaadetest või minevikust üldisemalt, ootasin temalt veidi stiilsemat reaktsiooni ja tooni. aga tõepoolest, ohvri sisse ei näe ja võibolla see ongi tema coping mechanism.

                        Kommentaar


                          p.s. muul teemal. ja see on nüüd tõesti eraldiseisvana. Väike küsitlus - tõstke nüüd käsi püsti, kes arvab, et Evelyn Sepp koos teiste vihmavarjuhoidjatega saavutas oma positsiooni oma intellektuaalsete võimete poolest. Et veelkord see Jakko Väli on täielik disgrace. Aga seda seepärast, et noh, meil mingid kultuurinormid või nii, mis sätestavad, et naiste kohta ikka päris nii ei öelda. aga kuidas mõtlemisega lood on?

                          Kommentaar


                            Sepa kohta - weird flex, but ok.

                            Nagu... tüüpilise igava poliitikuna, kes on justkui poliit-piparkoogi stampvormist välja hüpanud, ta muidugi rakendab selle juhtumi enese (valimis)vankri ette ja tahab olla pildis jne, aga mu meelest saanuks ka seda kuidagi vingemalt ja vähem ettearvatavalt teha.

                            Jakko vanemad aga nägid juba tema sündides ette, mis saama hakkab, et kutile säänse nime panid. Üks ehv jäi puudu aind.

                            Kommentaar


                              Täna Kingo räägib, et see oli Väli enda fantaasia. Tema polnud pakkumist teinud.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Jumala mõistetamatu - milleks oli vaja valetada üldse? See ei andnud ju mitte midagi, tühjast kohast tõmmata endale peale tuli. Paljuõnne, no.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X