320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igas teises valitsuses tähendaks see skandaal tagasiastumist. Sedapuhku julgen asjas kahelda. Aga kui juhtub ime ja saame proua Kingost lahti, siis hakkab uus show veel hullema kandidaadi leidmiseks. Kas see on Ojulandi võimalus?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Maailma kõige lühem anekdoot: "Kingo."

      Kommentaar




        Kert Kingo fänniklubilt

        Lõpuks tehti minuga üks aus ja ilus intervjuu. Aitäh Uutele Uudistele!

        Kuidas ikkagi juhtus, et teist minister sai?
        Tänan selle sisuka küsimuse eest. Mart helistas ja ütles, et on vaja hakata. Ma ei hakanud vastu vaidlema, sest riiki on vaja esindada.

        Mis on teie kogemused IT-maailmaga?
        Tänan selle sisuka küsimuse eest. Aastal 1996 sain ma esimese arvuti, millel oli dial-up ja Windows 95. See oli väga hea arvuti, kuna seal oli ka Solitaire ja FreeCell. Hearts oli vist ka. Hilisematel enam polnud ja see mind natuke häirib, sest mingeid väärtuseid võiks ikkagi hoida.

        Miks te välismaal ei käi?
        Tänan selle sisuka küsimuse eest. Ma ju korra käisin, aga siis lennuk raputas ja jookide eest pidi maksma. Üleüldiselt on välismaal olemine väga keeruline, sest seal peab pidevalt arvutama, et kui palju mingid asjad maksavad, sest rahad on ju erinevad. Nii ostsin ma endale näiteks lõhnaõli, mis oli tegelikult kallim, kui Eestis, aga Kanada dollarite suhtes panin komakoha valesti ja nii see läks. Seepärast jäigi mul uus telefon ostmata, kuna pidin järgmise kuu palgast seda auku katma ja nii see vastik Laser ja Marii Karell mu Huawei ette võttiski.

        Kuidas sai teie nõunikuks Jakko Väli?
        Tänan selle sisuka küsimuse eest. Mart Helme helistas ja ütles, et selline hea inimene on üle. Kohtusime, muidu intelligentne inimene, aga vist oli purjus, kuna jäi vestluse ajal magama. Muidu tundub, et arvutit jagab, kuna on sotsiaalmeedias aktiivne.

        Kes on teie poliitilised eeskujud?
        Tänan selle sisuka küsimuse eest. Mulle meeldivad naised, kes näitavad, et avalikus ametis võib olla naine samamoodi avastamishimuline ja eksimisaldis, kui seda võivad olla mehed. Ehk siis Maret Maripuu ja Kristiina Ojuland.

        Milline on minister Kingo päev?
        Tänan selle sisuka küsimuse eest. Töine. Näitaks teile kohe, aga mul on endiselt see uus telefon kadunud. Panin ta kogemata hääletu peale ja nüüd on nagu tina-tuhka kadunud. Üldiselt, kui mulle helistada tahate, siis helistage Mart Helmele.

        Mida teile süüa meeldib?
        Tänan selle sisuka küsimuse eest. Ikka klassikalist Eesti toitu – pitsa.

        Milline on teie iluideaal?
        Tänan selle sisuka küsimuse eest. Kalevipoeg.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Huvitav oleks näha mitu erinevat ministrit saavad seda ametit proovida järgneva aasta jooksul? Või EKRE külmutab selle ministrikoha, sest noh kedagi pole panna sinna.

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Jumala mõistetamatu - milleks oli vaja valetada üldse? .
            Tahtis ise ära minna ehk

            Kommentaar


              Ma võin selle ameti võtta.

              Kommentaar


                Ma siiski loodaks, et Kingo jääb mingis vormis meie eludesse edasi, sest daam ju täielik huumoriklassik. Peaprokuröri koht näiteks vaba, EKRE YOU CAN DO IT!

                Kommentaar


                  Masendav, kui selgrootu on IRL ja Raivo Aeg. Tõsimeeli uskusin, et suudavad endale peaprokuröri küsimuses kindlaks jääda. Kogu riigi juhtkond on täielik null.

                  Kommentaar


                    Oli meeldiv, proua Kert.
                    Veits on isegi kahju, et lugu sai nii kiire lõpu - siit oleks saanud rohkem pulli välja kangutada.
                    Kes järgmiseks? Loodan, et Ernits.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Tahaks näha, kes on nõus sinna uueks klouniks minema. Ernits oleks muidugi tase, see mees pole ilmselt kunagi arvuti hiirtki käes hoidnud. Absurd on see, et portfelle jagades ei saadud aru, et tegemist on kõige innovatiivsema ministrikohaga. Loomulikult anti selline portfell erakonnale, kelle puhul on innovatiivsust ei eksisteeri.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allars Vaata postitust
                        Tahaks näha, kes on nõus sinna uueks klouniks minema. Ernits oleks muidugi tase, see mees pole ilmselt kunagi arvuti hiirtki käes hoidnud. Absurd on see, et portfelle jagades ei saadud aru, et tegemist on kõige innovatiivsema ministrikohaga. Loomulikult anti selline portfell erakonnale, kelle puhul on innovatiivsust ei eksisteeri.
                        Miks EKRE ja IT sa juurdled?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Ma siiski loodaks, et Kingo jääb mingis vormis meie eludesse edasi, sest daam ju täielik huumoriklassik. Peaprokuröri koht näiteks vaba, EKRE YOU CAN DO IT!
                          Kuni pole uut nimetatud, sinnamaani jääb Perling KT-na ametisse. Seega on küla söönud, lammas terve.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Okei. See spämm...

                              w w w. buyrealdocuments.cc w w w. buyrealdocuments.cc*

                              e-mail: support(a)buyrealdocuments.cc...

                              on praegu mõnusalt naljaks. Vaja ühte juura magistrikraadi.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Okei. See spämm...

                                w w w. buyrealdocuments.cc w w w. buyrealdocuments.cc*

                                e-mail: support(a)buyrealdocuments.cc...

                                on praegu mõnusalt naljaks. Vaja ühte juura magistrikraadi.
                                See on fake leht, ärge sinna minge. Sealt võib saada viiruse.
                                Algselt postitas Iceman
                                Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X