320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Klassika. Tuuakse uus teema sisse, et enda pasalt tähelepanu ära juhtida.

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=88046611

      Klassika. Tuuakse uus teema sisse, et enda pasalt tähelepanu ära juhtida.
      See oli Kallaselt ka halb toon. Valitsus on kriisis, kõik on opositsiooni jaoks justkui super - miks on tarvis selliseid lapsesuu kommentaare?

      Annab Jürile taas ühe põhjuse valitsust iga hinna eest koos hoida ning Reformi ignoreerida. Mõlemal poolel on ilmselgelt isiklikke solvumisi, aga tegelt võiks juba üle saada.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Mulle tundub, et see valitsus siiski veel (niipea) ei kuku. Niipea on siiski küsimärgi all, ütleks siis, et sel aastal ei lagune.
        Aina enam mul mõte, et see valitsusega toimuv on teatud paralleel usamaal trumpiga toimuv, et kohe kohe nüüd tuleb mingi põhjapanev asi mille alusel saab oranži mehe maha võtta ja nii viimased 3 aastat. Delfi artiklite põhjal ka valitsus pidevas kriisis ning lagunemine on ligidal.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          See oli Kallaselt ka halb toon. Valitsus on kriisis, kõik on opositsiooni jaoks justkui super - miks on tarvis selliseid lapsesuu kommentaare?

          Annab Jürile taas ühe põhjuse valitsust iga hinna eest koos hoida ning Reformi ignoreerida. Mõlemal poolel on ilmselgelt isiklikke solvumisi, aga tegelt võiks juba üle saada.
          Jah, nõus ka sellega. Nägin seda intekat ja ilmselt mõtles hiljem kui ütles.

          Kuigi noh, olgem ausad, see väljaütlemine pole muhvigi võrreldes ekre väljaütlemistega. Ja nemad Jürkale sobivad. Kasvõi vanamehe väljaütlemiste pärast prokuratuuri sõltumatuse suunal oleks pidanud see valitsus kukkuma.

          Edit: https://kajakallas.ee/postitus/votan...k-tana-lahkub/

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Huitav, et juba ei ole Ekre sõna võtnud, et eile sai Ekre liige 6 aastat tapmiskatse eest ja täna mõisteti Türklasele tingimisi surmaga lõppenud õnnetuse põhjustamise eest. Oleks ju hea kinni hakata, et pagulasi kaitstakse ja Ekre liikmete suhtes ei olda sõltumatud jne. Kas tõesti Helmed lasevad sellise mammu käest?
            Mis otsast see karistuse saanud türklane pagulane on?

            Türgi kodanik, kes sõitis Türgi registreerimisnumbriga Volvoga.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Mis otsast see karistuse saanud türklane pagulane on?

              Türgi kodanik, kes sõitis Türgi registreerimisnumbriga Volvoga.
              Ma ei saanud ka aru. Või siis nasfalile on lihtsalt mõjunud EKRE propaganda.

              Kommentaar


                Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                Aina enam mul mõte, et see valitsusega toimuv on teatud paralleel usamaal trumpiga toimuv, et kohe kohe nüüd tuleb mingi põhjapanev asi mille alusel saab oranži mehe maha võtta ja nii viimased 3 aastat. Delfi artiklite põhjal ka valitsus pidevas kriisis ning lagunemine on ligidal.
                Igasugused uuenenud netivõimalused on tekitanud selle, et iga päev kajastatakse igasugustes OTSE ja ERI saadetes valitsuse mahategemist.

                Loendamatud saated pensionireformi vastu jne. Pangad on vähemalt viimased kuni 10 aastat, kui juba oli palju raha neile üle kantud, tegelenud tagasihoidliku tootlusega. Miks ei tõstetud ise kisa, et muutke meie investeerimistingimused selliseks, et saaks suuremat tootlust tagada.

                Nüüd, kui ähvardab oht nende tasuvale äri, tehakse igasuguseid etteanekuid, kuhu võiks investeerida jne.

                Koalitsioonile heidaks ette, et ei avaldata statistikat, kui palju siis pensionärid ikkagi hakkavad saama II sambast raha ja kas see ikka on ikka suurem, kui oleks vaid I sammas olnud?

                Kui suur on miinimum palga saaja pension, kui on üle 15 aasta oldud II sambas ja kui suur oleks, kui olnuks vaid I sambas. Sama ka keskmise palga saajate kohta. Kas ikka on pension rohkem suurem, kui see raha, mida 15 aastat igakuiselt on II sambasse annetatud.

                Ja mis saab üldsegi siis, kui pensionär ei kavatsegi ära surra ja jätkab elamist ka pärast 20 aastat, kui II samba raha on otsa saanud. Kas siis jääbki pension laias laastus 20% väiksemaks?

                Kommentaar


                  Tori rahvamaja parkla oli täna pärast tööpäeva lõppu autosid tulvil, samuti olid iste­kohad hõivatud maja saalis. Torisse kogunenud rahvas ootas maaeluminister Mart Järvikut. Järvik aga ei tulnud. “Valitsuskriisi pärast,” sosistati publikus.


                  Mulle meeldis viimane lause, aga tekkis üks küsimus, kas see oli ikka Erik Orgu kringel?

                  Kommentaar


                    Ma olen ilmselt liiga noor, et teada, kuid:
                    Kas varasemalt on ka olnud koalitsiooni, mis saab nii palju kriitikat?
                    Kas ka varasemalt on mõned erakonnad/poliitikud nii suurelt tülli läinud?
                    Millal viimati koalitsioon langes kui üldse?

                    Kommentaar


                      Ma olen ilmselt liiga noor, et teada, kuid:
                      Kas varasemalt on ka olnud koalitsiooni, mis saab nii palju kriitikat? - ilmselt rahvaliit, kesk ja reform said. Eelmise kümnendi keskel.
                      Kas ka varasemalt on mõned erakonnad/poliitikud nii suurelt tülli läinud? - väga mitmed.
                      Millal viimati koalitsioon langes kui üldse? - Tsahkna ja Ossinovski mängisid Rõivase välja ja panid Ratase peaministriks. Oli vist mingi 2016.

                      Kommentaar


                        Samas sellist valitsust, kus sisuliselt kolm ministrit praktiliselt poole aastase perioodi vahel vahetatakse või tuleks välja vahetada, pole minu teada olnud. Jano tegelikult peaks ka vana Helme ammu ministrikohalt läinud olema. Ehk sellist valitsust, mis nii lühikese aja jooksul just isikute tõttu ainult skandaalidega silma paistab, ilmselt pole olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas allars Vaata postitust
                          Samas sellist valitsust, kus sisuliselt kolm ministrit praktiliselt poole aastase perioodi vahel vahetatakse või tuleks välja vahetada, pole minu teada olnud. Jano tegelikult peaks ka vana Helme ammu ministrikohalt läinud olema. Ehk sellist valitsust, mis nii lühikese aja jooksul just isikute tõttu ainult skandaalidega silma paistab, ilmselt pole olnud.
                          Samost väitis hommikus muud.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma olen ilmselt liiga noor, et teada, kuid:
                            Kas varasemalt on ka olnud koalitsiooni, mis saab nii palju kriitikat? - ilmselt rahvaliit, kesk ja reform said. Eelmise kümnendi keskel.
                            Kas ka varasemalt on mõned erakonnad/poliitikud nii suurelt tülli läinud? - väga mitmed.
                            Millal viimati koalitsioon langes kui üldse? - Tsahkna ja Ossinovski mängisid Rõivase välja ja panid Ratase peaministriks. Oli vist mingi 2016.
                            legendaarsed Isamaasõjad. Vot olid ajad, seal küll võideldi koalitsiooni sees rohkem, aga ega füüsilisest kähmlusest ka palju ei puudunud. Kalle muuli raamata on ses suhtes ikka kuld, kuigi kõike seal ei kajastata.
                            koalits vs opositsioon ehk ansip vs savikas. see oli ka päris põhimõtteline sõda.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Keegi opositsioonist on ikka hämastav, kas diplomid on ostetud, sest loogilist mõtlemist pole kaasa antud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Keegi opositsioonist on ikka hämastav, kas diplomid on ostetud, sest loogilist mõtlemist pole kaasa antud.
                                Kas saaksid, palun, eesti keeles korrata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X