320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Kas saaksid, palun, eesti keeles korrata?
    Urmz on ekre valija. Anna talle see patt andeks!

    Kommentaar


      Algselt postitas allars Vaata postitust
      Samas sellist valitsust, kus sisuliselt kolm ministrit praktiliselt poole aastase perioodi vahel vahetatakse või tuleks välja vahetada, pole minu teada olnud. Jano tegelikult peaks ka vana Helme ammu ministrikohalt läinud olema. Ehk sellist valitsust, mis nii lühikese aja jooksul just isikute tõttu ainult skandaalidega silma paistab, ilmselt pole olnud.
      Aga mäletad mönda sellist valitsust, millest meedia räägib päevast päeva stiilis "usalduskriis" ja "kohe kukub kokku" ?
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kuhu see Kaala kihlveopakkumine nüüd jäigi?
        endiselt väidan, et Ratas on minister aasta löpuni. Koefitsent 1:1 le ja panus 1 euro, sobib? Noh, et sa summa pärast jälle ära ei ütleks
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Mäletan kuidas hoidis toolist kinni Taavikene, kui teda maha võeti. Venitas viimseni, lootes et äkki ikka ei lähe umbusaldus läbi. Mäletan ka seda, kui "kiiresti" lahkus ametist valge kampsuni mees. Ei ole siin ilmas midagi uut. Vaid Ansip lahkus vabatahtlikult, aga mitte sellepärast, et sai aru, et ei vea välja, terendas lihtsalt europalk.

          Aga Ratas on siiski nii geniaalne, et nüüd kahtleb juba reform, et kas riigisekretär suudab objektiivne olla. Ilmselt kardavad "süvariiki".

          Kusjuures pean rõhutama, et ma siiski ei ole EKRE valija olnud. Aga üpris lõbus on pidevalt kuulata loendamatuid saateid, kus üritatakse justkui arvata, et millal siis saabub see õnnis päev.

          Ennustaks, et juhul, kui komisjon otsustab, et minister rikkus seadusi, siis ta ka lahkub. EKRE pole lihtsalt loll, et valitsusest lahkub.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            nüüd kahtleb juba reform, et kas riigisekretär suudab objektiivne olla. Ilmselt kardavad "süvariiki".
            Aeg taas urmari fakti kontrolliks. Kes ja kus on seda öelnud?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              endiselt väidan, et Ratas on minister aasta löpuni. Koefitsent 1:1 le ja panus 1 euro, sobib? Noh, et sa summa pärast jälle ära ei ütleks
              Ma pakkusin sulle aasta lõpuni kihlvedu mitu kuud tagasi, sa lükkasid ise tagasi, sest tahtsid lühemat tähtaega. Ära valeta.

              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              1) 1:1 le saad hetkeseisuga 30.10.

              2) 3,5 kuu peale unub mul see bet ära üldsegi

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Ma pakkusin sulle aasta lõpuni kihlvedu mitu kuud tagasi, sa lükkasid ise tagasi, sest tahtsid lühemat tähtaega. Ära valeta.
                Ära lahmi. See, mis ma tookord pakkusin, sa vastu ei vötnud ja pakkusid sellise oma variandi, mis mulle ei sobinud, sest noh, köigepealt ma ei tea sinu isikut ja nii pika aja peale unub töesti asi ära. Jutu järgi oli trobikond venda kindlad, et järgmise paari nädala jooksul kukub valitsus kokku, sina kaasaarvatud, aga kui 30+ eurtsi vahele panna, et 1-2 kuu jooksul see juhtub, siis polnud kellestki kuulda....
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Valitsus ei kuku, kui REF ja KESK omavahel tagatubades kokkuleppele ei saa ja Kallase sõnavõtt Jürka aadressil andis sellele liidule korraliku kirvehoobi. Kas Kallas mõtles, et tal on jõupositsioon, et sellise jutu üles võttis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Ära lahmi. See, mis ma tookord pakkusin, sa vastu ei vötnud ja pakkusid sellise oma variandi, mis mulle ei sobinud, sest noh, köigepealt ma ei tea sinu isikut ja nii pika aja peale unub töesti asi ära. Jutu järgi oli trobikond venda kindlad, et järgmise paari nädala jooksul kukub valitsus kokku, sina kaasaarvatud, aga kui 30+ eurtsi vahele panna, et 1-2 kuu jooksul see juhtub, siis polnud kellestki kuulda....
                    Aga ei olnud ju. Mina pakkusin kihlvedu kuupäevaga 31.12, sina ei võtnud vastu. Nüüd sa jaurad, kuidas varem keegi sinuga selle kuupäevaga kihla ei tahtnud vedada. Aga noh, EKRE valijatele valetamine meeldibki, miks ma üldse üllatun.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Aeg taas urmari fakti kontrolliks. Kes ja kus on seda öelnud?
                      Oh, seda ma ei oska öelda, loe ja kuula neid loendamatuid lugusid, küll siis leiad.
                      Aga kaheldi, et kas riigisekretär ikka teeb ausa ülevaate.

                      Aga kas järgnev lõik ülekontrollimist ei vaja:

                      Mäletan kuidas hoidis toolist kinni Taavikene, kui teda maha võeti. Venitas viimseni, lootes et äkki ikka ei lähe umbusaldus läbi. Mäletan ka seda, kui "kiiresti" lahkus ametist valge kampsuni mees. Ei ole siin ilmas midagi uut. Vaid Ansip lahkus vabatahtlikult, aga mitte sellepärast, et sai aru, et ei vea välja, terendas lihtsalt europalk.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ma ei saanud ka aru. Või siis nasfalile on lihtsalt mõjunud EKRE propaganda.
                        Lõpeta ära ausalt... see pagulase lisamine olekski ekre retoorikaga täiesti kokku läinud ja see oligi asja point. Lihtsalt mingid kaja kallase prillid on nii peas, et kui midagi jääb arusaamatuks, siis tuleb kohe kollasest walterist lask otsaette. Suht rõve.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Oh, seda ma ei oska öelda, loe ja kuula neid loendamatuid lugusid, küll siis leiad.
                          Aga kaheldi, et kas riigisekretär ikka teeb ausa ülevaate.

                          Aga kas järgnev lõik ülekontrollimist ei vaja:

                          Mäletan kuidas hoidis toolist kinni Taavikene, kui teda maha võeti. Venitas viimseni, lootes et äkki ikka ei lähe umbusaldus läbi. Mäletan ka seda, kui "kiiresti" lahkus ametist valge kampsuni mees. Ei ole siin ilmas midagi uut. Vaid Ansip lahkus vabatahtlikult, aga mitte sellepärast, et sai aru, et ei vea välja, terendas lihtsalt europalk.
                          Nii ilus näide kuidas totud inimesed kõike usuvad, ah kuskilt kuulsin, tead mine loe ise mina ei mäleta täpselt või ei teagi tegelt, aga seda ma tean, et nii on, sest mina tean, et nii on, sest ma tean..
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bremm Vaata postitust
                            Millal viimati koalitsioon langes kui üldse?
                            lööge maha kui eksin, aga praeguse vabariigi ajal pole mitte üksi valitsus lõpuni püsinud. Laguneb ka see valitsus. Aga see on normaalne, mitte mingi erakordne sündmus. Kui see aeg lõpuks käes, siis muidugi tuleb selline kiremine, et hoia ja keela.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              lööge maha kui eksin, aga praeguse vabariigi ajal pole mitte üksi valitsus lõpuni püsinud. Laguneb ka see valitsus. Aga see on normaalne, mitte mingi erakordne sündmus. Kui see aeg lõpuks käes, siis muidugi tuleb selline kiremine, et hoia ja keela.
                              RE-IRL valitsus Ansipi ajal püsis valimisteni ning pärast seda kuni Ansipi taandumiseni, muidu sul on õigus, jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                RE-IRL valitsus Ansipi ajal püsis valimisteni ning pärast seda kuni Ansipi taandumiseni, muidu sul on õigus, jah.
                                poole peal visati mustikud välja muidugi. Aga vb siis seda ei nimetata uueks valituseks, kuna uusi tegijaid paati ei võetud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X