320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Läks veidi kiireks eile, saan alles nüüd pikemalt kirjutada.

    Põhikooli lõpueksamite kaotamisest: Siin on küsimus selles, et miks me üldse neid eksameid teeme? Gümnaasiumid võtavad vastu kas vastuvõtukatsete või hinnete alusel. Lõpueksameid vaatavad ehk mõned üksikud. Rääkida sellest, kuidas põhikooli eksamiks õppimine aitab õpilastel materjali omandada on lihsalt rumal. Ma mäletan, et ma käisin kunagi ühes matemaatika konsultatsioonis, muidu oli see paarinädalane eksamiks "õppimise" periood täiesti mõttetu. Sisuliselt on põhikooli lõpueksamid lihtsalt uhkema nimega kontrolltööd.
    Minu meelest ja minu kogemuse läbi on Mailis Reps nõrk minister ja mitte liiga intelligentne inimene. Aga see on minu arvamus ja minu kogemus, austan kellegi vastupidist arvamust.

    Küll aga see põhikoolieksameid kaotamiseks jaur. Su argument on nõrk. Ehk "neid ei vaata gümnaasiumis keegi" ei ole argument. Mis probleemi me siinkohal lahendame? Ja mis meie ühiskonnas/haridussüsteemis paremaks läheb?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Valitsus otsustas täna maaeluminister Mart Järvikule (EKRE) ja kantsler Illar Lemettile ust näidata. Õhtul kinnitas president Järviku ametist vabastamise. Ta vabandas Lemetti ees selle pärast, kuidas riik temaga käitus.


      Well done. Lootsin, et Lemettit ei vabastata, aga ilmselgelt oli see liiga naiivne lootus.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
        https://www.delfi.ee/news/paevauudis...st?id=88163325

        Well done. Lootsin, et Lemettit ei vabastata, aga ilmselgelt oli see liiga naiivne lootus.
        Tegelikult astus Lemett väga vale sammu näiteks siis, kui saatis kirja peaministrile ja samaaegselt ka err-ile. See on siiski juba santaažihõnguline lugu. Miks oli vaja seda koheselt avalikkusega jagada?

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Tegelikult astus Lemett väga vale sammu näiteks siis, kui saatis kirja peaministrile ja samaaegselt ka err-ile. See on siiski juba santaažihõnguline lugu. Miks oli vaja seda koheselt avalikkusega jagada?
          Ma nüüd ei tea. Kui ikkagi ministeeriumis lokkab juhtide tasandil täiesti labane korruptsioon, siis on see ametniku kui kodaniku kohus sellest teada anda. Ja ma kahtlen, et Lemetti seda varem mujale teada ei andnud, aga asi kestis edasi.

          Ehk asi pole ju selles, et keegi saatis kirja edasi, vaid ikkagi selles, et minister ja tema nõunik tegelesid totaalse jamaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Tegelikult astus Lemett väga vale sammu näiteks siis, kui saatis kirja peaministrile ja samaaegselt ka err-ile. See on siiski juba santaažihõnguline lugu. Miks oli vaja seda koheselt avalikkusega jagada?
            Miks? Sest ilmselgelt ta teadis, mis on teise poole eesmärk (loe: ta ametist vabastada).

            Minu meelest näeb praegune olukord väga-väga halb välja. Kantsler juhib avalikult tähelepanu, et minister valetab ja teeb riigile potentsiaalselt kahju. Minister palub seepeale kantsler ametist vabastada, kuna "nende koostöö ei laabu". Samal ajal on teada, et suure tõenäosusega jätab see minister üsna koheselt oma ministriametiga hüvasti ning seda oma mittepädevuse tõttu (ma loodan, et see ikkagi läheb nii) - ehk et kokkuvõttes on see tõenäoliselt selle ministri viimane käik oma ametis.

            Kerge vastuolu, ei? Ma saan aru, kui uus minister teeks näiteks poole aasta pärast selle ettepaneku ning see siis rahuldatakse, aga praegusel juhul on tunda rõvedat poliitmängu lõhna, kus Keskerakond lihtsalt ohverdab inimese, et nende kõikvõimas koalitsioon saaks õitseda. Ning see ei tohiks demokraatlikus riigis olla kuidagi see koht.

            Teine küsimus - mis sõnumi saadab see lugu teistele ametnikele? Pigem olge edaspidi vait, sest lõpuks saate bumerangi näkku.

            Ohtlik, ohtlik tendents.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Tegelikult astus Lemett väga vale sammu näiteks siis, kui saatis kirja peaministrile ja samaaegselt ka err-ile. See on siiski juba santaažihõnguline lugu. Miks oli vaja seda koheselt avalikkusega jagada?
              Jah on!

              Kommentaar


                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Miks? Sest ilmselgelt ta teadis, mis on teise poole eesmärk (loe: ta ametist vabastada).

                Minu meelest näeb praegune olukord väga-väga halb välja. Kantsler juhib avalikult tähelepanu, et minister valetab ja teeb riigile potentsiaalselt kahju. Minister palub seepeale kantsler ametist vabastada, kuna "nende koostöö ei laabu". Samal ajal on teada, et suure tõenäosusega jätab see minister üsna koheselt oma ministriametiga hüvasti ning seda oma mittepädevuse tõttu (ma loodan, et see ikkagi läheb nii) - ehk et kokkuvõttes on see tõenäoliselt selle ministri viimane käik oma ametis.

                Kerge vastuolu, ei? Ma saan aru, kui uus minister teeks näiteks poole aasta pärast selle ettepaneku ning see siis rahuldatakse, aga praegusel juhul on tunda rõvedat poliitmängu lõhna, kus Keskerakond lihtsalt ohverdab inimese, et nende kõikvõimas koalitsioon saaks õitseda. Ning see ei tohiks demokraatlikus riigis olla kuidagi see koht.

                Teine küsimus - mis sõnumi saadab see lugu teistele ametnikele? Pigem olge edaspidi vait, sest lõpuks saate bumerangi näkku.

                Ohtlik, ohtlik tendents.
                See väikeste tüütute mutrite taandamine ametist ennem kui üks suur mutter teisega asendub on ju puhas Keskerakonna praktika. Viimati näidati seda väga võimsalt Jõhvis, kus Repinski kuses kõrge kaarega linna auinimeste peale, kes tegid väikse palgaga rasket tööd, et uuel tondil Max Kauril oleks hea tulla tooli istuda ja keegi ei julgeks haukuda. Eks nüüd valitsuses jagati kogemust erakondade tasandil ja nüüd Järvik teab, et on lahkumas, aga lööb enne ebamugavatest mutritest platsi puhtaks, et uuel Ekrelasel oleks palju mõnusam tulla ja korruptsiooni ajada nii, et keegi ei hauguks.

                Kommentaar


                  Kui nüüd Mart Ummelas ministriks panna, siis ei pea ju kogu nime ministri ukselt ära kustutama!

                  Kommentaar


                    Ma tõesti loodan, et Lemettil on informatsiooni mis pole veel avalikkuse ette jõudnud. See muudaks veel midagigi..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui nüüd Mart Ummelas ministriks panna, siis ei pea ju kogu nime ministri ukselt ära kustutama!
                      Ummelasel on tähtsam töö Postimehe kommentaariumis trollimine, kui mingi minster, eksole!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Ummelasel on tähtsam töö Postimehe kommentaariumis trollimine, kui mingi minster, eksole!
                        Siis sobibki ju imeliselt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Siis sobibki ju imeliselt.
                          Mina paneks maaeluminstriks on Tarmo Pukka!

                          Kommentaar


                            Muidugi see Reitelmann on omaette lollkas.. Tiba piinlik juba.

                            Kommentaar


                              https://twitter.com/prokuratuur/stat...99922478751744 A mis nüüd siis?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X